Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 11

  • 74 495
  • 735
  •   1
Отговори
# 270
  • Sofia
  • Мнения: 194
Благодаря на всички!

# 271
  • Мнения: 1 130
Здравейте! Препоръчайте ми почистващ препарат за пералня. В интернет ми излизат много и не мога да избера. Simple Smile

# 272
# 273
  • София
  • Мнения: 10 621
Аз взимам на Хейтмън или на ДМ, според кое е на промоция. И от двата съм доволна.

# 274
  • Мнения: 10 214
С какво почиствате съдове за готвене от инокс? Искам да стоят полирани, а от фината тел на гъбата за миене помътняват. Поправимо ли е?

# 275
  • Мнения: 10 464
С препарати от рода на Циф. Има и една много фина паста, понякога я пускат в Лидл, по време на седмицата на препаратите.

# 276
  • Мнения: 1 738
А като казахте инокс - омаслявате ли иноксовите електроуреди с нещо- фабрично седят леко мазни и не им остават петна от пръсти. Видяла съм в Технополис как ги търкат с нещо, но не знам какво.

# 277
  • София
  • Мнения: 12 006
А като казахте инокс - омаслявате ли иноксовите електроуреди с нещо- фабрично седят леко мазни и не им остават петна от пръсти. Видяла съм в Технополис как ги търкат с нещо, но не знам какво.
Има специален препарат за инокс.

# 278
  • София
  • Мнения: 398
Момичета, интересува ми дали сте ползвали препарати от ДМ и Лили и от кои сте доволни? Търся си препарат за мебели, с антистатично действие / за да не полепват прашинки веднага след като съм избърсала/ и да е с приятен аромат. Преложения?

Последна редакция: нд, 10 фев 2019, 17:54 от Не се сърди, човече

# 279
  • Мнения: 441
Момичета, интересува ми дали сте ползвали препарати от ДМ и Лили и от кои сте доволни? Търся си препарат за мебели, с антистатично действие / за да не полепват прашинки веднага след като съм избърсала/ и да е с приятен аромат. Преложения?
Аз за мебели ползвам Пронто. Преди ползвах Медикс, но от Пронто-то съм по-доволна. Има антистатичен ефект и чистя по-бързо с него, тъй като е като дезодорант - само пръскам и минавам с микрофибърна кърпа.

# 280
  • Мнения: 2 012
При мен Пронтото оставяше следи по мебелите и нещо не се разбрахме Rolling Eyes
Ползвам Медикс, защото ми мирише свежо. Антистатичен ефект не съм забелязала от нито единия сякаш...

# 281
  • Мнения: X
Аз съм доволна от универсалното Пронто, но не и от това за мебели. И на мен то ми идва мазно. Така бях замазала с него пианото, че доста лъскане падна след това, за да поправя щетите.

# 282
  • Мнения: 2 012
Можете ли да препоръчате добър препарат за стъкла/ прозорци?

# 283
  • Мнения: 5 209
Clin е номер едно.

# 284
  • Мнения: 441
И аз съм за Clin Blush

Общи условия

Активация на акаунт