Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 327 078
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
Тук се замислих. Отивам да проверя как да си направя ютуб канал и аз ще ставам влогърка. И инфлуенсър.

Захир, душО, аз ставам в 5:30, идвай да се комбинираме да пускаме заедно клипчета.

Внезапно Вселената ми проговори. Канала ми ще се казва "Тримата братя и златната ябълка". Аз съм ябълката.

Последна редакция: вт, 09 окт 2018, 20:04 от Янтра

# 1 051
  • Мнения: 18 562
Интерсно съфорумката лили няколко пъти беше попитана откъде ги знае тези неща и подробности, но тя не благоволи да отговори...не че и длъжна,но това може да са си нейни разсъждения само. Обаче говори с такава убеденост все едно лично познава Пепе и семейството или им е най-малкото комшийка. 😊

# 1 052
  • Мнения: 182
Божеее,Lillie, много ги оплюваш. Една след друга ги редиш. Кажи една добра дума и за някой де Grinning

# 1 053
  • Мнения: X
Божеее,Lillie, много ги оплюваш. Една след друга ги редиш. Кажи една добра дума и за някой де Grinning
LaughingКато онази от Сигнално жълто е Laughing

# 1 054
  • Мнения: 4 290
Тук се замислих. Отивам да проверя как да си направя ютуб канал и аз ще ставам влогърка. И инфлуенсър.

Захир, душО, аз ставам в 5:30, идвай да се комбинираме да пускаме заедно клипчета.

Внезапно Вселената ми проговори. Канала ми ще се казва "Тримата братя и златната ябълка". Аз съм ябълката.
''Тримата братя и златната ябълка"+ един Въглед.  Laughing

# 1 055
  • Мнения: 182
Гледахте ли новото видео на Полина-София за есеннта? Доста отпускащо видео. Ей такъв тип харесвам. Но.... ми е много странно когато котката ти се катери навсякъде и се вре дори и в манджата. Не мога да си представя да ям и краката на котката да са ми до чинията Neutral Face
Тя ходи в моя салон за нокти и няколко пъти съм я засичала. Доста е различна на живо. Една кротка, не говори въобще. No Mouth

# 1 056
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Гледахте ли новото видео на Полина-София за есеннта? Доста отпускащо видео. Ей такъв тип харесвам. Но.... ми е много странно когато котката ти се катери навсякъде и се вре дори и в манджата. Не мога да си представя да ям и краката на котката да са ми до чинията Neutral Face
Тя ходи в моя салон за нокти и няколко пъти съм я засичала. Доста е различна на живо. Една кротка, не говори въобще. No Mouth


Знам,че е една от близките на Пепе , но определено не е толкова захаросана, но може би отива към 30, още няма дете, а се чуди  каква поредна магистратура да запише. Но определено бих гледала нея, отколкото дружката й

# 1 057
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Божеее,Lillie, много ги оплюваш. Една след друга ги редиш. Кажи една добра дума и за някой де Grinning
Направо уби всичко детско в мен Grinning Това да знаеш някоя от тези ютубърки гадже й е крала сигурно Grinning

# 1 058
  • Мнения: 182
Гледахте ли новото видео на Полина-София за есеннта? Доста отпускащо видео. Ей такъв тип харесвам. Но.... ми е много странно когато котката ти се катери навсякъде и се вре дори и в манджата. Не мога да си представя да ям и краката на котката да са ми до чинията Neutral Face
Тя ходи в моя салон за нокти и няколко пъти съм я засичала. Доста е различна на живо. Една кротка, не говори въобще. No Mouth


Знам,че е една от близките на Пепе , но определено не е толкова захаросана, но може би отива към 30, още няма дете, а се чуди  каква поредна магистратура да запише. Но определено бих гледала нея, отколкото дружката й

Да,да. И на мен това ми е направило впечатление. Прилича ми на "читанка"Smile

# 1 059
  • София
  • Мнения: 3 075
Препоръчайте още влогове на българи, живеещи или учещи в чужбина, които да влогват за тамошните нрави и разни интересни неща Simple Smile

# 1 060
  • Мнения: 1 349
Lana в Драгалевци е Надя Сивкова, не знам дали кара Ауди. Много харесвам грим уроците и.

# 1 061
  • Мнения: 651
Препоръчайте още влогове на българи, живеещи или учещи в чужбина, които да влогват за тамошните нрави и разни интересни неща Simple Smile

Мария Андреева вече учи в Ница и започна да прави видеа за живота там
Aneliya's Channel работи в Англия като сервитьорка, понякога споменава нещо за живота там
Asya Eneva е репортер при Гала, но има гадже италианец, има видеа, когато е в Италия при него и ходи на разни места
Bits by Bee и Olive's Branch - българки с американски акцент, втората живя къде ли не за една година, имат и интересни видеа
Lina Style - доскоро живееше във Валенсия, много й харесвам видеата от там
Flora е ученичка в Англия, доста е различна, не е за всеки, но пак показва видеа от живота там
А пък иначе съвсем непретенциозен е каналът на Vasil Vasil, който е цирков артист в Япония и снима постоянно живота на семейството му там. Показва много любопитни места, но това покрай стандартните видеа на детето им, покупките и т.н.

# 1 062
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Lana в Драгалевци е Надя Сивкова, не знам дали кара Ауди. Много харесвам грим уроците и.
Хм, на пръв поглед изглежда приятна. Ще погледна повече утре.

Препоръчайте още влогове на българи, живеещи или учещи в чужбина, които да влогват за тамошните нрави и разни интересни неща Simple Smile
Murfeishun не видях да е препоръчана. От Варна е, учеше в Бг архитектура, но се отказа и сега учи в Холандия нещо с медии, не си спомням точно специалността.

# 1 063
  • София
  • Мнения: 3 075
Благодаря за новите имена Simple Smile Аз имам една обща забележка към влогърите и тя е че прекалено много се лигавят. А като видя едни крещящи надписи на видеото даже не ги отварям. Явно не съм им таргет Simple Smile Като цяло популярните влогъри имам чувството, че са за тийн аудитория и самият начин на заснемане ме дразни, с много паразитни паузи, ръкомахане, беден речник и т.н. Хубаво е да си формулират мислите и изреченията преди действието, това и на моя син го разправям, хаха. Да няма много ъъъ, ааа и т.н. Май блоговете повече ми пасват.
А за влога на Ели Бинева също имам забележка - толкова бързо преминава през кадрите, че ми се завива свят, буквално. На нея пък й препоръчвам повече паузи и фокус на кадрите.

# 1 064
  • Мнения: 8 942
 
Мари72, моля за линк към канала на Васил Василев.


Препоръчайте още влогове на българи, живеещи или учещи в чужбина, които да влогват за тамошните нрави и разни интересни неща Simple Smile

Не е влог, а блог, Писма от Швеция
https://www.facebook.com/lettersfromswedenbg/

Общи условия

Активация на акаунт