Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 327 006
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 3 045
  • София
  • Мнения: 1 573
Дори не съм подозирала, че Филип има подобни заложби и интереси. И визуално ми е много далеч от подобен образ. Но картината много ми харесва. Дано има успех у нас, защото тук с изкуството е трудно.
Аз много обичам ютуб канали на артисти, които са снимали процеса на работа на таймлапс. Ако си направи такъв канал, ще го гледам със сигурност.

# 3 046
  • София
  • Мнения: 17 775
Аз пък прехвърлих втората част на последното видео на пепа.
Много ме издразни с последното си изказване. Как тук, в България, всички им направили път на летището и "можеш да си правиш каквото искаш", а в Дания било "оправяйте се". Още на видеото се видя, че закъсняват, разбира се, че не бива да ощетяват другите пътници, след като те са подходили безотговорно и не са се запознали с условията за багажа. Толерантността към майките не е синоним на "правя си, каквото искам". Ама че самодоволно и нагло момиченце.

# 3 047
  • Мнения: X
Ново двайсе. Каква е тая глупост Ree.bg, която и Йоана и Зорница изрекламираха днес? Бг сайт с неща, които са закупили от Алиекспрес и продават на двойни цени, на като преди това са имали наглостта да им направят уж намаление. Не знам кой има по-малко срам. Тия от сайта или двете им рекламни лица....

# 3 048
  • София
  • Мнения: 17 775
А пък онзи ден някой нали пусна едно видео за падението на Джаклин.
На мен ми стана интересно, защото, както споменах, беше една от първите влогърки, на които попаднах. И видеото ми се видя 17 мин. Вече ми се спеше, но го пуснах и след около половин час нещо ми се стори много дълго и видях, че е 57 мин JoyBlush

# 3 049
  • Мнения: X
И мен ме подразни последната част от видеото на Пепе, сякаш като си с деца имаш предимство за всичко, по подразбиране. Щом можеш да пътуваш с две деца, смятам можеш да изчакаш известно време на опашката. Често отстъпвам своето място на майки с деца, но не ми е приятно някоя майка да ми го изисква като неоспоримо нейно право.
Впрочем забелязвам, че са много тренди кръглите очила напоследък, и Пепе се е барнала с такива 😁

# 3 050
  • София
  • Мнения: 1 573
Ree.bg контактваха блогъри и влогъри много масово май. За мен не бяха интересни, но предполагам, че явно ще ги виждаме на още много места.

# 3 051
  • Мнения: X
 На мен роклите на Зорница от ree.bg не ми харесаха, особено пък "уааааау" роклята. Но не мога да отрека, че роклите изглеждаха много по-добре от чантите на Златена 😁
Златена между другото винаги си слага някакви абсурдни снимки на видеата, все още не мога да я приема на сериозно.

# 3 052
  • Мнения: 2 182
Този сайт, който в момента влогърките рекламират е пълен с китайски дрехи и козметика с огромна надценка.
Тук ще дам няколко примера.

И не, нямам нищо против китайските стоки (с изключение на козметиката). На всички ни е ясно, че магазините в централните части на големите градове са заринати с китайски дрехи и обувки.
Дразнещо е това, че цените са повече от двойни. Дразнещо е, че повечето артикули са откровено грозни и с ниско качество. Дразнещо е, че това се рекламира на детската аудитория от вървежните влогъри като нещо мноооого яко. Ако аз бях влогър, никога не бих рекламира подобни боклуци, колкото и пари да ми дават, колкото и чанти за по 5 долара парчето да ми подаряват.
Ако въобще им ги подаряват.
Защото въпросната Йоана започна с
" ще ви покажа нови придобивки които си поръчах от..."
след 10 секунди
" от сайта се свързаха с мен и ми предложиха да си избера няколко продуктa, които да ви покажа.."

айде бягай бе, и тази ми отива в blacklist-a.

И само да кажа, че ужасно много мразя продавачи на китайски стоки, които могат да дават пари и подаръци на тоя и оня да ги рекламира, а не могат да направят и качат едни реални снимки на стоките, които предлагат, а ползват същите от ali.


Златена ми е голям инфантил, много лигавщини. Личи си, че много иска да е като другите каки в youtube.
А тя всъщност май е около 25 годишна, а на мен ми прилича на 14. Съгласна съм за абсурдните снимки, които слага на видеата си..от мен само да добавя и погледа като теле в железница.
Антоанета Попова си я следя и гледам, но от скоро и при нея наблюдавам лигавене в повече.
Абе явно си гонят тийн аудиторията и това е.

Последна редакция: нд, 18 ное 2018, 00:27 от Меmento

# 3 053
  • софия
  • Мнения: 2 913
Последното видео на Зорница не ми хареса, глупава реклама, самата тя също не ми хареса.

Видеото на Ети беше забавно, тя ми харесва в последните видеа като държание.

# 3 054
  • Мнения: 2 068
Тази Зорница тотално ми падна в очите. Изобщо законно ли е тези дрехи да се препродават на такава висока цена ? Трябва да има някакви регулации, нещо което да спира подобни търговски практики Sick .

Редактирам се да отбележа колко са "грамотни" от въпросния сайт.

Цитат
Веднага щом продуктът пристигне при нас и е бъде прегледан

Ще заярим кутиер за наша сметка

Връшането на поръчки

Последна редакция: нд, 18 ное 2018, 00:59 от EllieD

# 3 055
  • Мнения: 5 335
Аз пък прехвърлих втората част на последното видео на пепа.
Много ме издразни с последното си изказване. Как тук, в България, всички им направили път на летището и "можеш да си правиш каквото искаш", а в Дания било "оправяйте се". Още на видеото се видя, че закъсняват, разбира се, че не бива да ощетяват другите пътници, след като те са подходили безотговорно и не са се запознали с условията за багажа. Толерантността към майките не е синоним на "правя си, каквото искам". Ама че самодоволно и нагло момиченце.
не съм гледала клипчето, но
не бяха закъснели, имаха някакъв проблем с багажа. И беше притеснена от това и да не изпуснат полета си.
 Аз загледах дъщеричката и, много добре разбираше и английски, и български. Голяма сладурана е малката, пътувахме заедно, съвсем нормално семейство с деца са си.
Една колежка после ме светна, че сме пътували с влогърка;)

# 3 056
  • София
  • Мнения: 17 775
Аз пък пътувам и съм пътувала с.... (пам пам пам) най- различни майки. (Какво по дяволите означава "пътувахме с влогърка" Laughing)
Германците, че и турците с по 3-4 дечурлига си чакат по гейтовете, на чек ин-а и където си има опашка за хора. И не смятат, че могат да си правят, каквото поискат. Специално това с пускат те да си правиш квото искаш ми звучи като реплика на манго от факултета.
Майка си не като родиш, а когато успееш да предадеш на децата си някакви ценности, а не как да плюят семки по тротоарите и да си качват краката по седалките на самолетите. Така че не знам какви привилегии очаква.

# 3 057
  • Мнения: 5 335
Нищо не означава за мен, разбира се.
Докато нямаме частни самолети, все с някой ще пътуваме.
Леко не разбрах поста ти, коментирах детенцето им и какво съм видяла, що се хвана за последното изречение?

# 3 058
  • София
  • Мнения: 17 775
Детенцето че е сладко, е сладко, но не е пропуск. : )

# 3 059
  • Мнения: 1 530
Сега за първи път гледам Симона, опитва се да се прави на кифла явно. Защо всички решиха, че да си с снопчета мигли и набоцкани джуки е толкова вървежно, всяка втора е така вече, е нз. И друго, тя поне има място, ами повечето влогърки къде слагат всичките тия джунджурии от Джъмбо, мъмбо и т.н., които показват всеки месец, аз ходя в Джъмбо два пъти в годината, и съм с малко дете, еми вземам няколко неща, чак се изсилвам да не отиваме на касата с празни ръце, нищо качествено не виждам. Че чак и влог да пускам с тези неща. А за момиченце като Симона е много лесно, показва, презентира, айде да си ги купи със собствената заплата тия всичките чанти, обувки и гримове, да видим. Харесвам като излъчване и умереност във всичко Камила Коелю, а бях забравила за Цвети Василева, догмадър, тя е също с възможности, но не ме дразни, даже ме разтоварва, вие гледали ли сте я?

Общи условия

Активация на акаунт