Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 988
  • 5 181
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 068
Аз пък гледах видеото на А. Пепе за раждането и ми хареса. Нещо малко по-различно, нормално и интересно. Не виждам абсолютно нищо лошо в това, казвате че бил интимен момент, личен... еми то по тази логика нищо да не се качва в интернет, да не се правят предавания и филми с тази тематика?!?!


Едно е научнопопулярен филм, друго е да се изтипосаш в Интернет и да сложиш само едно кръгче за цензура. За мен това е признак, че човекът би направил едва ли не всичко за гледания и то на гърба на собствените си деца. Всъщност каналът на Антоанет се върти около това, ако децата откажат да се снимат, когато пораснат, каналът й просто няма да го има.

# 721
  • Мнения: 2 179
Не мисля, че всичко се върти около децата й...рекламките са повече в канала. И аз се разчуствах в края на видеото, но на мястото на Пепе бих спестила точно минутките с раждането.

Чудя и се как го търпи (Филипчо)на моменти, ако бях аз щях да го гоня с метлата Grinning

# 722
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Най - много гледания влогарите, които следя, имат на клиповете за раждане. Милиони гледания. Хората проявяват интерес, и докато има такъв, ще се правят.

Аз нямам нищо против. Който иска да се показва в публичното пространство, решава и какво да покаже. Лично аз в моя профил във Фейсбук почти нямам никакви снимки, нямам никаква лична информация и профилна снимка. Много, много рядко се тагвам от някое място.

# 723
  • Мнения: 2 068
Ами те много от рекламите са на фона на детето и бременността, включително раждането е реклама на Токуда. Клиповете с другото дете пък са реклама на Ла Рош и Окайди. Сега с новороденото ще завалят нови рекламки Laughing .

# 724
  • Мнения: 1 090
Ами те много от рекламите са на фона на детето и бременността, включително раждането е реклама на Токуда. Клиповете с другото дете пък са реклама на Ла Рош и Окайди. Сега с новороденото ще завалят нови рекламки Laughing .
Е, ти пък сега. Това не са раклами, това са неща, от които влогърката е доволна, но не си е купила - изпратени са й.

# 725
  • Мнения: 2 223
Тази Савина за пръв път я виждам и ме избива на агресия, а изтърпях само 1 мин.

# 726
  • Мнения: 100
И аз да се включа по темата - любимата ми влогърка преди беше Ели от makeupbuthow, харесвах стила й, атмосферата във видеата й, много ме зареждаше. Постепенно обаче повечето й видеа станаха много комерсиализирани, прекалено лъскави и изпипани, постоянно обявява на аудиторията си, че е в творчески застой и пита какви видеа да прави, а в същото време качва супер рядко. Стилът й също се промени - от женствен и дори леко бонбонест стана доста по-...раздърпан и спортен, което лично на мен не ми допада. И сега гледам клиповете й, но вече без онова възхищение отпреди.
Гледат ми се видеа на тема парфюми, книги, мода според сезона, аксесоари, но не откривам всичко при една личност и все има нещо, което ме дразни.
Много харесвам Галя, готина мацка, която ме зарежда, но с този Ейвън...Явно компанията има спад на продажбите и яко е нападнала влогърите, но и те поддават. Самата Галя неведнъж е заявявала, че за грижа за лицето се доверява само на висок клас козметика и в следващия момент...Това не ми направи добро впечатление.
Поли от polinasofiq е интелигентно и приятно момиче, прави леки и информативни видеа. Ще видим как ще се развие каналът й занапред.

# 727
  • Мнения: X
Тази Савина за пръв път я виждам и ме избива на агресия, а изтърпях само 1 мин.
Изключително дразнеща.

# 728
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Тази не бях е чувала. Преди малко й отворих едно от видеата и съжалих...

# 729
  • София
  • Мнения: 2 379
Много е неприятна тази Савина като държание, а лично за мен и визуално ме отблъсква.

# 730
  • Мнения: 2 182
Аз днес попаднах на по-дразнеща и от тази Савина.
Няма да и правя реклама на канала, но изключително аматьорски видеа, неприятен говор, некомпетентност, правописни грешки и нека го кажа по-меко - кофти грим. Но пък завидно самочувствие.
Клиповете са ми тип махленски разговор "ей тука да разкажа на комшийката ко си купих и ко си напрайх"..
И това се следва от доста хора.
Явно има някаква тенденция, всяка втора кифла да става влогър - независимо има или няма качества за презентация на продукт, гримиране или поднасяне на информация.  

# 731
  • София
  • Мнения: 8 932
Трудно се гледа. Особено с това накъсване, нещо не е много добра в редактирането. Или пък запецва често.

# 732
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Ами те много от рекламите са на фона на детето и бременността, включително раждането е реклама на Токуда. Клиповете с другото дете пък са реклама на Ла Рош и Окайди. Сега с новороденото ще завалят нови рекламки Laughing .
Жената ще си отгледа децата по тънката лайсна. Grin

# 733
  • Мнения: 661
Видеото на Антоанет е вдъхновяващо и емоционално.А на въпроса,дали има място в интернет ,според мен -не,но всеки е свободен да прави каквото реши,и не съдя никого.А на Савина съм й виждала някои клипове,като цяло са безсмислени ,тип да отбием номера,и да качим нещо.Празно съдържание.И е леко дразнеща.

# 734
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Направили ви впечатление видеото на Полина за goodbox и на Зорница? Полина не знам дали е обективна или просто за двайсетина лева й се вижда много евтино ,защото накрая на видеото спомена,че няма да си поръча повече.
Някоя от вас поръчвала ли е тази кутия и доволна ли е ?

Общи условия

Активация на акаунт