Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 327 173
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 31 236
Съгласна съм с всичко написано от Адри и Жаки и добавям, че това не е лесна работа и не е за всеки. Ще ви дам пример с имена директно.
Обичате ли да ви пипат? Прегръщат, целуват ръцете, по бузите? Не да ви навлизат в личното пространство, а да ви докосват? Винаги ли сте усмихнати и мили, весели и в настроение с всички, по всяко време?
Най-известните са! Винаги!
Александра Петканова, млада, красива, бременна и усмихната, на парти. Всички я викат постоянно, Алекс, Алекс, Алекс, снимай се с мен, с мен, с мен. Става, сяда, става, сяда, върти се, снима се, усмихва се и се смее. Погледни насам, натам, наопаки, обърни се. Пипат я, прегръщат я, целуват я. Жената е бременна и може да иска да поседне, да пиине, да хапне, но не Алекс, Алекс, Алекс....
Валери всички фенки я обичат, прегръщат, връчват и специално направени картини, картички и се снимат. Валери, Валери, Валери....Ивана, Ивана, Ивана...Стефи, Стефи..Адри, Адри и т.н.
Много е трудно това, повярвайте ми.
Друг пример, много те познават и винаги трябва да се съобразяваш как точно се държиш и какво правиш, как те снимат, защото повярвайте винаги има кой да те снима в неприятна поза и да те изтипоса, та всички да ти се смеят, че си дебел, слаб, назъбен и т.н
Вие можете ли да издържите всичко това? За една торба козметика, както се изразявате.

# 421
  • София
  • Мнения: 17 785
Жената е късметлийка, че може бременна да ходи по нощни партита. Никой не я е вързал.
Усмихни се, обърни се, завърти се може да е натоварващо, ама не е като да ходиш по конференции, да изготвяш сложни проекти, да кодираш, ако щеш, камо ли пък да оперираш нощна смяна.
От последните определено има отказали се заради стреса, а от първото- не баш.

# 422
  • Мнения: 18 562
На мен такава истерия ми е странна,която Денси описва. По пък тя има опит в тези среди. Чак пък толкоз да търчиш по някакви си момичета от блог. Все едно са звезди. Вижда ми се прекалено.
Може ли линк към блога на Адри?Ако е по правилата.

# 423
  • Мнения: 31 236
Дневно е партито. На нея това и е работата да, и и е приятно, но давам пример, че наистина винаги трябва да си във форма.
А за конференции, който за каквото е учил и как му се е стекъл живота.

Някаква злоба виждаме в теб The Catcher in the Rye, питаха те тук в темата дали си несбъднат блогър/влогър или какво? Все ги плюеш, а казваш, че си млад човек.

Мис Каролин Бингли, на теб май всичко тук ти се вижда шега или преувеличено, но не е. Не си ли гледала представяния, влогове, фен срещи? Те пускат постоянно мацките в каналите си.

# 424
  • Мнения: 18 562
Аз съм сигурна,че не е шега.
Само казвам,че за мен е леко перкалено.
Видях снимки от чаеното парти туку що в Инстаграм,съвсем случайно.И се сетих,че това е събитието,за което говориш.  Много от момичетата изглеждат страхотно. Вярно е,че не ги гледам особено,нито съм им фенка,но когато нещо ми харесва и е хубаво ни мога да кага на черното бяло. Например тази Валери(сега я загледах) изглежда страхотно,Ивана също.
Иначе, не не съм гледала. Подобни събштия на мен не са ми интересни. А и както казах следя 1-2 и то не съвсем. Не съм така активна в гледането.

# 425
  • Мнения: 31 236
Да, баха невероятни и двете. Другите също. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 426
  • София
  • Мнения: 17 785
Не съм видяла въпросите -не съм несбъднат влогър. Ти сама го каза- който за каквото е учил. Млад човек с млади хора около мен, изкарващи си прехраната по по- достоен начин. Неприязън е, не злоба- че един току- що завършил лекар взима под 1000 в Сф, докато не си направи кабинет, а една гъзовейка, която се лендзи, прибира в пъти повече. Не, не съм лекар, просто дадох един от многото примери за абнормалното разпределение в България. Има си рекламни компании за подобни цели. Остана тоалетната хартия да започнат да си рекламират тия влогърки.

Това е, нямам аспирации към влогването, нито специална лична незадоволеност. и споделих вече кои канали следя. Преценила съм ги и съм намерила нещо една идея по- стойностно в цялата тиня от глезни и хихикания.

Последна редакция: ср, 19 сеп 2018, 19:56 от The Catcher in the Rye

# 427
  • Мнения: 13 083
Между другото много харесвам и сестрата на Адри- Мирсеа. Страхотна мацка е 💜 Има стахотен стил, много и се кефя.

# 428
  • Мнения: 1 091
Браво на красивите момичета за положените усилия и отделеното време за феновете на въпросното парти.
Но хайде се не се преструваме, че това е къртовски миньорски труд. Тези дейности са в частта "лека и мека" за мен. Да не говорим, че са въпрос на личен избор, особено за хора в тяхното положение. Много хора нямат този избор, всички го знаем. Да си свеж на парти не е геройство. Не ми се дават примери, ще стане празна полемика. Ама и да ги ожалвам и да им се възхищавам излишно няма да започна.

# 429
  • Мнения: 31 236
А четете ли мъжът блогър, той пише много и често предимно за висок клас козметика?
http://jdeenbeautyandlifstylebg.blogspot.com

# 430
  • Мнения: 5 903
Съгласна съм с всичко написано от Адри и Жаки и добавям, че това не е лесна работа и не е за всеки. Ще ви дам пример с имена директно.
Обичате ли да ви пипат? Прегръщат, целуват ръцете, по бузите? Не да ви навлизат в личното пространство, а да ви докосват? Винаги ли сте усмихнати и мили, весели и в настроение с всички, по всяко време?
Най-известните са! Винаги!
Александра Петканова, млада, красива, бременна и усмихната, на парти. Всички я викат постоянно, Алекс, Алекс, Алекс, снимай се с мен, с мен, с мен. Става, сяда, става, сяда, върти се, снима се, усмихва се и се смее. Погледни насам, натам, наопаки, обърни се. Пипат я, прегръщат я, целуват я. Жената е бременна и може да иска да поседне, да пиине, да хапне, но не Алекс, Алекс, Алекс....
Валери всички фенки я обичат, прегръщат, връчват и специално направени картини, картички и се снимат. Валери, Валери, Валери....Ивана, Ивана, Ивана...Стефи, Стефи..Адри, Адри и т.н.
Много е трудно това, повярвайте ми.
Друг пример, много те познават и винаги трябва да се съобразяваш как точно се държиш и какво правиш, как те снимат, защото повярвайте винаги има кой да те снима в неприятна поза и да те изтипоса, та всички да ти се смеят, че си дебел, слаб, назъбен и т.н
Вие можете ли да издържите всичко това? За една торба козметика, както се изразявате.


За български блогъри ли говорим или за актриси на червения килим? Кой толкова ги вика, прегръща, целува, снима? За Александра Богдански разбирам, тя е професионален модел и се усмихва и снима, защото това работи. Но за блогърите? Та това са обикновени жени!

# 431
  • Мнения: 31 236
Обикновени са за теб, за 70-100 хл. фена или 300 на Стан, не са. Виждала ли си опашките за автографи на книгите му? Някои са 10 часови! 10 часа стоят за да се снимат с него и Стефи. Даваха ги по новините.
Гледахте ли фен срещата на Емил Конрад и Изабел? А фен срещата на влогърите в Сердика, защото моята дъщеря се реди на опашка да се снима с тях.

# 432
  • Мнения: 2 094
Браво на красивите момичета за положените усилия и отделеното време за феновете на въпросното парти.
Но хайде се не се преструваме, че това е къртовски миньорски труд. Тези дейности са в частта "лека и мека" за мен. Да не говорим, че са въпрос на личен избор, особено за хора в тяхното положение. Много хора нямат този избор, всички го знаем. Да си свеж на парти не е геройство. Не ми се дават примери, ще стане празна полемика. Ама и да ги ожалвам и да им се възхищавам излишно няма да започна.

На същото мнение съм. Е, някои влогъри наистина работят здраво, но в днешно време са много тези, които просто имат пари и камера, а нямат интересно и/или полезно съдържание.

Мисля, че всеки който е в тази сфера трябва да е наясно, че понякога хората ще искат да се снимат с него и ще получава внимание, независимо кога и дали го желае. Никой не ги кара насила и ако им е толкова тежко, винаги могат да се откажат и да си намерят друга работа Rolling Eyes .

# 433
  • Мнения: 5 903
Обикновени са за теб, за 70-100 хл. фена или 300 на Стан, не са. Виждала ли си опашките за автографи на книгите му? Някои са 10 часови! 10 часа стоят за да се снимат с него и Стефи. Даваха ги по новините.
Гледахте ли фен срещата на Емил Конрад и Изабел? А фен срещата на влогърите в Сердика, защото моята дъщеря се реди на опашка да се снима с тях.
Винаги съм те уважавала, без да те познавам, но това, което разказваш за мен е недействително. Спирам, защото първо, не желая да правя театър в тази тема и второ, имам много остър език и не искам да обидя някой бг блогър с многомилионна аудитория, без да го познавам лично.
Само бих си позволила да се обърна към тези звезди и да им кажа: жени, госпожи, непознати другарчета, все пак имайте мярка, ако сте я загубили някъде сред интервютата и автографите.
Боже мой, ужас!🤪 (само това ми идва наум като завършек)

# 434
  • Мнения: 31 236
Чудесно, аз също теб! Hug bouquet
Не искам да влизам в спорове.
Повече няма да пиша нищо зад кулисите. Peace

Ето част от фен среща
https://www.youtube.com/watch?v=Ft7-GHBBLaw

Ето и Стан.
https://www.dnevnik.bg/video/2017/06/02/2982498_koi_moje_da_sube … 017/05/21/182843/на-опашка-за-книга-стотици-чакаха-с-часове-за-снимка-и-автограф-видео
https://utroruse.com/article/749534/

Последна редакция: ср, 19 сеп 2018, 20:34 от densi

Общи условия

Активация на акаунт