Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 849
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 35 961
вие защо си губите времето да гледате подобни клипове и да увеличвате популярността на авторите им?

# 556
  • София
  • Мнения: 8 932
вие защо си губите времето да гледате подобни клипове и да увеличвате популярността на авторите им?
Учим английски! Simple Smile

# 557
  • Мнения: 35 961
от хора, на които българският им не е адекватен?

# 558
  • София
  • Мнения: 493
Аз се чудя на хората, които й пишат, че е тъпа и т.н. То това и от самолет е ясно, струва ми се безмислено да я уведомяват за това.

# 559
# 560
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Английският език на това момиче е като българския език на тези. Scream
Млад талант....

Ох, как си оправих настроението! Grinning

# 561
  • Мнения: 651
10 най-дразнещи български влогърки   Дали вдъхновението идва от тук? Laughing

# 562
  • Мнения: 8 939
Със сигурност.
Честно казано отвратително написана статия.

# 563
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Определено  - да. Споменати са най - обсъжданите родни персони в You Tube.
Подкрепям изцяло мнението в горния пост. То не са англоезични думи, то не е остроумие. 🤢

# 564
  • Мнения: X
LaughingМис тигър на 1 или на 10 място е? Статията я е писала тя, толкова е нескопосана Laughing

# 565
  • Мнения: X
Потресена съм от тази статия ... Кой по дяволите ще седне и ще направи такава класация и да напише тези неща. Разбирам, че ние обсъждаме тук, изразяваме някакво мнение, но тази статия е дъното... Няма смисъл от нея.

# 566
  • Мнения: 651
Потресена съм от тази статия ... Кой по дяволите ще седне и ще направи такава класация и да напише тези неща. Разбирам, че ние обсъждаме тук, изразяваме някакво мнение, но тази статия е дъното... Няма смисъл от нея.

Според мен е написана от човек, който има бегъл поглед над влогърите у нас - от написаното тук и от изгледани 2-3 видеа на споменатите в статията влогърки.

# 567
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Elfi, Миро Петров е авторът. Интересното е, че много  разбира от жени влогъри...

# 568
  • Berlin
  • Мнения: 11 259
Изобщо не я подкрепям тази статия. Не отразява нашите мнения и настроения. 😄 И изобщо как може някой да одобри такъв текст с този език. Ясно е, че авторът е отделил доста време да изгледа клипове и изкоментира, както е намерил за добре, но кой е одобрил публикуването? Той е за бой. 😄

# 569
  • София
  • Мнения: 1 573
Супер гнусна статия Confounded
Никой не заслужава подобна помия и тъпизми по свой адрес Close

Общи условия

Активация на акаунт