Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 894
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 18 558
Години наред се боря с акне. Не е тежките случаи, но достатъчно за да се поч,вствам зле от този факт. След катсе о родих нещата се оправиха и сега мното рядко ми излиза пъпка. Ходих по доктори и много неща опитах, възрастно акне беше,  появи се след 22 ми година. Доста проблемна ми е кожата и знам колко е неприятно. Имам и познати и много тежко акне и знам какво е. Може да не е болка за умиране, но със сигурност е много неприятно и подтискащо да пробваш какво ли не и да си в непрекъсната борба с пъпките и да не можеш да установиш от какво са.

# 586
  • Мнения: 1 757
Аз не омаловажавам проблема с акнето ,  защото както казах имам приятелка с този проблем .Въпросът е начина по  който е представен -  все едно е на живот  и смърт , страх от дерматолог и такива неща.Като цяло Валери не каза нищо съществено  - не показа снимки преди и след  , за да се види подобрение , а само реклама на продукти.

# 587
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
И какво страшно има в прегледа при дерматолог? Малко префърцунено...

# 588
  • Мнения: 1 757
Ами така каза , че го отлагала , понеже много се страхувала.И аз това се чудя от какво толкова може да те е страх???

# 589
  • Мнения: 18 558
Нещо несериозно ми звучи. Може и да не е имала акне,ако наистина е имала а пък го представя така лигаво,де да знам. Не ми вдъхва доверие. Човек ако има истински проблем с акнето не го е страх да отиде на дерматолог,напротив прави всичко за да реши проблема. Доста несериозно звучи.

# 590
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Имам братовчедка, която страда от акне още от тийн. Много депресира това положение и разбирам хората. Родителите й къде ли не я водиха, какви ли не мазила и илачи, няма спасение. Сега малко е понамаляло, но не е чисто лицето напълно и има много поражения по кожата.
По едно време, след 21-22 години, и на мен започнаха да ми излизат пъпки. Аз през пубертета не съм имала проблем. Ужасно беше, но се справих с него. Беше от храната.

# 591
  • София
  • Мнения: 2 379
Много ми стана смешно с това отлагане на посещението при дерматолог. Това момиче тогава как ходи на гинеколог и зъболекар, да речем?

# 592
  • София
  • Мнения: 17 775
На хората мозъка им режат, ама нея я е страх от дерматолог.
Това са хора без проблеми и се чудят какво да измислят за драма.
Може би ако спрат да бухат смутита и сокове, демек захар, нещата малко ще се подобрят.

Скрит текст:
Самото акне е гадно, предполагам. Аз, примерно, реших, че няма да си слагам инжекции Б12, защото пъпчасваш от него.

# 593
  • Някъде там
  • Мнения: 16 065
В семейството ми се борим точно с такъв проблем,определено е тежък ако го имаш и по съвсем  друг начин мислиш за него.Страх моите деца не са изпитвали, но нямаха желание да ходят, защото нищо не им помагаше и се отчайваха.Казвала съм как решихме проблема при едната.С "най-страшното" лекарство.Детето е добре,няма пъпки и белези,няма и проблеми и последици  след приема.Чакаме да захладнее окончателно и след иследвания ще решим дали и другата да го пие. Не вярвам че проблема с акнето при Валери е толкова сериозен,ако беше видеото щеше да е по друг начин направено.Козметиката за която споменава е ефикасна, но при леко акне. Не бих се доверила на такъв пиар.

# 594
  • Мнения: X
Аз също не омаловажавам въпросния проблем с акнето, но който е гледал видеото ще ме разбере - "беше ме страх да ида на лекар", "отлагах" и подобни преувеличени фрази. Все си мисля, че ако беше чак толкова сериозно, страх, не страх - щеше да отиде. А и както преди мен някой спомена - няма снимки преди и след, тя само изтъкна продуктите.
Аз също се боря с дерматологичен проблем, хроничен, не толкова често разпространен и бих казала много по - "страшен" от акнето, тъй като понякога пречи и на правилното протичане на денят ми, сякаш не са достатъчни осъдителните погледи на хората, но съм свикнала да живея с него и съм го приела. И не съм чакала години преди да ида на лекар, от страх.
Мен това ме подразни в цялата история, че не се е решила да търси помощ, а не самият проблем.

# 595
  • Мнения: 3 789
Аз изгледах видеото надве-натри. Лигавщините ѝ ми идват в повече, както обикновено. И само аз ли знам, че марката се казва Биодéрма? Или нещо съм в грешка?

# 596
  • Мнения: 1 757
И аз съм  чувала , че се произнася  Биодéрма. Валерито може и сама да си е докарала проблема донякъде  , след като "тества" толкова  различна козметика постоянно.

# 597
  • Мнения: X
И какво страшно има в прегледа при дерматолог? Малко префърцунено...
Интересно дали ходи на гинеколог Rolling Eyes

# 598
  • София
  • Мнения: 8 932
Аз изгледах видеото надве-натри. Лигавщините ѝ ми идват в повече, както обикновено. И само аз ли знам, че марката се казва Биодéрма? Или нещо съм в грешка?
Марката е френска, ударението се слага на последната сричка, в случая на а. Не знам как въпросната го е произнасяла.
То и от акне до акне има разлика.

# 599
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
И какво страшно има в прегледа при дерматолог? Малко префърцунено...
Интересно дали ходи на гинеколог Rolling Eyes
Прегледът при гинеколог е нищо в сравнение с едно нормално раждане Grin.
 След раждането не изпитвам срам и страх от нищо вече. Хахха. Но това е друга тема.

Офф, и аз го прегледах набързо...  Срахът й е бил проблемът да не се задълбочи от лечението, проведено от лекар... Е, това е върхът на тъпотията.

Моето мнение е, че серията на Ла Рош е по - добра от рекламираната от нея.

Последна редакция: пт, 28 сеп 2018, 17:51 от ∞Black Hole∞

Общи условия

Активация на акаунт