Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 892
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 645
  • USA
  • Мнения: 7 297
Точно,защото е уникален процес и всяка жена го изживява различно,е интересно.
Грим видеа - кое им е забавното и довстоверното? Грима на екрана излиза едно,на живо съвсем друго.И защо си мислиш,че и те не ползват филтри и не си играят с цветни настройки?

# 646
  • Мнения: 1 472
Бюти влогърите са ми много интересни, чисто като личности. Много малко от тях наистина мога да си пусна и да гледам, ей така докато си пия кафето, например. Много ми е смешно, направо жалко, да качваш клипове за някакви си продукти, които видиш ли са ти променили живота и изведнъж след 5 дни .. О, чудо, нов чудодеен продукт. Предполагам всички сме напълно наясно, че няма продукт, който да ти промени генетично заложените ти качества. Например, ако си със суха кожа, да рекламираш крем от 40 лева и да отричаш друго. Това, че не пишат кое е спонсорирано или PR пратка изобщо не ми пречи, защото то си личи толкова много, че това нещо не е впечатлило човека по абсолютно никакъв начин! Чиста проба "кой ще ме хване" е почти всяко клипче в ютуб. Толкова е изкривено всичко свързано с естетика и мода вече, че дори и влогърките, които си струваше да гледаш се промениха. MakeupButHow гледам от първото и клипче, още във vbox7. От момента, в който си направи магазин и започна масово да ги рекламира като "най-!!" ми стана много неприятна. Ами да, аз се излъгах - поръчах палитра  на Sleek, описана по най-добрия възможен начин и .. ами нищо общо.. Две три неща още и този човек тотално излиза от хората, които ще гледам и на които ще вярвам за продукт. Проблемът идва от там,че децата (10 годишните) виждат нещата по корено различен начин. И от там идва изкривяването на известността и гледанията.

Eat love makeup ми харесва, densi също, Адри (още, когато имаше само блог), dessytalks, agleu mama(рецептите й много ми харесват) - нищо, че класа продукти, които разглеждат почти винаги е непосилен финансово за мен. Харесва ми начина на писане и на представяне, начина им на комуникиране пред камера.
Антоанет Попова ми е много готина и свежа. Вижда се промяна в клиповете, след случаите с Мегз и Мигли в бутилка, но я разбирам. Все пак не е на живот и смърт.

Дразни ме претендирането " Вижте ме аз ходих в Дубай, купих си тази палитра на Too Faced" и не, не защото ми харесва и ми е хоби, а за да ме видите и да реагирате. Ами много ми е натоварващо всичко това. Помия са почти всички, с тези реклами и нонстоп повтаряне колко много харесват нещо, а няма аргумент, няма опит. Именно затова, аз съм прекратила гледането на всички тези хора, а съм си оставила 7, които си гледам и следя и ми е приятно да ги гледам. И с тези клипове, "Какво ям, какво пия, каква тоалетна хартия използвам .. децата ми колко често пишкат .. ама като им се запуши носът.." Има хора и аудитория за всичко - Това не съм аз просто.

Дори и да звуча като хейтър, нищо подобно. Просто ми е много грозно, когато някой подценява някой друг. Аз не съм малоумна, мога да преценя, когато са ти платили да ми го покажеш това нещо. Грозно е! Жалко е!

# 647
  • София
  • Мнения: 3 854
по
Грим видеа - кое им е забавното и довстоверното? Грима на екрана излиза едно,на живо съвсем друго.И защо си мислиш,че и те не ползват филтри и не си играят с цветни настройки?

Не съм казала,че не ползват филтри или цветни настройки - техниката поне за мен е важна.

Аз също не хейтя, просто когато някой ми натрапва от екрана,че е бюти, то трябва претенциите му да отговарят на това определение. Не може да правиш влог от някъде си, да ходиш по улицата и да си без сутиен или да си смъкнал презрамките за пред камерата, и съответно гърдите ти да се тресат, люшкат и т.н. на всички посоки - не е естетическо, противно е и е отблъскващо. Един, два такива кадъра са ми достатъчни, за да зачеркна и повече да не гледам.

Последна редакция: нд, 30 сеп 2018, 00:24 от veka

# 648
  • Мнения: 35 110
Аз ако бях направила влог за раждането на моето дете много мои приятелки щяха да ме намразят, защото няма нищо общо с техните раждания
 Раждали сме в различни болници  , но и самия процес, продължителност , отношение на лекари и акушерки, всичко е различно!

# 649
  • Мнения: 2 223
Реално погледнато няма win win situation - те имат аудитория, защото си има хора за всичко. Никой никого на сила не кара да ги гледа.  От друга страна като са се изтипосали някои от тях с цялата си простащина и да не се изразявам по др начин ала Тигрова не знам си ква, трябва да си понесат последствията, защото да, децата са най - уязвими.
Аз не съм фенка на многото грим, но чисто технически като умения и изпълнение, нашите не стъпват и на малкия пръст примерно на Nikkie Tutorials. Ненавиждам я, въпреки че ми е донакъде забавна, но хване ли четките, умее ги нещата. Колкото и да е обработката все пак зад някои от тях седят умения. Но то влогърството си е като живия контакт - няма ли го излъчването и чисто сетивното положително възприятие - никакъв шанс за симпатия. Поне според мойта скромна особа.

# 650
  • Мнения: 364
Наскоро попаднах на Инстаграма на дама, която пишеше преди години тук и неведнъж съм усещала хапливия й тон , че нещо не струвало, било евтино, не се съчетавали добре и т н .
Бях си изградила представа за стилна и добре изглеждаща жена, но не- пухкава кръглолика лелка без никакъв стил, само мъжът й струва- но там едва ли е любов.
Та - да живее Интернет и възможността да скриеш / откриеш реалността.

# 651
  • Мнения: X
По-тъп начин за реклама не бях виждала. Иначе продуктите са добри.
https://www.youtube.com/watch?v=RvCryLgv9FI

# 652
  • Мнения: 31 181
По-тъп начин за реклама не бях виждала. Иначе продуктите са добри.
https://www.youtube.com/watch?v=RvCryLgv9FI
Е, това е мамата на кучетата. Показва и Вейрона. Mr. Green

# 653
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Вие защо си мислите, че не сте обсъждани? Всеки бива обсъждан от колеги, приятели, познати и роднини. Това е присъщо за човека.
По-тъп начин за реклама не бях виждала. Иначе продуктите са добри.
https://www.youtube.com/watch?v=RvCryLgv9FI
Но клипът е направен много добре 😁

# 654
  • Мнения: 35 961
По-тъп начин за реклама не бях виждала. Иначе продуктите са добри.
https://www.youtube.com/watch?v=RvCryLgv9FI

какво му е тъпото? стандартен рекламен клип, но с мацката, която притежава канала
всеки, който прочете темата, ще кликне, за да види наистина ли е тъпо
за влогърката това е просто идеално и с кеф ще прибере съответната сума заради нашето желание да видим "тъпия" клип, а после и ще направи подобни, защото се гледат добре, съответно и се плащат добре
цялото това "вижте тази колко е семпла, дебела, неумееща да говори... " + кликането, налива вода в тяхната мелница
ако някоя ви е толкова непоносима за гледане, най-добрият подход е просто да не я гледате Grinning

# 655
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
Или поне казвайте какво давате. Аз поне не отварям подобни линкове, няма нужда и от моя клик.

# 656
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Случайно попаднах на блога на Адри (търсих мнения за един продукт) и съм впечатлена от добре поднесената информация!

# 657
  • Някъде там
  • Мнения: 16 065
Клипа с рекламата ми хареса.
Пепе ще пусне клипа след малко.За първи път я виждам със сълзи на очите.Можела да има и други реакции освен усмивката значи.😄

# 658
  • Мнения: 1 519
Брей, че интересна тема 😁
Следя много бг влогърки. Първата която видях беше Боряна. Не съм спряла да я следя, показва хубави гримове.
Много ме радва Милена. Непринудена и сладка, разтоварва ме да я гледам.
Зорница също я гледам отдавна, има доста интересни клипове.
Ели, Ивана, Галя, все тая ми е дали ще ги гледам. Някой път ги пускам, друг път не.
Определено не съм фен на Гергана, прекалено много ми се струва че преиграва, а лигавенето дори няма да коментирам. Същото е със Стефи (на Стан приятелката) ...
Антоанета Попова също ме изгуби.

А, забравих Стефи и Адри, тях също ги гледам с кеф.
Антоанет Пепе... Ами, макар че се вижда, че нещата са нагласени, не ме дразни много, защото поне не ме натоварва,за сега. Видях премиерата... май не е много нормално да си сложи снимка на неизмитото бебе на гърдата й, но здраве да е.

# 659
  • Мнения: 297
Kлипът на Антоанет е качен вече. Според мен е ок, дори ми беше интересен.

Общи условия

Активация на акаунт