Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 933
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 6 876
Покрай тази тема за първи път гледах Мис Тигрова, а днес ми излезе нейно клипче, в което обяснява, че ще прави видеа само за англоговорящи, понеже българите са хейтъри и недостойна аудитория. 😅

# 931
  • Мнения: 462
Покрай тази тема за първи път гледах Мис Тигрова, а днес ми излезе нейно клипче, в което обяснява, че ще прави видеа само за англоговорящи, понеже българите са хейтъри и недостойна аудитория. 😅
Ако се появи пак розовото надуваемо фламинго в кадър, ще ми пратите ли линк на ЛС? Благодаря предварително.

# 932
  • Някъде там
  • Мнения: 16 065
Покрай тази тема за първи път гледах Мис Тигрова, а днес ми излезе нейно клипче, в което обяснява, че ще прави видеа само за англоговорящи, понеже българите са хейтъри и недостойна аудитория. 😅
Сигурно английският и е по добър от този на Фики Стораро щом не сме достойни за нейна аудитория....😁
От тази тема за много "интересни" личности научавам.

# 933
  • Мнения: X
Покрай тази тема за първи път гледах Мис Тигрова, а днес ми излезе нейно клипче, в което обяснява, че ще прави видеа само за англоговорящи, понеже българите са хейтъри и недостойна аудитория. 😅
Тя български не знае тръгнала на английски да говори Laughing

# 934
  • Мнения: 6 876
Тази жена наистина изглежда като много интересна личност за изучаване от специалисти. Не знам с какво, ама преди да изгледам две от видеа та и, бях чувала за нея. Така де, в едното (последното), каза че все пак, който знае английски може да я гледа, тъй че, ако не сте прости хейтърки, имате разрешение. 🤣 Аз даже помислих, че нещо от тази тема се е засегнала, но май беше спомената само мимоходом.

# 935
  • Мнения: X
Покрай тази тема за първи път гледах Мис Тигрова, а днес ми излезе нейно клипче, в което обяснява, че ще прави видеа само за англоговорящи, понеже българите са хейтъри и недостойна аудитория. 😅
Даже ги е започнала с пълна сила https://www.youtube.com/watch?v=N3zVCCTClJY

# 936
  • Мнения: X
Покрай тази тема за първи път гледах Мис Тигрова, а днес ми излезе нейно клипче, в което обяснява, че ще прави видеа само за англоговорящи, понеже българите са хейтъри и недостойна аудитория. 😅
Даже ги е започнала с пълна сила https://www.youtube.com/watch?v=N3zVCCTClJY
Laughing май шууус стрипър шуус аааа хахахаха положението е дизастър Satisfied

# 937
  • София
  • Мнения: 3 854
Покрай тази тема за първи път гледах Мис Тигрова, а днес ми излезе нейно клипче, в което обяснява, че ще прави видеа само за англоговорящи, понеже българите са хейтъри и недостойна аудитория. 😅
Даже ги е започнала с пълна сила https://www.youtube.com/watch?v=N3zVCCTClJY
Laughing май шууус стрипър шуус аааа хахахаха положението е дизастър Satisfied

хаха, всичко е "фром ингланд уеб сайт" JoyStuck Out Tongue Winking EyeGrinning

# 938
  • Някъде там
  • Мнения: 16 065
   https://instagram.com/caraloren?utm_source=ig_profile_sha … shid=gb21fri0ceuiНякой друг следи ли я?
Днес роди третото си дете.Нещо като Пепе,но много по естествена и не в розово.
Както и тази и тя чака трето дете.
  https://instagram.com/amberfillerup?utm_source=ig_profile … zlkikov7txk 

# 939
  • Мнения: X
Някои по запознат може ли да каже какви са тези реклами на KIA, предоставят им колата за тест за ден - два ли?

# 940
  • Мнения: 2 223
Ще се застрелям, честно
Тая к***** летина кой и даде право да мърси Ютюба не знам.
Изобщо как може да се гледаш в огледалото и да си мислиш, че си ок, като изглеждаш като преработено броколи с веждите на Дракула.
За английския даже няма да говоря.
Ма така става като на тъпаците не им се казва, че са тъпаци от рано ,преди да изградят самочувствие.

# 941
  • Мнения: X
За Мис Тигрова ли говориш? Тя или се прави на луда, или е чисто луда. Едва ли някой я приема наистина. По-добре такива да населяват интернета, отколкота хора, които понятие нямат кои са, но много държат да го споделят с околните. Някаква жена родила три деца и прави видео канал по този повод. Ако й носи пари няма лошо, иначе няма оправдание.

# 942
  • Мнения: 2 805
Ма така става като на тъпаците не им се казва, че са тъпаци от рано ,преди да изградят самочувствие.
Безмислено е да казваш на глупак, че е глупак. Той не може  да асмилира никаква критика, и да го обидиш не можеш.
Глупакът е самоуверен и смята,че всички му завиждат и пречат.
Вниманието, което им се дава само ги прави още по-безочливи, нагли и със самочувствие.

За Мис Тигрова ли говориш? Тя или се прави на луда, или е чисто луда. Едва ли някой я приема наистина. По-добре такива да населяват интернета, отколкота хора, които понятие нямат кои са, но много държат да го споделят с околните..
А мис тигрова има понятия коя е? И тя не държи да сподели коя е?
 Да и ръкопляскаме дружно тогава, че населява интернет със свежата си лудост.

# 943
  • Мнения: 651
Някои по запознат може ли да каже какви са тези реклами на KIA, предоставят им колата за тест за ден - два ли?

Не знам, но Милена от myboxofbeauty дойде в София за една сватба и точно KIA Ceed решиха да тестват с мъжа си, и точно тази кола ще си купят сигурно само за идванията им в София.... Мирише ми на заблуда, но може и да е супер случайно. Grin

# 944
  • София
  • Мнения: 1 573
Check, а защо трябва да има оправдание? За пред кого? Б/влогването си е хоби като всяко друго. Някои успяват да го превърнат в професия, други не. Някои са популярни, а други оценени само от мама, тати и близката рода. Същото е и с правенето на грънци, бижута или картички.

Общи условия

Активация на акаунт