Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 868
  • 5 181
  •   2
Отговори
# 1 020
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Малко лукс от Дубай или как живеят децата на богатите: Mo Vlogs

Аз не разбирам какво толкова, че някой има финансовата възможност и си купува скъпи вещи? Имал - дал, както се казва.

# 1 021
  • Мнения: 3 789
Върнах се да ви чета. Новото видео на Пепе с децата ми беше малко скучно, особено с поредната реклама на бебешка кутия за 400!! лв ..
Антоанет Попова са й пратили нов телефон от Gearbest, поне си каза, че е пратка от този тип, а на Милена идеята за колата в България не я схванах. Впрочем, тя и мъжа ѝ нещо работят ли изобщо? Изглежда че все са си у дома, но пък да говори, че ще си купят нова кола за 40 бона, а само да се издържат от единия влог, съмнявам се.

Последна редакция: ср, 10 окт 2018, 14:36 от Lana..

# 1 022
  • Мнения: X
Милена съм спряла да и гледам видеата,защото тя не показва абсолютно нищо смислено. Децата са и много сладки,няма спор,нооо.... видеата са и скучнии Rolling Eyes

Главно следя: Мария Андреева, Адри и Ивана чат-пат.

Гергана Димитрова ако се сещате.... е какво мислите за нея?Само на мен ли ми е толкова антипатична и не мога да и гледам видеата дори и за минутка? Satisfied


За онази Гергана Димитрова с марковите парцали и чантички в “противопрахови торби” ли става дума?
Аз имам наблюдеия, въпреки че не спадам към възрастовата група, която я гледа, но съм си я пускала, докато малката спи, ей така нещо да “бърбори”. Мисля, че тя беше близка със Стан и Стефи, но нещо му стана на момичето. Последният клип, който гледах беше озаглвен “Откриха ми тумор” или нещо подобно и ми направо ужасно впечатление. Изкара се едва ли не умираща, а в коемнтарите децата я съжаляваха. И другото, което ми е изключително отблъскващо е това, че прави клип от сорта на “Пригответе се с мен за училище” и пускайки го очаквам да видя училищни пособия, раници, тетрадки и пр. Каква е изненадата ми, когато виждам, че вместо тези неща, момичето презентира чантички  Moschino, очила PRADA, коални Gucci и разни други парацали. Много е хубаво, че може да си позволи да си купува подобни неща, но цялото това парадиране и факта, че аудиторията ѝ, се състои от деца и тийнедджъри, които надали могат да си позволят тези неща в училищна възраст, нещо ме отблъсна.

# 1 023
  • Мнения: X
Или от канала eellies  говори много дразнещо, имам усещането че слушам касетофон с разтеглена лента.
Толкова безцелни видеа прави,че се чудя защо въобще съм се абонирала.
Натали Нашева пусна 7-8 видео с нови покупки на дрехи, въобще възможно ли е толкова дрехи да се износят 😁
Интересно ми е, дали някога ще я видим без грим. Вчера гледах сутришната ѝ рутина. Не се показа. Wink

# 1 024
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Върнах се да ви чета. Новото видео на Пепе с децата ми беше малко скучно, особено с поредната реклама на бебешка кутия за 400!! лв ..
Антоанет Попова са й пратили нов телефон от Gearbest, поне си каза, че е пратка от този тип, а на Милена идеята за колата в България не я схванах. Впрочем, тя и мъжа ѝ нещо работят ли изобщо? Изглежда че все са си у дома, но пък да говори, че ще си купят нова кола за 40 бона, а само да се издържат от единия влог, съмнявам се.

И друго да ви питам, един колега ми каза, че гледал някаква влогърка, майка, на около 30-40, живеела в Драгалевци и карала Ауди. Не можа да се сети как се казва, а ми каза че канала ѝ бил интересен май. Някой сеща ли се? : )

Бях гледала един влог, в който казва,че мъжът и работи и май има фирма някаква, а тя е нещо като счетоводител и поддържа сайта , но по спомени карам, ала точно това изтъкна,че си работи от вкъщи (за Милена)

# 1 025
  • Мнения: X
Или от канала eellies  говори много дразнещо, имам усещането че слушам касетофон с разтеглена лента.
Толкова безцелни видеа прави,че се чудя защо въобще съм се абонирала.
Натали Нашева пусна 7-8 видео с нови покупки на дрехи, въобще възможно ли е толкова дрехи да се износят 😁
Интересно ми е, дали някога ще я видим без грим. Вчера гледах сутришната ѝ рутина. Не се показа. Wink
И на мен ми е интересно, сто тона грим има личи си.
На Милена мъжа й има бизнес с авточасти.
Може ли линк към Гергана /сещам се за една но може да не е същата/.

# 1 026
# 1 027
  • Мнения: 402
Като говорите за ремонти и интериорен дизайн, Мими Георгиева е влогър, който прави често видеа по тази тема - с идеи, препоръки, цени. Вчера беше качила и цяло видео за ремонта на банята й - https://www.youtube.com/watch?v=PzbWBqwiEX8&t=1238s

И на мен Гергана не ми допада като влогър. В началото само търсеше с кого по-известен да снима, присламчи се към Стефи и Стан. Явно обаче нещо вече не се разбират, но от месеци не присъства в компанията им, а снимаха постоянно заедно и си гостуваха. Забелязвам в нея една пресиленост и огромно желание да бъде харесвана. Изкуствена ми е много. А в началото иначе силният й коз беше това, че учеше химия и уж разбираше повече от състава на козметиката и влиянието върху кожата.
Мими Георгиева - нейното мило и сладкишите - Ужас . Там освен да се яде - порции доволно и редовно в McDonalds и да се уведомява уважаема публика, че сме на режим - какъв точно като му дойде времето ще се сподели. Не се казва нищо смислено - мама, тате милото и това е . Да се чудиш на някои хора какво е това желание да си покзват ежедневието в тези детайли.

# 1 028
  • Мнения: 8 939
Върнах се да ви чета. Новото видео на Пепе с децата ми беше малко скучно, особено с поредната реклама на бебешка кутия за 400!! лв ..
Антоанет Попова са й пратили нов телефон от Gearbest, поне си каза, че е пратка от този тип, а на Милена идеята за колата в България не я схванах. Впрочем, тя и мъжа ѝ нещо работят ли изобщо? Изглежда че все са си у дома, но пък да говори, че ще си купят нова кола за 40 бона, а само да се издържат от единия влог, съмнявам се.

И друго да ви питам, един колега ми каза, че гледал някаква влогърка, майка, на около 30-40, живеела в Драгалевци и карала Ауди. Не можа да се сети как се казва, а ми каза че канала ѝ бил интересен май. Някой сеща ли се? : )

Реклама на Кия Сиид. Димикаск има видео със същата кола, но той откровено си каза, че е реклама.

# 1 029
  • Мнения: X
Като говорите за ремонти и интериорен дизайн, Мими Георгиева е влогър, който прави често видеа по тази тема - с идеи, препоръки, цени. Вчера беше качила и цяло видео за ремонта на банята й - https://www.youtube.com/watch?v=PzbWBqwiEX8&t=1238s

И на мен Гергана не ми допада като влогър. В началото само търсеше с кого по-известен да снима, присламчи се към Стефи и Стан. Явно обаче нещо вече не се разбират, но от месеци не присъства в компанията им, а снимаха постоянно заедно и си гостуваха. Забелязвам в нея една пресиленост и огромно желание да бъде харесвана. Изкуствена ми е много. А в началото иначе силният й коз беше това, че учеше химия и уж разбираше повече от състава на козметиката и влиянието върху кожата.
Мими Георгиева - нейното мило и сладкишите - Ужас . Там освен да се яде - порции доволно и редовно в McDonalds и да се уведомява уважаема публика, че сме на режим - какъв точно като му дойде времето ще се сподели. Не се казва нищо смислено - мама, тате милото и това е . Да се чудиш на някои хора какво е това желание да си покзват ежедневието в тези детайли.
На МИЛОТО Й така и не му разбрах името, ядете тенджери капаци и кучета....
Тая Гергана и аз мислех по коментарите като чета... супер дразнеща ми е.

Последна редакция: вт, 09 окт 2018, 15:49 от Анонимен

# 1 030
  • Мнения: 1 519
Интересното при Мими Георгиева ми е как от предното гадже и клиповете с него,изведнъж заживя с това "Мило" и ни ума,ни дума за предното.  Grinning

# 1 031
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
GrinДосега не бях чувала за Мимито.

# 1 032
  • Някъде там
  • Мнения: 16 062
GrinДосега не бях чувала за Мимито.
За колко още ще чуеш...
Имам чувството че никнат като гъби след дъжд.

# 1 033
  • Мнения: 402
Makeupbuthow - лигава и превзета ( безкрайно миличка) обича да показва lifestyle по датски. Завършила лингвистика - три думи на английски трудно връзва. В момента в който обаче нещо накърни финансовия интерес показва зъби на крокодил. ( Видеото за Нова година, в което обяснява че е доплащала билети защото си изпуснала полета към Бг). Много и се жени за датчанчето - но той не е на този етап от живота си. Като цяло темите и се ограничават до текстурата на кремчето и косицата и и чат път някой витамин.
Валери - лигава лолитка - оптва се да се прави на малка - кряска писка на моменти прицвилва от кеф , че нещо и е пратено безплатно.
Антоанет Пепе - писах за нея и напред - момичето на тате и мама (Тате генерал , а мама шеф на Офис One) с мечта да е нещо. Учила навън - прибрала се безуспешно след тъй да показва на българина как се правят нещата по датски. Филипчо ( говори за него в умалителна форма ) показва само колко не го уважава като личност. Той е важен да го покзват. Какво работи Филипчо - водопроводчик - или нещо от сорта прелирта до Данния - там е мътна и кървава - той имаше жилище там ( уж продадоха го ) по скоро под наем и сега в БГ. Той така често прелита до Дания - защо няй вероятно е нещо свързано  социалната система ( помощи и тн). Момичето обича да се показва - преди години се редяха мутра след мутра да я прибират от зумба на стадион В. Левски - сега стана европейка.Живее под наем на Оборище - от това, което показва рутини, мазилки, закуски . Разбира се, че яйцата се ядат само в заведение - иначе току виж те помислят за плебес. Сега обаче звездната двойка от Оборище - отива на собствен апартамент в Красна Поляна до депото - е то е почти същото като на Оборище айде и Вие сега.
Та мама и тате дори се ожениха на маймуни се правиха - в хипи стил. Мъчи се да го върже инфантила Филип с децата - не и се получава. Жалко, че аудиторията на гореспоменатите е предимно деца в училищна възраст с коментари - първа, трета, пета, обичам те обожавам те. Филипчо се беше изнесъл ама е го е -  забременя и се наложи да се върне. Като цяло оставят впечатление на девойчета неспособни да се занимават с нищо друго и седят и се показват.

# 1 034
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Добре, че е интернет, за да могат такива таланти да показват заложбите си на неограничената публика! Grin
Не може само от кастинг на кастинг за пеене и танцуване да се лансират хората.

Фаворит ми е Тигрицата, засега никой не може да я надмине по блясък в ума! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт