А има ли футболни фенки?

  • 3 151
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 195
Залагаш пари или просто играеш в някоя игра за дадена награда?

Парички залагам ама като гледам как вървят Полша и Еквадор май ще намаля печалбата за деня (заложих ги на Х)
нема да се плашиш и аз заложих за над 2.5 гола и си изгубих половината печалбичка от предишния мач Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 107
Аз, аз, аз  Peace
Интересувам се от футбол още от малка, имам купища дневници с изрезки от футболни вестници и с мои мъдри коментари под тях  Mr. Green Следя всички световни и европейски от 1982 г. насам, английската висша лига, чат-пат испански и френски мачове, всички Шампионски лиги, абе футболът е ВЕЛИКА игра!
И честно, мъж, който не се интересува от футбол, за мен не е мъж  Naughty  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Много ме кефи Англия, най-вече халфовата им линия, най-вече Лампард  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 7 111
Някои от нас имат сини болни мозъци. 
За световното може и да им жълтеят Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 107
Някои от нас имат сини болни мозъци. 
За световното може и да им жълтеят Mr. Green

Признавам си  Embarassed
Но на черното бяло не казвам... бразилците са богове  Peace

# 19
  • Мнения: 3 818
Аз, аз, аз  Peace
Интересувам се от футбол още от малка, имам купища дневници с изрезки от футболни вестници и с мои мъдри коментари под тях  Mr. Green Следя всички световни и европейски от 1982 г. насам, английската висша лига, чат-пат испански и френски мачове, всички Шампионски лиги, абе футболът е ВЕЛИКА игра!
И честно, мъж, който не се интересува от футбол, за мен не е мъж  Naughty  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Много ме кефи Англия, най-вече халфовата им линия, най-вече Лампард  Heart Eyes

Хехе, аз си мислех, че само аз съм била достатъчно луда да си събирам изрезки, списания, коментари и куп други такива работи  Grinning
Само дето гледам от 90-та насам, щот преди това съм била твърде малка, та да знам какво изпускам Wink

# 20
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ох, този красив Балак, само да ми падне!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 3 818
Ох, този красив Балак, само да ми падне!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 newsm53

А немкините моля ви се, си избрали ето  тази личност за най-хубавия футболист



Е толкова ли не намериха нещо по-хубаво?

# 22
  • Мнения: 3 216
Ми не е лошо момчето.ХАресва ми.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Аз, аз, аз  Peace
Интересувам се от футбол още от малка, имам купища дневници с изрезки от футболни вестници и с мои мъдри коментари под тях  Mr. Green Следя всички световни и европейски от 1982 г. насам, английската висша лига, чат-пат испански и френски мачове, всички Шампионски лиги, абе футболът е ВЕЛИКА игра!
И честно, мъж, който не се интересува от футбол, за мен не е мъж  Naughty  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Много ме кефи Англия, най-вече халфовата им линия, най-вече Лампард  Heart Eyes

Хехе, аз си мислех, че само аз съм била достатъчно луда да си събирам изрезки, списания, коментари и куп други такива работи  Grinning
Само дето гледам от 90-та насам, щот преди това съм била твърде малка, та да знам какво изпускам Wink

И аз съм  от тези, които изрязваха, лепяха, водих статистики на всички мачове от нашето първенство и Шампионска лига и УЕФА, Световни и Европейски първенства. Правех лични коментари. Имам десетки тефтери с такива неща. Ееех младост  Laughing. От доста време не съм го правила, пък и вече ми се струва излишно. Правила съм го с такова желание и трепет.
Гледам футбол от 1986 от световното в Мексико. До преди 5 години не пропусках мач в Пловдив. Сега вече даже много малко хора знаят, че се интересувам от футбол. Пък и страстта с годините намалява. Не знам причината, може би ангажиментите с работа, семейство пък сега и с дете спомогнаха футбола да отстъпи място. Но не вярвам да дойде такова време, че хич да не гледам.
Много се радвам, че има и други като мен  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 82
 Не е лошо момчето, ма чак па най-хубав...... Thinking

# 25
  • Мнения: 252
залагам в сопртингбет-а

# 26
  • София
  • Мнения: 4 272
И аз съм фенка! Чаках с нетърпение първия мач и много ме изкефи Peace Имам си програмата и съм си отбелязала мачовете, които не са изпускане. След малко ще ходя да гледам Англия - Парагвай. Съвсем самичка!!! Grinning На голям екран в хола!!! Мъжът ми и детето са на вилата Wink

# 27
  • Мнения: 7 111
Роке Санта newsm78
Сигурно са питали жени са средна възраст със склонност да си отглеждат доста млади момченца.
От мен да мине. Симпатяга е Mr. Green, но не е бразилче.

# 28
  • София
  • Мнения: 61
Само ЛЕВСКИ!

# 29
  • Мнения: 4 473
Ей, големи калитковци тез англичани Grinning - да спечелиш едва с 1:0 и то автогол Joy Joy Joy срещу Парагвай  Shocked. Айде друг да е шампиона, а Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт