сабуждане през нощта

  • 1 313
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
Е, при вас поне е весело - играете. А  ние от раждането до сега - 1г 4мес. си ревем през  половин час, яден по 2 шишета мляко - и така до 5-6 часа, когато заспива блажено до 7-7.30. Twisted Evil  И аз чакам "Нощта на красивите сънища"... luvbed  sleepuu

# 16
  • Мнения: 1 645
Дани никога до сега не се е будил през нощта,поради каквато и да е причина.(за разлика от сънят му през деня)
Но от 2 седмици направо е ад.
Какво му стана на това дете не знам newsm78,направо ме хвърля в тъча.

# 17
  • Мнения: 4 621
От началото на 3 месец Яна си спинка по цяла нощ Grinning Първоначално спеше до 6 сутринта, а сега до 8:30 - 9:00.Все се надявам, че няма за кога вече да почва да се буди newsm78

# 18
  • Мнения: 140
Моята щерка се събужда само за да яде,но то е,защото сме още мънички.Нормално било да си играете през нощта,нямам личен опит,но племенничката ми така се събуждаше,за да си играе и ревеше,ако не й обръщаш внимание,а имам доста познати мамчета,на които още им се случва.Сега те буди да си играете,после ще те буди като се прибира от дискотеката,еми така ще е... Wink

# 19
  • Мнения: 2 381
Паолина се събужда, обръща се по коремче и започва да пее. fiuuuuuu

# 20
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Според мен това да играе през нощта е по-добрия вариант, отколкото да реве най-малко 2 часа и да не знаеш какво му е. И това почти всяка нощ. Да ви кажа за 5 години нощите през които съм спала могат да се преброят на пръстите на ръцете. Тъкмо големия престана да се буди на около 2 и половина, и се роди малката. Тя още не е на 2 и половина  Laughing
А големия си беше ревлив - ревеше и денем и нощем, как му стигаше толкова малко сън, не знам

# 21
  • Мнения: 8 917
будят ли се децата ви през нощта и как преминахте през този период.ние сме на 10 месеца и до сега никога не сме се будили но от скоро се будим и искаме да си играем през цялата нощ.
Повечко упражнения и игри преди сън и ще видиш как няма да се буди Mr. Green Peace

# 22
  • Madrid
  • Мнения: 514
О-оооо!!!!Колко бих искала и моето дете да спи по цяла нощ,ама не CryИмам чувството,че това никога няма да стане,а ми се спииии #Cussing outОткакто се е родил,не съм се наспивала,но лесно няма Tired
    Надеждата крепяля,пък да видим! Laughing

# 23
  • Мнения: 2 751
будят ли се децата ви през нощта и как преминахте през този период.ние сме на 10 месеца и до сега никога не сме се будили но от скоро се будим и искаме да си играем през цялата нощ.

Калоян започна да се буди от 10 месечен и продължава и сега.  Cry А е на 2год. 2 месеца
Е, вече не всяка нощ, но системно.
Преди беше заради зъбите, сега мисля, че е заради кошмари.

# 24
  • Мнения: 40
Нашият юнак започна сам да спи по цяла нощ около 6-7 месец. Но имам приятелки с подобен проблем и истината е че нищо не може да се направи насила. Децата сами си правят режима и причината не може да бъде контролирана. Трябва търпение. Wink

# 25
  • Мнения: 5 299
Викториа до 6 м. се будеше всяка нощ, после имаше около месец някъде спокойствие, и до преди 2 седмици пак си се будеше редовно. Сега се събужда много рано(към 6 ч) и аз я взимам при мен и така откарваме до към 8( в прилично за ставане врерме) Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 116
Ние имахме такъв период, тамън свърши и цели 2 седмици поспивахме и от събота пак се започна. В събота през нощта в 4.30, в неделя в 2.30 smile3506 Взимам я при нас и се започва, бърка ми в носа, в ушите, в очите, прави ми стоматологичен преглед, чопли ми бенките и така докато не реши да заспи, което в общия случай става 2 часа след събуждането  Mr. Green

Не ме питайте после как работя  newsm09

# 27
  • Мнения: 36
Ние се будим по 4-5 пъти но давам водичка и пак заспива.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 787
Будим се,да.От самото начало се буди към 3-3.30 през нощта и сега продължава така.Като го гушна заспива пак,но понякога иска да яде Peace

# 29
  • Мнения: 601
И дребното се буди пак от известно време, т.е. откакто започна да се изправя в леглото. Та сега програмата е следната- в момента, в който се събужда се хваща за решетката и започва да подскача и да мрънка. И нищо не помага ooooh!- изпива по 200 мл. чай, отделно и мляко понякога и пак реве. Гушкам- рев, оставям в леглото - пак рев. Направо се пощурих  #Crazy!

Общи условия

Активация на акаунт