Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 26

  • 21 197
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 358
Сценаристите са на този принцип Joy:


Наистина не мога да повярвам, че може да има такива огромни разминавания, без това да е очевидно за някого от екипа. Или за тях зрителите са просто едни маймуни, които чакат сеир и не се интересуват от нищо друго.

# 31
  • Мнения: X

По повод разминаванията - само върлите фенове ги виждат тези неща, масата хора не. Давам ви пример - говорех на колежки (гледат сериала) за тези времеви неточности (около двете позвънявания на Банков), само се спогледаха и казаха "ооооо, чак толкова не се задълбаваме". Изобщо не помнеха колко пъти и кога точно е звънял Банков и колко месеца са минали.
Не че това оправдава екипа на сериала - на мен също ми е неприятно и неуважително

# 32
  • Мнения: 331
Доне, мерси за темичката  Flowers Hibiscus

Раздяла, че ще има е ясно, но се настройвам, че ще е за добро и ще се наложи и ние да преминем през нея, заедно с М и З. После събирането трябва да е мноого сладко и очаквам тази седмица не, но най-късно другата, да гледаме кадрите от Панчарево.  Heart Eyes Heart Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 9 558
Ах, Дона, момиче, с каква хубава нова премяна си 😍

И понеже от време на време трябва да се центрираме с нещо положително, ви споделям една песен на новия любимец на щерката (трябва да призная, че скоро не ми е харесвал толкова много млад певец). Беше я пуснала в стаята си и аз се заслушах в текста. Много е подходяща за милия Марио.

https://m.youtube.com/watch?v=mTfuXg2l3fQ

Скрит текст:
Does she love me?
She stands above me, in all her grace
I've been reaching for
A spark in this fire in her heart
Does she love me?
Is it too late?
Is it too late to stop the flood?
It's already opened up something
I don't want to stop
Does she love me?

'Cause you are the blood I bleed
We've got the whole world under our feet
When you're tired and you're falling asleep
I don't wanna let go
I don't wanna let go

It creeps in slowly
Stings like poison through my veins
So many questions
So many glances unexplained

'Cause you are the blood I bleed
We've got the whole world under our feet
When you're tired and you're falling asleep
I don't wanna let go

It's the freedom of falling
It's the way that you smile
It's just a flicker of something
That's saying goodbye
It's the thought of tomorrow
And the hope it would bring
It's relying on comfort
And the way that it stings

'Cause you are the blood I bleed
We've got the whole world under our feet
But when you're tired
And you're falling asleep
I don't wanna let go
'Cause you steal the air that I need
And when you're near me
It gets hard to breathe
But when you're tired
And you're falling asleep
I don't wanna let go
I don't wanna let go

# 34
  • Мнения: 3 269
Мерси за темата, Дона. Запис и от мен. Изчитам ви и ще се включа по-късно.

# 35
  • Мнения: 1 358
Роси, пасва като ръкавица тази песен, баш за наш Марио Heart
Пак гледах първи (а пардон, втори де) епизод и искам да кажа каква душичка е Марио. Отиде и пита Зори дали е щастлива и дали ще се омъжи за него, и чак тогава можа да й каже, че онзи се е върнал. Сякаш имаше нужда да чуе точно тези думи, тя да му даде кураж и увереност, за да може да й го съобщи, понеже, милият, много го е страх да не му вземат любовта и щастието от ръцете. Затова и последвалата тъпа шега. Милият Мечо.

# 36
  • София
  • Мнения: 9 558
Ани, Марио го е грижа за Зорница, това е. Просто трепери над нея и иска да е добре, да е щастлива.
Да страх го е, но ако беше преди всичко страх, щеше да започне с въпроса дали ще се омъжи за него.

# 37
  • Мнения: 12 406
Ани, Марио го е грижа за Зорница, това е. Просто трепери над нея и иска да е добре, да е щастлива.
Да страх го е, но ако беше преди всичко страх, щеше да започне с въпроса дали ще се омъжи за него.
Мхм, за него беше много важно да разбере тя как се чувства. Връзката е все още слабо позната територия и той още се учи да „оперира” на това поле. И му е важно да знае, че не е сбъркал и тя е добре.
Фактът, че Зорница не реагира с учудване на двата въпроса - щастлива ли си и ще се омъжиш ли за мен - ми говори, че не за първи път ги чува Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 358
В това спор няма, не е само страх, Марио живота си би дал, само и само Зорница да е добре. Simple Smile Общо взето пълна противоположност на великия доцент.

# 39
  • Мнения: 4 059
Абе те просто си скалъпват в момента историята, защото не е било замислено баш така. Animal Joy Cat
Тя Ина, ако има едина година стаж в болницата, значи от заминаването на Банков са минали година и 4 месеца и детето на Зорница трябваше вече да е първолак сега в понеделник.

# 40
  • Мнения: 1 358
Абе те просто си скалъпват в момента историята, защото не е било замислено баш така. Animal Joy Cat
Тя Ина, ако има едина година стаж в болницата, значи от заминаването на Банков са минали година и 4 месеца и детето на Зорница трябваше вече да е първолак сега в понеделник.

Joy JoyJoyJoyJoy 
Значи до края на сезона да очакваме да го правим студент това дете Joy

# 41
  • Мнения: 3 269
Аз си поръчвам сцената на Панчарево тази седмица. Много ми е мъчно за Марио и не знам и няколко епизода още как ще го гледам така. 😢

# 42
  • Мнения: 9 621
Абе те просто си скалъпват в момента историята, защото не е било замислено баш така. Animal Joy Cat
Тя Ина, ако има едина година стаж в болницата, значи от заминаването на Банков са минали година и 4 месеца и детето на Зорница трябваше вече да е първолак сега в понеделник.

Joy JoyJoyJoyJoy 
Значи до края на сезона да очакваме да го правим студент това дете Joy


Е ми, доцентско дете е, нищо не разбирате значи..

# 43
  • Мнения: 1 358
Абе те просто си скалъпват в момента историята, защото не е било замислено баш така. Animal Joy Cat
Тя Ина, ако има едина година стаж в болницата, значи от заминаването на Банков са минали година и 4 месеца и детето на Зорница трябваше вече да е първолак сега в понеделник.

Joy JoyJoyJoyJoy 
Значи до края на сезона да очакваме да го правим студент това дете Joy


Е ми, доцентско дете е, нищо не разбирате значи..

Така е, от великия доцент, велики деца произлизат Joy

# 44
  • Мнения: 12 406
Доц, поръча си снимка май. Е не е от сета, ама каквато такава Grinning Поне има котка Grinning

Общи условия

Активация на акаунт