Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 26

  • 21 195
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Аз ложе ли да си поръчам нещо? Flushed

# 46
  • София
  • Мнения: 9 558
Ох, ако не беше толкова тъжно щеше да е смешно. Но освен да гледаме с насмешка над творенията на екипа, друго не виждам какво можем да направим.
Интересно ми е, дали само Фотев, Тони и Албена са паднали жертва на влизането на звездното трио и колко са прекроили новия сезон заради тях.

Детето на доцента е уникално, като баща си. Точка

Дрийми, спокойно, аз съм взела Марио под крилото си и ще си го браня, дори и да го обвиняват, че не е подкрепа на Зорница в лутането и.

# 47
  • Мнения: 9 621
Така е, от великия доцент, велики деца произлизат Joy
Е ми, човекът го каза, само велики неща прави Joy

Посланието на снимката е важно, щом и Диана е чувала и чела великите мисли на Мислителя, смятай Joy

# 48
  • Мнения: 1 190
Марио е мъж мечта от началото на сезона, че и преди това (въпреки че се луташе милия) ! Обича Зорница безумно и съм сигурна, че за него тя е на първо място (Тук ще отворя една скоба и ще каже, че с Тони имат здрава и силна братска връзка, но вече не са като сиямски близнаци както преди). Обожавам думите, които му каза ''Влюбена съм в теб и те обичам. Ти си всичко за мен.Аз без теб съм нищо. Марио също е на първо място преди всичко за Зорница. Обожавам начинът, по който я целуна в съблекалнята - с толкова страст, че не можах да не си припомня за сцената под душа. И да не я изгледам съответно Grinning Heart

# 49
  • Мнения: 1 358
Аз си поръчвам сцената на Панчарево тази седмица. Много ми е мъчно за Марио и не знам и няколко епизода още как ще го гледам така. 😢

Дрийми, тези сцени бяха засети някъде към 22 август, ако не се лъжа. Не знам точно как им върви графика, но според мен тази седмица може би е рано. Очаквам да видим нещо евентуално края на септември, началото на октомври.

Майче, не ми напомняй, че агресията в мен се надига Joy

# 50
  • София
  • Мнения: 9 558
Дона, поръчвай

# 51
  • Мнения: 4 059
Хахахахха значи е бил прав, че велики неща е направил в болницата. Animal Joy Cat

Еее аз ви казах, че днес не е на работа момичето. Котката е готина Animal Smiley Cat

Дона, какво ще желаете, да запиша в тефтера за поръчки?

# 52
  • Мнения: 9 374
Марио е мъж мечта от началото на сезона, че и преди това (въпреки че се луташе милия) ! Обича Зорница безумно и съм сигурна, че за него тя е на първо място (Тук ще отворя една скоба и ще каже, че с Тони имат здрава и силна братска връзка, но вече не са като сиямски близнаци както преди). Обожавам думите, които му каза ''Влюбена съм в теб и те обичам. Ти си всичко за мен.Аз без теб съм нищо. Марио също е на първо място преди всичко за Зорница. Обожавам начинът, по който я целуна в съблекалнята - с толкова страст, че не можах да не си припомня за сцената под душа. И да не я изгледам съответно Grinning Heart
Мда, със страст, която при втората целувка премина в любов. И отново ръцете на лицето й. Heart Eyes Марио години наред е бил готов на всичко за брат си (и все още е де) и е съвсем нормално сега и за Зорница да бъде същото. Той е един прекрасен човек. Heart

# 53
  • Мнения: 12 406
Дона иска Тони, Доц, това и малките деца го знаят Grinning

Аничка, снимките от езерото излязоха около седмица след снимките от горичката.
А имаме да гледаме и едни кадри от вдна църква. Може би е свързано с Ева?
Но аз езерото го чакам най-много до 12-ти епизод.

# 54
  • София
  • Мнения: 9 558
Езерото поне след 4-5 епизода, т.е. По следващата седмица. Искам да гледам страдащите Марио и Зорница. Марио е прекрасен, когато е тъжен.

Ние много надежди имаме за езерото, а ако Бате е сам там и просто е помагал на Тони да изненада Албена?

Доне, Тони ще се покаже тази седмица, спокойно. Сега чете за изпити.

Ауу верно, снимките от църквата. Е там утрепахме един цял епизод.

# 55
  • Мнения: 2 123
Чета и не вярвам на очите си. Разделяте ги тази седмици и пак в тази се сдобряват с фоерверки? Е, това не е раздяла. Две, три вечери не спят заедно, като единят усилено мисли и подрежда чакрите си. Извинете мА, но не съм съгласна. 

# 56
  • Мнения: 12 406
А така, тъжен, страдащ, да го боли, да ни къса сърцата, ммммм, обичам го такъв. Heart Eyes Искам да ги гледам тъжни и разделени на фона на кахърна музика, може да си припомнят някоя друга целувка.. Heart

Роси, на снимката нали и Диана беше там? А и свещи, шампанско....само докато чака Тони.... Grinning

Мел, тая седмица са разделени, следващата всичко е цветя и заря. Ма те няма да късат, де, Марио леко ще се отдръпне момата да има въздух да помисли.

# 57
  • Мнения: 331
Преди това, аз искам да видя и сцена, в която Зорница отрязва категорично и безапелационно доцента, а неговата физиономия от самодоволна и арогантна, се заменя с такава на бит лалугер.  Joy

# 58
  • Мнения: 2 123
Тук за раздяла чета. Това предполага изнасяне на багажи, не чуване, не виждане поне 1-2 месеца минимум. Както си му е реда.

# 59
  • Мнения: 9 374
Мел, тая седмица са разделени, следващата всичко е цветя и заря. Ма те няма да късат, де, Марио леко ще се отдръпне момата да има въздух да помисли.
Вече си представих как след дни на размисъл и наместване на чакрите, Зорница се връща при Марио, а за него това е знак, че тя е сигурна и обича само него. Цъфва на вратата, той отваря, прегръщат се без да казват нищо и си остават така до сутринта. JoyHeart Eyes

Еее, чак 1-2 месеца, ама той сезонът ще свърши тогава. Много е. Пак ли да скачаме във времето? Joy

Общи условия

Активация на акаунт