Спам тема (всичко ще си (по)кажете) от 16.09 до 23.09

  • 30 105
  • 1 409
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 35 968
Аз още не мога да свикна с мисълта, че трябва да нося очила постоянно. Rolling Eyes Всеки ден като секси даскалица Joy То омръзва...

понеже съм с около хиляда диоптъра, дилема между "виждам" и "изглеждам" изобщо нямам Joy

# 166
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Ще ме вземете ли под душа?

# 167
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
понеже съм с около хиляда диоптъра, дилема между "виждам" и "изглеждам" изобщо нямам Joy
И аз тъй. И е мнооого удобно - така удобно не виждам някои неща Wink. Ама пък за други - орлово око.

# 168
  • Мнения: 1 297
Давайте цайси да гледаме, много е възбуждащо.

# 169
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Аз още привиквам към диоптри и цилиндри...още, още...от 1г. се помайвам. Айде, линиите вече се изправиха. Ама пусто виждам зумнато, разширено настрани и сбито във височина. Като трол се виждам в огледалото Joy

Видях те. Много палава. Ма и Лането трябваше да те види, за да разбере, че има и по-опасни жени от мен Joy Коя зодия си?

# 170
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Лъв. За какво ни е Лан, може да поканим Радев.

# 171
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Пак изтървах всичко. То си е правило за мен.

Пък аз нямам комшии дето да стават. Само комшийки Simple Smile Обаче не съм на другия бряг, закотвена съм. Анатема и да се върне казармата. Тва гласувах.

# 172
  • Мнения: 5 248
И аз съм с много диоптри, а лещите не мога да си слагам.  Омръзва ми да бърша стъкла по 100 пъти на ден ама ...

# 173
  • Мнения: 11 505
Давайте цайси да гледаме, много е възбуждащо.

# 174
  • Мнения: 35 968
понеже съм с около хиляда диоптъра, дилема между "виждам" и "изглеждам" изобщо нямам Joy
И аз тъй. И е мнооого удобно - така удобно не виждам някои неща Wink. Ама пък за други - орлово око.

не само виждането, но и чуването, и разбирането са ми така Grinning

# 175
  • Мнения: 15 619
Айде сега някой да каже, че не носи цайси и има орлов поглед. Като мен. Grinning

# 176
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
понеже съм с около хиляда диоптъра, дилема между "виждам" и "изглеждам" изобщо нямам Joy
И аз тъй. И е мнооого удобно - така удобно не виждам някои неща Wink. Ама пък за други - орлово око.

не само виждането, но и чуването, и разбирането са ми така Grinning
Тъй, тъй! Знаех си аз, че правилно правя. Simple Smile

Видях те. Много палава. Ма и Лането трябваше да те види, за да разбере, че има и по-опасни жени от мен Joy Коя зодия си?
А ние няма ли да видим? К`ва е тая дискриминация, м?

# 177
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Пак изтървах всичко. То си е правило за мен.

Пък аз нямам комшии дето да стават. Само комшийки Simple Smile Обаче не съм на другия бряг, закотвена съм. Анатема и да се върне казармата. Тва гласувах.

Нищо не си изтървала.
Толкова ли няма една секси комшийка, която да става?
Ако може да готви не я изпускай.

# 178
  • Варна
  • Мнения: 36 606
А, има една, много джиджана. Ама аз съм закотвена на правилния бряг. На дърти години няма да обръщам резбата. Досега ядове с мъже, ся няма да почвам наново ядове ама с жени. Нерви не ми останаха вече.

Аз виждам без цайси. Орлово око. Ама с лещи Simple Smile

# 179
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Айде сега някой да каже, че не носи цайси и има орлов поглед. Като мен. Grinning
Моят поглед е тип "ти нищо не изпускаш" (както казва Рибокът). Друг е въпросът дали ще успея да прочета нещото

Общи условия

Активация на акаунт