Фермата 4 - Съединение - тема 2 (17.09. - 23.09.)

  • 47 264
  • 805
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 686
Съгласна съм. Дават едни и същи участници. Според мен Радка е скрита лимонка и ще победи на дуела.
Близначките са много злобни същества и това си пролича от отношението към нея. Неслучайно Калоян каза, че се надява да отпаднат. Кой знае как са се държали с него и са го обиждали. Вижда се, че не е особено сръчен и за много неща не се сеща сам, като онова с наливането на водата.
Симеон не ми харесва, но за стрелите беше прав. Това с отборната игра е супер изкуствено и натрапено.

Последна редакция: сб, 22 сеп 2018, 13:20 от djovana2

# 601
  • London
  • Мнения: 6 732
Дали е изкуствено и натрапено ще си покаже като ги съединят - по избора на фермери, ратаи, дуелисти, опоненти за дуел.

# 602
  • Мнения: X
Караньотов явно си е поставил за цел да психира Милена. То бива вайкане и търтаносване, ама той е бетер дърта свекърва. Туй няма да стане, онуй няма да стане, ама ето че си стана всичко как си требе. Само че нали трябваше да всява паника Ивайло и да покаже на всички, че са идиоти. Герги мен си ме кефи, гнир не гнил, бачка си момчето и не си изтърва нервите като други.
Близначките никак не се държат спортсменски, уви. Отново две глави мислят като една втора.
Прекалената емоция явно им замъглява мозъка.
Калоян никак не ме изненада с риданията си. Явно досега постоянно е бил вързан за полите на мама. Имам едно чувство като го гледам, че е възможно да има някаква лека форма на олигофрения и сякаш са го пратили на лагер във фермата като вид терапия и опит да скъса пъпната връв. На тази възраст, че и по-рано, хората ходят да следват в други градове, в чужбина. А други пък създават свои деца и семейство. Има нещо не съвсем наред в тоя човек.
Лилито и тя да не остане назад - има нужда от инструкции как да мете обор. Че каква толкоз философия има? Очаквах всеки момент да помоли за прахосмукачка.

# 603
  • Другата България
  • Мнения: 37 365
Лилито и тя да не остане назад - има нужда от инструкции как да мете обор. Че каква толкоз философия има? Очаквах всеки момент да помоли за прахосмукачка.
Просто не е по селската работа, това е, това и вчера го казах. Мрън, врън, на мен не са ми показали.
Близначките никак не се държат спортсменски, уви. Отново две глави мислят като една втора.
Прекалената емоция явно им замъглява мозъка.
С кое не се държат спортменски, не разбрах? Явно съм изпуснала нещо. newsm78

# 604
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 221
Тя не мисли за точките, а как щяла да си почине от тежките битки.
Като цяло никаква мисъл не влага, където и да е.
абсолютно вярно !  Laughing

Ива ако загуби и според мен ще е   поради неправилна стратегия.Иначе има по-добра физическа подготовка,силна изглежда.
не ми се вижда с добра физ.подготовка. по-скоро е повечко пълна (да не кажа дебела) впредвид височината и.
както и да си е подредила игрите все ще отпадне. залага на четвъртата игра защото се надява да спечели 2 от първите 3 игри. тогава се обезсмисля петата игра.

# 605
  • Другата България
  • Мнения: 37 365
Като спечели 1 и 2, се обезсмисля 4. Това не е предвидено.

# 606
  • Мнения: X
Лилито и тя да не остане назад - има нужда от инструкции как да мете обор. Че каква толкоз философия има? Очаквах всеки момент да помоли за прахосмукачка.
Просто не е по селската работа, това е, това и вчера го казах. Мрън, врън, на мен не са ми показали.
Близначките никак не се държат спортсменски, уви. Отново две глави мислят като една втора.
Прекалената емоция явно им замъглява мозъка.
С кое не се държат спортменски, не разбрах? Явно съм изпуснала нещо. newsm78
С това, че като тръгнаха за тренировъчните къщи, Радка им пожела успех и нещо от сорта, а те й пожелаха да я видели как си тръгва.

# 607
  • Другата България
  • Мнения: 37 365
А, това да, видях го. Peace

# 608
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 221
Като спечели 1 и 2, се обезсмисля 4. Това не е предвидено.
така де. мислех си за спечелване на 1 и 3  или 2 и 3 за да разчита на четвъртата.

# 609
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Изобщо не си подреди добре игрите Ива и това ще  ѝ изяде главата.
В последните епизоди доста злоба забелязвам в тези момичета,особено в Йоана.Може да е всякаква Радка,но определено се държи по-достойно от тях.

За Милена и аз щях да коментирам,че все с цигарката и кафенцето се разкарваше.Уж цигари не им дадоха,тя не спря да пуши.От къде ги вади,не разбрах...Не знам какво има и какво няма право да прави като фермер,но чак нещо съществено не я водях да свърши.Набиваше ми се в очите/ушите с това-"не ме интересува как ще го направиш...","избийте се,ако искате,не ме интересува..."Нищо не я интересуваше,обаче после се биеше в гърдите,че всички кошници взела  ooooh!.Изобщо не ми е нейна заслугата.

Калоянчо имам спомен,че коментираше как цяло лято се подготвял.Ако след толкова подготовка един пирон не можеш да заковеш,не е добре.Иначе не е лошо,момчето,ама не е за там.

# 610
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 221
Изобщо не си подреди добре игрите Ива и това ще  ѝ изяде главата.
а каква е правилната подредба ?

# 611
  • Мнения: 1 485
На мен Радилена ми направи впечатление, че по история не е много боса и явно това, че завършва право, не е съвсем без покритие, както някои си знаят, че тяхното право е кръгла нула.
Иначе изглежда куха и тъпа, но май не е съвсем така.
Същото мисля и аз.
Това, че е завършила право не значи, че е умна 😁😁 В неделя ще я видим. Изглежда куха лейка, която обръща внимание само на визията си. Не може да си във ферма и да чистиш обор с БЯл бански и Бял минижуп, нещо тая девойка няма връзка с мозъка.

# 612
  • Мнения: 4 402
Иначе как ще я запомните?  Grin С друго засега не може да изпъкне.

# 613
  • тук и там
  • Мнения: 11 547
Аз видях добре оформен бицепс  на близначката.Личи си че спортува.Ама той и Симеон има добре оформени мускули,ама Георги го победи..Георги е набит и як,Симеон по -скоро е със издължени мускули и стави .Но аз друго забелязах-че за повечето задачи  при жените се иска баланс.А  за  много хора  -балансиращите  и стабилизиращи упражнения са трудни.Аз примерно съм много зле със баланса.Та в този ред на мисли-мускулите само може да не свършат работа на Ива.

# 614
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
... Не може да си във ферма и да чистиш обор с БЯл бански и Бял минижуп, нещо тая девойка няма връзка с мозъка.
Що пък да не може. Това е нейният начин да се забавлява, а не като Лилия да мрънка, как никой не ѝ показал как се мете.

Общи условия

Активация на акаунт