Фермата 4 - Съединение - тема 2 (17.09. - 23.09.)

  • 47 294
  • 805
  •   1
Отговори
# 585
  • Другата България
  • Мнения: 37 654
А, забелязахте ли, че игрите все са избрани с преимущество за високия човек.
Не смятам така. Равностойни са игрите, и това, че Ива ще падне ще се дължи не на друго, а на това, че не съумя да ги нареди по правилния начин. Дори Радилена се изненада на играта, на която Ива даде 5 точки, аз направих същото. Предимството на Ива е, че е по-"здрава" и яка, и играта с менците с вода ѝ е най-силния коз, тя я сложи четвърта. А видяхме, че точно четвъртата игра може да отпадне от играта и да се мине направо на пета - нещо, което според мен отново ще се случи. Това Ива не го съобрази. Друго - дадоха Радилена да чете Алманаха, Ива набляга на физическа подготовка. Прогнозите са ми, че ще стане точно като на миналия дуел . първите две игри ги печели Ива, Алманаха Радка и пета игра също тя.
Друго, което забелязвам е че тукашните имат много мърляви стаи и не са прибрани.
Grinning Сега, на всички ни е ясно, че си емигрант, че си за емигрантите, но не е нужно да намираш кусури постоянно на другия отбор за всяко несъществено нещо. Като станат един отбор ще ми е интересно за какво ще се "хващаш". Твоя работа си е всъщност, но прави впечатление и не знам дали забелязваш, че на тези коментари не ти се връзва никой. И аз симпатизирам на техния отбор, ама не може през пост само това да четем. То може, ама не  е много приятно.

# 586
  • Мнения: 14 835
Аз може и да съм пропуснала, но видяхте ли Милена да се включва в някоя от многобройните задачи.
Защото май само търчеше нстука натам и командореше.
Калоянчо за съжаление   е много зле.Не го виждам на дуел .Но пък и не знам кой ще го предизвика, освен ако не е ратай и първи дуелист.

# 587
  • Другата България
  • Мнения: 37 654
Аз може и да съм пропуснала, но видяхте ли Милена да се включва в някоя от многобройните задачи.
Защото май само търчеше нстука натам и командореше.
Калоянчо за съжаление   е много зле.Не го виждам на дуел .Но пък и не знам кой ще го предизвика, освен ако не е ратай и първи дуелист.
В обора беше, и в градината. Не знам фермера може ли да се включва в изпълнението на задачите? Thinking
Но с думите, определенията и характеристиката на Ивайло напълно съм съгласна. Много искам да го видя господин всезнайко фермер и как ще се справи и оправи с персонала.

# 588
  • Мнения: 4 418
Милена доеше вчера, но дали участваше в седмичните задачи.. И аз сега не мога да се сетя. Може да са се съсредоточили предимно върху "ръководните" й функции и тях да са ни показвали.

# 589
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На мен Радилена ми направи впечатление, че по история не е много боса и явно това, че завършва право, не е съвсем без покритие, както някои си знаят, че тяхното право е кръгла нула.
Иначе изглежда куха и тъпа, но май не е съвсем така.

# 590
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
И аз много много не забелязах Георги тази седмица, но пък се хвана и направи оградата за курника с колците, които трябваше, въпреки несъгласието на бъбривеца. Заедно с останалите се.

# 591
  • тук и там
  • Мнения: 11 632
Радилена може да се справи по-добре по история,нали за специалност "право" се влиза със изпит по история и литература..Поне по мое време беше така.
Ива ако загуби и според мен ще е   поради неправилна стратегия.Иначе има по-добра физическа подготовка,силна изглежда.

# 592
  • London
  • Мнения: 6 732
SunglassesSunglasses
Аз може и да съм пропуснала, но видяхте ли Милена да се включва в някоя от многобройните задачи.
Защото май само търчеше нстука натам и командореше.
Калоянчо за съжаление   е много зле.Не го виждам на дуел .Но пък и не знам кой ще го предизвика, освен ако не е ратай и първи дуелист.
Аз само с цигарата я видях да се върти тук и там. Малко в обора сякаш я дадоха също.

Съгласна съм, че трябваше малко по-различно да подреди игрите Ива, но продължавам да смятам, че леко тенденциозно са подбрани като цяло. Друго си е да си показваш задника в обора с минижуп или да ти извъртят един романс със Симеон, по-плодовито е според продукцията.  Ще погледаме и ще видим.

# 593
  • Другата България
  • Мнения: 37 654
Играта с Алманаха със сигурност е за Радка, за това за мен е много озадачаващ избора на Ива да ѝ даде три точки. Трябваше да започне с нея и нататък да реди останалите, менците последно.

# 594
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тя не мисли за точките, а как щяла да си почине от тежките битки.
Като цяло никаква мисъл не влага, където и да е.

# 595
  • Мнения: 1 977
Като и чух само разсъжденията защо поставя най-силната си игра четвърта и.ми стана ясно, че главицата е някак леко празна...
 
В тези битки не винаги този, който изглежда по-здрав, е действително по-силният Simple Smile

# 596
  • Другата България
  • Мнения: 37 654
Като и чух само разсъжденията защо поставя най-силната си игра четвърта и.ми стана ясно, че главицата е някак леко празна...
Да, определено никаква логика в подредбата. Йоана се опита да ѝ подскаже, тя не схвана.

# 597
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
На мен Радилена ми направи впечатление, че по история не е много боса и явно това, че завършва право, не е съвсем без покритие, както някои си знаят, че тяхното право е кръгла нула.
Иначе изглежда куха и тъпа, но май не е съвсем така.
Същото мисля и аз.

# 598
  • Мнения: 14 835
Ами то как да разберем кой какъв е като две седмици дават основно Караньотов и Христина и проблемите които създават.

# 599
  • Другата България
  • Мнения: 37 654
Ами то как да разберем кой какъв е като две седмици дават основно Караньотов и Христина и проблемите които създават.
hahaha
Аз не следя всичко, но от това, което виждам, май наистина е така. Особено Хрисито.

Общи условия

Активация на акаунт