VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 2 /17.09.- 23.09.2018/

  • 110 205
  • 3 086
  •   1
Отговори
# 1 215
  • София
  • Мнения: 3 715
Аз си мисля, че на операторите им е дотегнало много от постоянното дърдорене на Нора и за това са я махнали. Сигурно са заплашили да напуснат Grinning Представяте ли си 24 часа да я слуша човек? Dizzy Face

# 1 216
  • София
  • Мнения: 7 886
Може и по собствено желание да си тръгне някой.
Или трябва да е станала някоя галимация, като саморазправа.

# 1 217
  • Мнения: 5 112
Божана още като влезе в къщата каза че няма да готви. Общо взето я набутаха да им прави спъсък за бюджета, менюто и да готви. Ако съм на нейно място и че поставят в тази роля, въпреки че не искам, и аз ще очаквам да не ми дуднат на главата докато им оправям бюджета...
Тя не е шеф Петрофф, не се бори да обсеби кухнята и да си показва готварските заложби, защото нищо друго няма да покаже...

# 1 218
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Може по собствено желание, но плащат глоба. Не знам колко е в България, тук преди години се говореше за 60 000 евро.

# 1 219
  • Мнения: 36 489
Може по собствено желание, но няма да им дадат хонорара, който им се полага по договор. Затова никой няма да си тръгне, освен ако не изпадне в нервна криза Wink

# 1 220
  • София
  • Мнения: 3 715
Мисля, че на Плачков като му се роди бебето ще го натирят по някакъв начин, а защо не и по-рано? Подозирам, че си го е договорил в договора, в противен случай не мога да повярвам да остане да се надпреварва за наградата, докато жена му гледа новородено бебе. Как се разбра, че някой ще напусне?

# 1 221
  • Мнения: 9 571
Мисля, че на Плачков като му се роди бебето ще го натирят по някакъв начин, а защо не и по-рано? Подозирам, че си го е договорил в договора, в противен случай не мога да повярвам да остане да се надпреварва за наградата, докато жена му гледа новородено бебе. Как се разбра, че някой ще напусне?
На Мариана утре ѝ е термина май, така че като нищо да излиза той заради това.

# 1 222
  • София
  • Мнения: 7 886
Е тогава няма да загуби никакви хонорари, всичко е уговорка.

# 1 223
  • София
  • Мнения: 1 324
Не забравяйте, че гледаме само малка част от живота в къщата. И за миг не ми става жал за Нора. Ние я гледаме час, час и нещо и ни надува главите, а там? Дори да излизат някои, дори да не са през цялото време. Това същество не бих го търпяла и пет минути, ако съм в едно помещение с него.

Божана им готви, карат я да прави списък с продуктите, а после всички мрънкат. Естествено, че ще избухне. Да им мълчи ли?

Къде мога да гледам live от вчера

http://www.bg-mamma.com/?topic=1063350.msg37371243#msg37371243

Аз питах за този от 00:00 или не е имало

# 1 224
  • София
  • Мнения: 7 886
Е там де. И двете видеа са качени.
Пише: запис от живото излъчване.

# 1 225
  • Мнения: 3 542


Мисля, че на Плачков като му се роди бебето ще го натирят по някакъв начин, а защо не и по-рано? Подозирам, че си го е договорил в договора, в противен случай не мога да повярвам да остане да се надпреварва за наградата, докато жена му гледа новородено бебе. Как се разбра, че някой ще напусне?

Видях това

довечера ЕДИН  ще си тръгне извънредно от ШОУТО!


# 1 226
  • Мнения: 4 393
Е, той няма да кърми все пак!
Не е толкова голяма звезда, мисля, че да им поставя условия, а и да му ги удовлетворяват.
Излизат си достатъчно, да постоят и вътре малко, че да си ги заработят тия хонорари.

Последна редакция: ср, 19 сеп 2018, 17:38 от jeniqa

# 1 227
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не забравяйте, че гледаме само малка част от живота в къщата. И за миг не ми става жал за Нора. Ние я гледаме час, час и нещо и ни надува главите, а там? Дори да излизат някои, дори да не са през цялото време. Това същество не бих го търпяла и пет минути, ако съм в едно помещение с него.

Божана им готви, карат я да прави списък с продуктите, а после всички мрънкат. Естествено, че ще избухне. Да им мълчи ли?

Къде мога да гледам live от вчера

http://www.bg-mamma.com/?topic=1063350.msg37371243#msg37371243

Аз питах за този от 00:00 или не е имало

Ако отвориш линка, ще видиш и двата.

# 1 228
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Някой срещал ли е някаква изява на Нора след излизането й от къщата, освен 5минутното интервю от Нова веднага след излизането?
Защо я покриха така изведнъж? Струва ми се невероятно да нямат после по договор ходене тук и там, и пространно разнищване кое и как.
Май наистина някой е платил добре, за да спре да се излага.
В момента, когато Ники я питаше за щита, тя изведнъж се обърна на 180градуса и каза на някой седящ на маса в тъмното - ,,А, здрасти!". Но камерите не го показаха, както обикновено правят, виждаше се само кръстосан мъжки крак. Та ми стана интересно, кой успя и я покри така ефективно?
Искаше ми се да понауча някои неща за нея - коя гимназия е завършила и с какъв успех, какви матури е държала, как и в кой университет ще защитава дипломна работа. Ако може да ни срещнат с някои от учителите, които са допуснали да завърши училище.

Последна редакция: ср, 19 сеп 2018, 17:40 от julisa

# 1 229
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068

Тя не е шеф Петрофф, не се бори да обсеби кухнята и да си показва готварските заложби, защото нищо друго няма да покаже...

Тя и няма какво да покаже, нито в кухнята, нито извън нея.

Общи условия

Активация на акаунт