VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 2 /17.09.- 23.09.2018/

  • 110 380
  • 3 086
  •   1
Отговори
# 1 230
# 1 231
  • Мнения: 5 112

Тя не е шеф Петрофф, не се бори да обсеби кухнята и да си показва готварските заложби, защото нищо друго няма да покаже...

Тя и няма какво да покаже, нито в кухнята, нито извън нея.
Хе-хе! Joy Хайде сега, нека не преувеличаваме Simple Smile Има много какво да покаже, не я бъркай с Нора Joy

# 1 232
  • Мнения: 9 213
Веселин Плачков ще напусне Къщата на „ВИП Брадър“ – пише в. „България днес“. Актьорът ще изостави съквартирантите си за един ден, за да присъства на най-важното събитие в живота си – раждането на дъщеря му – отбелязва изданието.

„Раждам в четвъртък. Веселин ще бъде до мен по време на раждането. Ще излезе за малко от Къщата. Така се е разбрал с продуцентите“ – споделя пред изданието Мариана Попова.

# 1 233
  • Мнения: 3 545
Няма драма значи! Дано бебечето се появи по разписание и всичко да е наред!

# 1 234
  • Мнения: 9 213

в началото на кариерата си на плей като рода от маалата са ми де ...Николета и Нора много си приличат или само аз мисля така

# 1 235
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Плачков ми е все по-симпатичен!
Ваня Костова от друга страна-не. Вчера тя трупна камъните отгоре на кутията на Розмарин, а после промънка, че тя си ги е турила самоволно там. Все с този нежничък, мънкав глас реди интрижки, а ако челно я попитат, увърта. Не харесвам такива хора.

# 1 236
  • Мнения: 3 545
Е нали се моделират по едни и същи изисквания, при едни и същи хирурзи.

# 1 237
  • София
  • Мнения: 20 159
Веселин Плачков ще напусне Къщата на „ВИП Брадър“ – пише в. „България днес“. Актьорът ще изостави съквартирантите си за един ден, за да присъства на най-важното събитие в живота си – раждането на дъщеря му – отбелязва изданието.

„Раждам в четвъртък. Веселин ще бъде до мен по време на раждането. Ще излезе за малко от Къщата. Така се е разбрал с продуцентите“ – споделя пред изданието Мариана Попова.

Те толкова и седят в къщата, естествено, че ще излезе за раждането на бебето.

# 1 238
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Анкетата трябва да бъде - Кой ще бъде елиминиран Grinning

# 1 239
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Петканови очакват момченце.

https://life.dir.bg/zvezdi/aleks-i-dani-petkanovi-razkriha-pola-na-bebeto

# 1 240
  • София
  • Мнения: 7 890
Да са живи и здрави и тримата, обаче такава досада бяха в техния Брадър..

# 1 241
  • Мнения: 19 024
горкото дете Smile

# 1 242
  • София
  • Мнения: 22 870
Убедена съм, че Нора ще се върне.
Лорчет - ни дума, ни вопъл, ни стон от нея. Притеснена съм. Не е характерно за Лора. Може да е обещала на тати, че ще бъде много примерна.  newsm78

# 1 243
  • Мнения: 36 652
Тези модерни джуки, дето си ги правят плеймейтките (и разни подобни), на мен не ми приличат на патешка човка, а на рибешка уста. Наистина ли на някого му изглеждат красиви?
Скрит текст:

# 1 244
  • Мнения: 3 025
Тези модерни джуки, дето си ги правят плеймейтките (и разни подобни), на мен не ми приличат на патешка човка, а на рибешка уста. Наистина ли на някого му изглеждат красиви?
Скрит текст:

Според мен отдавна им мина модата. Това е мода само в България. Навсякъде другаде се цени естествената красота. Аз също харесвам жената да има естествено излъчване и такива устни изобщо не ми харесват на мен. С корекции всяка може да е красива, но по- лошото е, че те са като ксерокс копия- всички са еднакви и се обезличават.

Общи условия

Активация на акаунт