VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 2 /17.09.- 23.09.2018/

  • 110 178
  • 3 086
  •   1
Отговори
# 1 665
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ае гадина си е. Искаше да му направят евала, за да метне чинията демонстративно.
Е не мога да му симпатизирам на такъв.
Да седи в ъгъла, където му е мястото.

Понеже в момента не гледам това, а само ви чета, да попитам: в ъгъла зад колоната ли е?

# 1 666
  • Мнения: X
Това е несериозно...
Дано да е постановка...
Валентин да си ходи,с него си отива и предаването.
Няма как да гледам тази група предъвкващи прошляци.

# 1 667
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Ама това ли беше "лайфа"?? тъкмо го пуснах той свършил

За съжаление лайфовете в полунощ са най-късите по около 20 минутки -  пък се очертават най-интересните от всичко!

# 1 668
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Ако Кулагин тръгне да си готви сам ще скочат срещу него, че им взима от провизиите. Така, че или трябва да се готви за всички или всеки сам да си прави яденето. Защо само той чакаше за своята порция? Изглежда много грозно отстрани всички да плюскат, а той да ги гледа.
Ами като той е плюскал, те са го гледали.Другите нямат допълнителна храна.
Имат. И Папи, и Петко имат допълнителна храна, но на тях не им правят проблем, че ядът от общата...

# 1 669
  • Мнения: 14 966
Те са със 132 лева за цялата седмица , ще стане интересно.
Божана какви ги наизмисли- супа с кокали и разни други.
А Кули ще ръфа сьоНга.

# 1 670
  • Мнения: 1 593
Не ми се струва, че Петко решава, а Яна мълчи в семейството им. Просто тя е едно комбинативно женче, което ''с памук душа вади''. Имаше бурна любов с Орлин Павлов, но на бърза ръка го смени с бизнесмена Петко. По-леко и спокойно се живее с мъж, който има финансови средства.Орлин Павлов и Петко Димитров са толкова различни като хора. Единият е интелигентен, талантлив певец и актьор, другият е мутроподобен индивид, който върти нощни барове.Петко е известен с това, че е бившия мъж на Мария Игнатова. Кой щеше да знае за него, ако не беше женен за нея? Семейството е влязло със стратегия във ВИП Брадър. Яна мълчи, вероятно от предпазливост да не се изложи.

# 1 671
  • Мнения: 7 776
Ако Кулагин тръгне да си готви сам ще скочат срещу него, че им взима от провизиите. Така, че или трябва да се готви за всички или всеки сам да си прави яденето. Защо само той чакаше за своята порция? Изглежда много грозно отстрани всички да плюскат, а той да ги гледа.
Ами като той е плюскал, те са го гледали.Другите нямат допълнителна храна.И като е спелели медал , защо са с толкова малко пари.Когато отнемат проценти от парите за храна, да отнемат от всичката храна ,дори и от неговата допълнителната.
Имат, имат. Ама не помня кои бяха.

# 1 672
  • Мнения: 3 485
Кулагин е толкова тъжен човек, чак жал ми става..
Според мен играе роля и подозирам, че е взел добър хонорар за да бъде главния дразнител в къщата.
Кулагин е с най-нисък хонорар -40 000 лв.
Мен пък ме кефи как ги провокира ,ВИП-ове  с никаква култура на хранене  . Laughing

# 1 673
  • Мнения: X
Въобще спрете с тоя тандем Пяна,как само си търкаха носовете като кучета,почти си върнах вечерята в/у клавиатурата.

# 1 674
  • Мнения: 9 865
Кулагин каза "повърня" докато Божана готвеше, после отказа да го яде, щот' не бил куче, което какво значи... че всичко беше заради заяждането и сеира, не заради яденето.
Изгледах всички простотии за днес, лягам си! Simple Smile

# 1 675
  • Мнения: 14 966
Ае гадина си е. Искаше да му направят евала, за да метне чинията демонстративно.
Е не мога да му симпатизирам на такъв.
Да седи в ъгъла, където му е мястото.

Понеже в момента не гледам това, а само ви чета, да попитам: в ъгъла зад колоната ли е?
Не зад колоната , а на пилоната Joy
Възвисен на въртящ стол над плебса.

# 1 676
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Както се видя, Божана не е станала да готви специално заради него, а заради "мамините ѝ дечица" Петко, Ванко и РичитУ! Е, можеше и едни мекици да завърти на последния, ноооо...не е баба му!

# 1 677
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ае гадина си е. Искаше да му направят евала, за да метне чинията демонстративно.
Е не мога да му симпатизирам на такъв.
Да седи в ъгъла, където му е мястото.

Понеже в момента не гледам това, а само ви чета, да попитам: в ъгъла зад колоната ли е?
Не зад колоната , а на пилоната Joy
Възвисен на въртящ стол над плебса.

Ахаааааааааа!

Благодаря!

# 1 678
  • София
  • Мнения: 5 712
Кулагин е толкова тъжен човек, чак жал ми става..
Според мен играе роля и подозирам, че е взел добър хонорар за да бъде главния дразнител в къщата.
Със сигурност! Личи си отвсякъде... напълно тенденционно е. ББ е взел мерки, за да не го играят цял сезон бели и добри... и Кулагин върши възложената му работа доста добре. Wink

Ето, дори и Миренцето започна да се разкрива... много я съжалявах, знаейки, че Торнев и изневерява нон стоп, но тя хич не била лесна, а колко е самовлюбена, направо нямам думи...  ooooh! Joy
ББ я четка непрекъснато по всякакъв повод, според мен умишлено и тя е напълно уверена, че всеки комплимент е заслужен... ама всеки...  Mr. Green

# 1 679
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Грозните постъпки на Кулагин,избледняват пред липсата на адекватно отношение от страна на мъжете да го поставят на място.Тъпо ми става като гледам как обижда и каканиже след някоя жена а единствената им реакция е да се спогледат и ухилят.Такъв звучен шамар бих му сложила на тоя...с кеф.
За Яна и Петко...по-скоро си мисля,че тя е сивия кардинал в брака им.Петко тихичко и кротичко е направляван от нея.Ако не сте забелязали в повечето ситуации,които даже да не са ги касаели лично,той първо търси нейната реакция или одобрение.Няма лошо,но някои решения трябва да бъдат взети от мъжа а той неуверено мига и чака подсказки.Така,че Янчето си е избрала да се крие зад Петко или да мълчи до него съвсем преднамерено за заблуда.В такава връзка негативите ги поема само мъжа.Тя си кюта и не носи отговорност.Позитивите си ги делят заедно..
Външността също заблуждава.По страшни са ми хрисимите и благообразни-скрити лимонки

Последна редакция: чт, 20 сеп 2018, 00:53 от Nina_Z

Общи условия

Активация на акаунт