VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 2 /17.09.- 23.09.2018/

  • 110 395
  • 3 086
  •   1
Отговори
# 1 815
  • Мнения: 5 776
То пък Кулагин много добре се обосновава, една ясна мисъл тече, обида до обида, само той красив и умен. Изобщо не ми е интересен.

За Ванко и аз разбрах, че мисия отказал. Няма да го вадят, само ще се правят, че го няма в шоуто, както беше Мегз миналата година вероятно.

# 1 816
  • София
  • Мнения: 20 180
А Нора каза, че не се е сетила даже, че може да си поиска своя тоалетна и стая. Душичка тъпа е тя.
Ако се беше сетила да гледа 1-2 епизода от някой минал ВБ, нямаше да й се налага да измисля тепърва топлата вода, ама то горкото и толкова акъл няма. А може да не й е останало време от писане на дипломната работа.  Laughing

# 1 817
# 1 818
  • Мнения: 14 144
Направи ми впечатление, че Кулагинчо мълчеше, когато Петкан реши да влезе вътре и да саботира мисията, щом заради него са ги наказали. Гледаше като бито куче и мълчеше през цялото време. Когато му се опъне някой мъж (ама не от сорта на Насето и Ричето, а някой "първобитен"), свива перките. Е, Петканчо не умее да си подреди словореда и олеква, но и така свърши работа. Пък ако мисълта му течеше гладко и връзваше изреченията, без да се запъва, хептен щеше да се сдуха гримьорът.

# 1 819
  • Мнения: 3 545
Изгледах лайфа от линка на Mari_Mar, благодаря Flowers Hibiscus

Кокото и неприятен да е Кулагин, не ми харесва начина, по който отиграва ситуацията Божана - наистина му сипа като на куче, не искам да обидя кучето. И  останалите много падат като отвръщат махленски и скандалджийски на провокациите му. Гадно ми стана от това, което видях.

# 1 820
  • София
  • Мнения: 7 893
То на "умряло куче нож да вадиш е лесно" . Жал ми става вече за Кулагин. Изобщо не е цвете за мирисане, къде ти, ама и той душа носи.

# 1 821
# 1 822
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Златка Райкова и Благой Георгиев са новата светска двойка

https://life.dir.bg/zvezdi/zlatka-raykova-i-blagoy-georgiev-sa-n … ta-svetska-dvoyka


Златка е решила да пести ток.

# 1 823
  • София
  • Мнения: 7 893
Ето защо не влезна в Брадъра. Как да остави новото гадже Laughing

# 1 824
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ето защо не влезна в Брадъра. Как да остави новото гадже Laughing

Да вземе някой да му го отмъкне... 

# 1 825
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
От доста време е това с бащините име без окончание. Аз друго щях да попитам , стори ми се че казваха че Ванко 1 станал Ванко Нула и че няма права , той всъщност номинира ли снощи ?

Не, нищо не прави. Казаха, че в днешния епизод ще се изясни какво е положението му и го нарекоха “никой” доста пъти. Предполагам, че е заради съзирането на СЕМ, че са направили от един сводник VIP. Не мисля, че ще липсва на някого. Ужасен избор още от самото начало.
Едва ли имат право да сезират СЕМ за решенията кого да включва в шоу програмите си частна телевизия. Редовно гледаме бивши престъпници в какви ли не предавания и формати.
Според мен просто ВБ се опитва да направи съспенс в този иначе безумно скучен сезон.

# 1 826
  • Варна
  • Мнения: 480
Стига с тия безмозъчни плеймейтки!Освен безумна тъпота и претенции няма какво да ни покажат.Иска ми се в къщата да влизатт по -интересни участници.За жалост Брадъра го е закъсал много

# 1 827
  • Мнения: 14
Направи ми впечатление, че Кулагинчо мълчеше, когато Петкан реши да влезе вътре и да саботира мисията, щом заради него са ги наказали. Гледаше като бито куче и мълчеше през цялото време. Когато му се опъне някой мъж (ама не от сорта на Насето и Ричето, а някой "първобитен"), свива перките. Е, Петканчо не умее да си подреди словореда и олеква, но и така свърши работа. Пък ако мисълта му течеше гладко и връзваше изреченията, без да се запъва, хептен щеше да се сдуха гримьорът.
Ама Кулагин според мен не е никакъв мъж.В мисията  праисторическа ера едни камъни не можа да разбие,а жените успяха да ги разбия по-лесно от него.Пълна излагация е Кулагин ,пародия е на мъж ,като гледам ,смях е голям  Sweat Smile

# 1 828
  • Мнения: 3 339
За някой Кулагин е супер интересен. Но, ако под интересни разбирате интелигентни, и да има такива от кулагиновци и крясъците им, няма да ги забележим.

# 1 829
  • София
  • Мнения: 22 908
Знае ли се вече какво е станало с детето на Яна и Петко? Снощи тази новина ме притесни. Признавам, не съм чела, ако сте коментирали.

Общи условия

Активация на акаунт