VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 2 /17.09.- 23.09.2018/

  • 110 602
  • 3 086
  •   1
Отговори
# 1 800
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Бърз коментар от мен за всеки:
- Кулагин - мисля, че тове е едно мноооого, ама много наранено момче, което се е изгубило тотално в комплексите си, трупани от детството до сега. Първо ме дразнеше ужасно много, но сега ми е тъжно. Защото има проблясъци, когато се вижда, че той е приятен събеседник, чийто ум работи на добри обороти. И изведнъж БАМ, отново си слага "щита" и обръща нещата. Забавен е, но само когато е себе си.
- Мира - Офффф...Ми, как да го кажа...скучна и неестествена ми е
- Божана - има акъл, умее да създава настроение, но желанието ѝ да е център ми идва малко в повече
- Петко - очаквах да се усети присъствието му в къщата повече. Пък той прекалено кротко го кара. И той ми е скучен
- Ваня и Ева - двете крайности. Едната бавна, монотонна, тиха и досадна, а другата все акъли дава, все знае и постоянно обръща палачинката.
- РичитУ - няма смисъл от коментар
- Папи - харесвам го, но също е много свит в къщата. Надявах се повече лиготия и импровизации
- Лора - чакам включване, дали ще дочакам обаче...
- Наско - много ми харесаха неговите номинации, защото ми звучеше наистина потресен от Кулагин и се обърна към него, когато се обосноваваше. Харесвам го по принцип.
- Розмари - нищо не разбрах за/от това момиче. Нищо
- Галкин - мисля, че го е яд, че не може да изпъкне, пък такива заявки дава в реала. Нещо не му се получи стратегията на кибритлия.
- Плачков - нямам коментар.
- Диона - хипер неориентирана емоционално, ментално, интелектуално, душевно...не става
- Ванко 1 - този, след изказването си "Жените трябва да си знаят мястото" спрях да го слушам.

Най-много ми липсва да чуя смях в къщата, да дадат нещо забавно, което да ни разсмее и нас, зрителите. Разбирам, че трябва скандали да има за да се постигне рейтинг, но само това не е достатъчно. Трябва и веселба

# 1 801
  • Мнения: 3 547
Живо и здраво Брадърско бебе!!!

# 1 802
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ми то тогава никаква интрига в тоя Брадър. Тоника не са толкова скарани, ами направо тандем, няма  химия между мъже и жени, изгониха единия дразнител, сега ще изгонят и втория, и какво ще гледаме...

Кот´ тако´a - би ти отговорил Насо ПИпИрудата.

Да е живо и здраво бебчето на Мариана и Веско!

# 1 803
  • Мнения: 7 776
Ми моята щерка е така, че баща й е със по-странно име.

# 1 804
  • София
  • Мнения: 20 212
Да им е живо и здраво бебето!

# 1 805
  • София
  • Мнения: 15 498
Скрит текст:
Кулагин освен грим прави и разни "инсталации" с ефектни представяния. Не мисля че е коректно да се представя като някакъв си там кифльо-цапач, има талант, собствен стил и визия. Колкото и странно да звучи прави си някакво негово си изкуство, което естествно не е нужно и нормално да се харесва и разбира от всички. Това, което съм видяла от него в професионален план мисля че е достойно за уважение. Още повече като се има предвид че е някакво си момче от Хасково, отгледано от баба си... ами евала... можеше да е някакъв РичЙе, пази Боже!
На мен ми харесва че говори добре и се аргументира, не е просто някакво кречетало, не мисля че има типичното ге%ско цвърчене. Пък вчера като видях Насето как му крещи насреща... ами сори ама тоя Наско е пълен пухльо и какво клише е само - като няма аргументи започва да крещи в лицето на противника. Пълен смотаняк... лекар щял да става, ужас...
Петко и той е пълен потрес... Типична батка, "мисълта" му дето липсва е тежка и антимъжка, ако го прекъснеш си забравя и името. Обаче самочувствието му е мани бегай...
А в "скандала" с Ваня, ами сори ама Колагин беше прав. Ваня като някаква смесица между свекървещица и комунистическа класна ходеше след него да му диктува как точно да си измие чинията (човече!!!), той и отговори впечатляващо умерено и уважително за неговия натюрел, а тя не спря и точно тя го направи да изглежда като скандал. Изобщо много ме разочарова Ваня, много дребно и неприятно характерче... помня как го наричаше "пед§раст" тихичко докато говореше с Ева, пък иначе се прави на бяла и добра. Доста си е злобна или поне така изглежда.
Не мисля че на Кулагин му е проблем да говори за семейството си, колкото пъти е бил атакуван в тази посока е отговарял директно, без атаки и отбягване на темата. Може да ме сметнете за луда, но си мисля че е доста в мир с произхода и семейството си. Мисля че много добре осъзнава това какви плюсове и минуси му е дало... За сега не виждам къде могат да го ударят така че да го изкарат от център...
Абсолюрно вярно и сме на едно мнение.....изглежда повечкото тук коментиращите мечтаят да са като Мира библията или Петко кръчмаря....ако всички вместо да цъкат със зъбки и да се заканват на Калугин бяха седнали и помислили Защо аджеба той така се държи с нас,щяха да се светнат,че той им отговаряше точно както си заслужаваха дори в моменти беше къде-къде по възпитан и от масата интелектуалци в кавички вътре....аз до сега не виждам с какво Калугин е толкоз дразнещ..просто му лепнаха един ЕТИКЕТ и българина като оФца без мозък шаблонно си следва етикета...за мен Калугин е най хитрия и тактачин в къщата всички са ми като паркетни .....

Защо дописваш чуждо мнение, а не напишеш само своето,не бих чела целия ферман отново, само за да видя края.

# 1 806
  • Мнения: 6 417
Разбрах,че Наско щял да става гениколог..ооооолииии при толкоз рунтавелки дет ще им бърка в хралупките дали няма да стане по бетер и от Калугин..знам ли,но виждам че на там вървят нещата..
Каза, че е избрал гинекологията, защото....там имало много пари.

# 1 807
  • софия
  • Мнения: 776
От доста време е това с бащините име без окончание. Аз друго щях да попитам , стори ми се че казваха че Ванко 1 станал Ванко Нула и че няма права , той всъщност номинира ли снощи ?

# 1 808
  • Мнения: 4 291
 Не знам как Кулагин си е извоювал лична стая и тоалетна като вип. Ами той е като някаква перачка, която се рови в мръсното пране на хората и ако нещо не му е удобно го развява. Никаква класа няма в него, само голи претенции. И е ужасно досаден. Не  вярвам нито една дума, която казва нито за себе си, нито за съквартирантите. И изобщо такива ''изобличители'' са ми много противни.

 Време му е да си ходи на гримьорчето, че от него не можем да видим другите участницаи, а вярвам че има какво дани покажат. Не разбирам защо камерата следи само простаци.

# 1 809
  • Мнения: 19 527
Аз ще напиша мнението си за участниците, които сравнително малко се обсъждат и много се толерират. Първо Стефан. С нищо не блести, скучен, понякога с прекалено самочувствие в разговора, а и болезнено амбициозен - видя се снощи при номинирането му от Розмари се зачерви като домат и то при положение, че очевидно няма да излезе на първо място в номинациите и той го вижда, защото те са очи в очи.
Другите - Яна и Петко. На мен са ми скучни, Яна досега съм я чува да казва две думи само и предимно да се умилква на мъжа си, което е много миличко, но безинтересно. Още повече че са почти младоженци, я да дойдат след 20 години да ги видим. Яна го подкрепя безрезервно, веднъж не му е възразила, до тук добре. Обаче чух от нея една реплика по повод на обсъждане на нещо от жените в къщата от сорта "Събрали сме се /или са се/  се тук кокошките" и направо ме отврати. То пък до такава степен да се обезличиш в името на мъжкото его не ми го побира акълът. Иначе мъжът и я хвали де - "Янчето не се прави на голямата работа". Ми много интересно на каква да се прави пък Янчето.

# 1 810
  • София
  • Мнения: 20 212
Не знам как Кулагин си е извоювал лична стая и тоалетна като вип.
Имал е достатъчно акъл да се сети и да си я договори.  Peace

# 1 811
  • София
  • Мнения: 8 165
Не знам как Кулагин си е извоювал лична стая и тоалетна като вип.
Имал е достатъчно акъл да се сети и да си я договори.  Peace

А Нора каза, че не се е сетила даже, че може да си поиска своя тоалетна и стая. Душичка тъпа е тя.

# 1 812
  • София
  • Мнения: 2 637
От доста време е това с бащините име без окончание. Аз друго щях да попитам , стори ми се че казваха че Ванко 1 станал Ванко Нула и че няма права , той всъщност номинира ли снощи ?

Не, нищо не прави. Казаха, че в днешния епизод ще се изясни какво е положението му и го нарекоха “никой” доста пъти. Предполагам, че е заради съзирането на СЕМ, че са направили от един сводник VIP. Не мисля, че ще липсва на някого. Ужасен избор още от самото начало.

# 1 813
  • Испания
  • Мнения: 37 503
От доста време е това с бащините име без окончание. Аз друго щях да попитам , стори ми се че казваха че Ванко 1 станал Ванко Нула и че няма права , той всъщност номинира ли снощи ?

Не

Предполагам, че е заради съзирането на СЕМ, че са направили от един сводник VIP. Не мисля, че ще липсва на някого. Ужасен избор още от самото начало.

Не е. Снощи казаха, че е заради това, че е отказал участие в мисия.

# 1 814
  • София
  • Мнения: 7 893
Ама какво друго да кажат. Накарали са го да откаже мисия, за да го извадят. Всичко е заради СЕМ.
Как се подхилкваше снощи като го съобщи това ББ.

Общи условия

Активация на акаунт