VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 2 /17.09.- 23.09.2018/

  • 110 489
  • 3 086
  •   1
Отговори
# 2 805
  • Мнения: 6 493
Разсъждавам си аз от мойта камбанарийка.
Няма човек,който да ме изкара извън релси,след като знам,че това,което говори за мен не е истина. Ама ако ще да дудне цял ден.
Вярно, че разсъждавам така и не съм на 20. Но и много от съквартирантите са на моите, около или много след моите години. Демек,зрели хора. И се питам. Поради що така му се връзват.
-пазят имидж? - сега ли се сетиха.
- или просто това,което им дудне въпросния е вярно.- мдааа..
За да подскачаш така,значи има нещо вярно в цялата работа.
Умее Кулагин както се вика да им влезе под кожата, да им прочете едва ли не мислите, които те усърдно крият.

Да ма извините, че развалям вИчерята с мойта мислА. Joy


Последна редакция: сб, 22 сеп 2018, 18:14 от Thirteen#

# 2 806
  • Мнения: 5 115
Ама така си е. Защо не го пускат по пързалката, защо всеки негатив който изкара не го обръщат на майтап или не му кажат едно "ти па да не си много убав" и да приключат? Той даже не мисля че казва кой знае какво...

# 2 807
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Страници наред в темата се дъвче едно и също. Скука като в къщата на ВБ.

Ще рече човек, че животът ви зависи от Кулагин.

# 2 808
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Страшно ме дразни бутафорната молитва на масата. Тези хора дори не знаят Отче наш, но държат да ни го демонстрират. Кой православен християнин не знае думите на Отче наш?

# 2 809
  • София
  • Мнения: 7 893
Страници наред в темата се дъвче едно и също. Скука като в къщата на ВБ.

Ще рече човек, че животът ви зависи от Кулагин.
Ами какво друго да се дъвче, дай предложение.

# 2 810
  • Мнения: 6 493
Head Band Каквото в къщата,такова и в темата. Flushed

# 2 811
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 150
И мен ми идва прекалено това с молитвата преди всяко хранене - ще кажеш, че са едни праведни и благоверни...Joy
Ваня ми идва и тя прекалено на религиозна тематика и изобщо май доста съквартиранти се хлъзгат по тая плоскост в този сезон. Като някакви сектанти ми идват с тия притчи и молитви. Да се покажем колко сме набожни.

# 2 812
  • Мнения: 2 026
Знаете ли колко е гнусно, някой да се тъпче пред теб, а ти да си гладен, плюс това и на него му се полага храна.


По същия начин по който да си жаден и някой да ти откаже глътка водичка.

# 2 813
  • Мнения: 2 990
Страници наред в темата се дъвче едно и също. Скука като в къщата на ВБ.

Ще рече човек, че животът ви зависи от Кулагин.

Тогава защо ли гледаме това предаване, след като живота ни не зависи от него ?

# 2 814
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Тогава защо ли гледаме това предаване, след като живота ни не зависи от него ?

За другите не знам. Аз гледам, за да се изключа от ежедневието. Разтоварвам се.

# 2 815
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Оказа се, че кульо систематично злоупотребявал с хапченца и бял прашец и явно затова е толкова крив в къщата. Липсва му какво да си "зоби", а и вече мозъка му е прецакан от постоянната употреба.

А и защо на няколко пъти отрича, че бил гей при положение, че той "стана известен" точно като участник в гей скандал?

# 2 816
  • Мнения: 5 115
С тези молитви и масово четене на Библията им липсва само Джийзъса с всичките си "праведни" татуси на религиозна тематика, за да е пълна картинката...

# 2 817
  • София
  • Мнения: 7 893
Вярно, той ако беше влезнал щеше да е искрен смях. Хич не е глупав, прави се.

# 2 818
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 531
Ох, благодаря ви за последните страници, пия си кафето и цвиля тъй както Мира над свещената книга.
Това за молитвата и на мен ми идва в повече, доста показно и ясно защо режисирано. Kissing Heart

# 2 819
  • София
  • Мнения: 5 712
Оказа се, че кульо систематично злоупотребявал с хапченца и бял прашец и явно затова е толкова крив в къщата. Липсва му какво да си "зоби", а и вече мозъка му е прецакан от постоянната употреба.

А и защо на няколко пъти отрича, че бил гей при положение, че той "стана известен" точно като участник в гей скандал?
Joy
Ааа, що? Мозъкът му си работи перфектно, а и не изпада в истерични кризи като останалите, които явно са без "зоб" и са подивели милинките... изтерясаха масово и вкупом... Stuck Out Tongue Winking Eye
А пък за мозъците им хич и не коментирам, щото на някои са наистина "прецакани", но по-страшното е, че много от тях нямат какво да "прецакат", поради тоталната им липса! Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт