VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 2 /17.09.- 23.09.2018/

  • 110 687
  • 3 086
  •   1
Отговори
# 2 820
  • Ilkeston
  • Мнения: 188
Вярно, той ако беше влезнал щеше да е искрен смях. Хич не е глупав, прави се.
Може Мира да направи репортаж за татусите му...

# 2 821
  • Мнения: 7 776
Видяхте ли Мира каква снимка е публикувала в инстаграма си? Като анонс на предаването си - някаква пихтия в жълто и розово, на мен баш на 💩 ми прилича, но сигурно е някакъв вид пост-пост-модернистично изкуство, което не разбирам. Ама то да не е Шифъра на Леонардо 😂😂😂

# 2 822
  • Мнения: X
Най-голямото трицифрено число е 999, а най-малкото четирицифрено е 1000!
Мда, Петко и Ванко се "състезаваха" спрямо четирицифрени числа,
т.е. над 1000 бройки.  Thinking
Цитат
Дългове към НАП Tax Debts
1 709 434,00 лв. BGN данни валидни към 28.02.2018
(фирмата е въведена в списъка на НАП през май.16)
https://tr.bivol.bg/view.php?guid=DA1E39FAA96CAF69AE82737D92B77D … C694A3F10A5C13BB1
МДа, във  VIP Brother са "закъсалите" с пералните. Двигателят може и да е четков.
Калугин си е Калугин. Много държалив е.
Подкрепям Лора Караджова.

# 2 823
  • София
  • Мнения: 7 895
Не следя инстаграмите на никой от участниците, не съм толкова в матрицата. Стига ми темата тук.
И какво толкова е публикувала Мира?

# 2 824
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Видяхте ли Мира каква снимка е публикувала в инстаграма си? Като анонс на предаването си - някаква пихтия в жълто и розово, на мен баш на 💩 ми прилича, но сигурно е някакъв вид пост-пост-модернистично изкуство, което не разбирам. Ама то да не е Шифъра на Леонардо 😂😂😂

Това ли?

Скрит текст:
miradobreva_Мис Добрева и Мис Тигрова.
Две миски без корони и с по два хубави профила.




# 2 825
  • Мнения: 36 911
По-скоро това:

Да не е някакъв модерен строителен материал??Thinking

# 2 826
  • София
  • Мнения: 5 716
За тези, дето не вярват, че Кулагин съвсем съзнателно ги предизвиква:

https://www.marica.bg/gej-skandali-vyv-vip-bradyr-kulagin-svalq- … ticle-153411.html

Явно затова са го сложили в един аквариум с Папито...  Wink

# 2 827
  • Мнения: 7 776
По-скоро това:

Да не е някакъв модерен строителен материал??Thinking
Да, това 😂😂😂 ама и снимката с "миските" е попадение, де такава неземна красота...

# 2 828
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Естествено, че се шегувах, публикувайки другата снимка.

miradobreva_Приятели, щом четете това, значи мама вече не може да пише 🙂 От днес аз, @loradobreva, ще управлявам нейните профили във фейсбук и инстаграм и ще отговарям на Вашите съобщения. Вярвам, че тя ще се справи блестящо с предизвикателството Вип Брадър и ще оправдае нашите очаквания! Обичаме те, Миричка Добревка, и ти стискаме палци! ❤️

# 2 829
  • Пловдив
  • Мнения: 5 157
Миричка Добревка... Neutral Face

# 2 830
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 549
На мен на маршмелоу ми прилича онуй чудо и на цвят го докарва.

Всичко друго е, но не и Миричка. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 831
  • Мнения: 2 388
Пак ще кажа, че не харесвам Кулагин. По ред причини, една от които е, че е непридвидим. Не знаеш кога и какво ще изтърси. То дали е истина или не, няма значение. Така го поднася на околните, като че ли е някакъв голям гаф или срамна тайна, който само той знае, щото нали е по - велик от всички.
И да, не бих понесла някой, който и да е, да ми скочи, че имам косми по лицето или че зъбите са ми криви, или нещо друго от този сорт.
Няма как да толерирам такава простащина!
Не искам и няма нужда да се социализира такъв тип!
А, сега се сетих, понеже страници наред се коментира как на горкия готин тип не са му предложили храна или как ще му скочат, ако си вземе или сготви сам, само напомням, че се проведе диалог с Мира от сорта на:
- Искаш ли от моята храна?
- Не.
- Гладна ли си?
- Много.
- Ето...
- Не, да не кажеш после, че съм ти изяла храната...
Нещо подобно беше. И с онзи хитричкия поглед, който казва: Сега ще те пързулна, ама ти нали си тъпа, няма да разбереш.
С този игрив пламък в очите зачеса и Стефан онзи ден.
Ами гаден си е!

# 2 832
  • Мнения: 9 196
Само тежко комплексиран човек, може наистина да се засегне от такива подмятания. Никой нормален не би ги отразил, или поне може да влезе в тона, пък като се нахранят хубаво един друг, да мирясат.

# 2 833
  • Мнения: 7 776
Поздрав за почитателките на Петко https://m.vbox7.com/play:43b9704f31 диня, жена, все тая 😉

# 2 834
  • София
  • Мнения: 7 895
Огромния чаршаф едва го прочетох и  нищо не разбрах. Кулагин си ги пързаля, той е играч.
Ако някой не го е разбрал, грешка.

Общи условия

Активация на акаунт