Съвет - приятелят ми говори с бившата по телефона

  • 17 641
  • 267
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 547
На мен ми е интересно,наистина ли е възможно да звъниш на бивши ей така ,просто да видиш как я карат ? Може би тъй като аз не го правя ми е някак неприемливо ...

Не знам - аз също не звъня и не следвам по социалните мрежи бивши.

# 31
  • Мнения: 2 127
Ами с един бивш се е случвало да си звъним за разни дребни услуги. Чуваме се и за празници, колкото да си ги честитим. Питаме се "с теб какво се случва", ама не е като да си звъним просто ей тъй, да се чуем. Но аз така или иначе на никого не звъня просто така, да се чуем. Ама и ние си се разделихме цивилизовано, с много изчерпани отношения и шансът някога да имам пак нещо с него, пък било то и чисто сексуално, клони към нулата. Може би, ако остане последния мъж на земята и от нас зависи спасяването на човечеството. От негова страна е същото.

# 32
  • Мнения: 143
Ами ,те са се разделили ,тъй като майка и хич не го е харесвала .Той ми е споделял още отдавна ,че тя много искала отново е с него ,но той нямал желание вече.Проблема ми идва от там,че общо взето още в началото на връзката ни,единственото момиче ,за което ми е споменавал нещо е била тя ..

# 33
  • Мнения: 1 267
Детска радост - куклен театър! И такива хора имат деца. Като не говоря само за момата, а и за приятеля и.Много незряло.

# 34
  • София
  • Мнения: 8 348
е, по социалните мрежи не следвам и настоящите. Изобщо, това социалните мрежи не са хубаво нещо, така като чета тук.

За обаждане, ми обаждам се, и те се обаждат. И на жените им се обаждам. Повечето имат симпатични жени.

# 35
  • Мнения: X
[
Скрит текст:
quote author=absurT link=topic=1063383.msg37360306#msg37360306 date=1537179182]
Това не ми дава мира ,и непрекъснато се чудя как да му проверя телефона ....Според него трябва да посетя психолог ,щото съм имала сериозни проблеми с ревността ..

Не се чуди- рови денонощно.
Или направо му вземи телефона да стои у теб и ако му притрябва, след писмено обяснение с кого и за какво ще говори, му го дай, но стой наблизо- да не изтървеш нещо.
Междувременно, потърси си работа и квартира- като му писне и те натири, да не ревнеш тук, че си с дете на улицата.
Ай, успех в ровенето.
Така прочетено,осъзнавам ,че проблема е в мен.[/spoiler]Каза ,че така губел доверие в мен.Беше ми адски сърдит .Каза,че ми прощава ,щото прекалено много ме обича и държи на мен ,но да престана ,защото така ще го отблъсна ...
Скрит текст:
Не знам и аз защо така реагирах.Осъзнах си грешката и няма да я повторя .А може би напоследък като цяло не се чувствам ОК.Дори и с него се държах кофти и не му обръщах внимание .Онзи ден ми сподели ,че мислел ,че не ми пука за него.Почувстеах се много гадно,като ми го каза .Мерси много на всички Ви ! Ще се справя със себе си Simple Smile
[/quote]
Аха, той е сгафил, него са хванали натясно, ама видите ли, коооолко е великодушен, прощавал й....МОЛЯ?!
Сигурна бях, че крушката си има опашка...
Ами ,те са се разделили ,тъй като майка и хич не го е харесвала .Той ми е споделял още отдавна ,че тя много искала отново е с него ,но той нямал желание вече.
Мацката го зарязва, щото фемилито не го одобрява, пък после тя искала да са заедно?И един мармот там със шоколада, нали....

Прочетено "между" редовете:
за него е ненапълно изживяна история, зарязали са го влюбен и "загубен".Нищо чудно сега да се ласкае от внимането й и напълно възможно да има някакви очаквания нещо между тях да се възроди.
Аз бих седяла с широко отворени очи.

Да, знам сега какво ще последва.
Но, просто имай едно наум и бъди нащрек за тая минала, уж, история.

# 36
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 463
е, по социалните мрежи не следвам и настоящите. Изобщо, това социалните мрежи не са хубаво нещо, така като чета тук.

За обаждане, ми обаждам се, и те се обаждат. И на жените им се обаждам. Повечето имат симпатични жени.
Обективна си ,това е хубаво!

# 37
  • Мнения: 3 231
Никой не звъни на бивш/бивша ей така просто Simple Smile Сийроуз, тоя бившия, дето му звъниш за дребни услуги, примерно, тези дребни услуги никой друг НЕбивш ли не ги извършва Simple Smile

Не знам жените защо търсите бившите си. Аз знам мъжете защо ги търсим. Случи ли се да търсиш бивша, то е за секс. (Нека някой мъж ме обори Simple Smile )

# 38
  • Мнения: X
Никой не звъни на бивш/бивша ей така просто Simple Smile Сийроуз, тоя бившия, дето му звъниш за дребни услуги, примерно, тези дребни услуги никой друг НЕбивш ли не ги извършва Simple Smile

Не знам жените защо търсите бившите си. Аз знам мъжете защо ги търсим. Случи ли се да търсиш бивша, то е за секс. (Нека някой мъж ме обори Simple Smile )
В реалността не съм чула нищо такова, само тук чета, че нямало никакъв проблем да търсиш бивши за услуги....и винаги съм се питала толкова ли са се свършили мъжете около тая жена (дето търси услуги от бившите гаджета), толкова ли няма брат, братовчед, съсед, колега, приятели на съпруга й, които да свършат тази така скъпоценна услуга, та се стига до помощ от бивши?
Отговор до днес няма.А не е като да не питала....

# 39
  • Мнения: 178
Не че нещо..ама според мен с бившите в 80% от случаите си има сериозни основания за притеснение. Лично аз съм в приятелски отношения с абсолютно всичките си бивши, това са най-близките ми хора  и винаги мога да разчитам на тяхната помощ за всичко, не им звъня да ги чуя как са, но си пишем постоянно, от време на време се виждаме на по кафе и така. Някои от тях са обвързани, други не. Проблемът е, че всичките са признавали, че още имат чувства към мен и до един биха имали и различни от приятелски отношения, ако им се отдаде възможност, която няма как да им се отдаде, защото отдавна не ме привлилчат по никакъв начин. По принцип много зависи от човека. С 2 бивши на бившия ми годеник си бяхме станали много близки приятелки, те бяха прекрасни и сериозно обвързани с други хора, а и не са имали кой знае какви чувства по време връзките, не е било влюбване и от двете страни, винаги съм знаела,че аз съм най-голямата му любов. Ако тази конкретната му е била някаква голяма любов...не знам..аз лично бих била много крайна, но първо трябва да се провери ситуацията. Съответният ми бивш годеник от 6 години е сгоден за друго момиче, чакат дете и все още ми повтаря, че съм любовта на живота му и иска да се съберем. Има връзки, които остават в сърцето ни и не можем да ги изкореним, дори и след години, особено при по-лабилните психически хора. Много зависи какъв е мъжът ти. Но за мен реакцията ти не е необоснована и на негово място бих поговорила спокойно и бих те успокоила, вместо да ти повтарям, че си луда. За вдигането на телефона е ок, аз също винаги бих вдигнала на бивш, най-малкото може да се е случило нещо лошо и да има нужда от помощ.

# 40
  • София
  • Мнения: 4 369
На мен ми е интересно,наистина ли е възможно да звъниш на бивши ей така ,просто да видиш как я карат ? Може би тъй като аз не го правя ми е някак неприемливо ...


"Ей така" не, но по работа, по събирания, за някоя услуга - постоянно. Може би, защото компанията ни е такава, но бившите винаги са си оставали бивши, ако има разтуряне е все заради нови. Имам предвид компанията

# 41
  • Мнения: 2 127
Никой не звъни на бивш/бивша ей така просто Simple Smile Сийроуз, тоя бившия, дето му звъниш за дребни услуги, примерно, тези дребни услуги никой друг НЕбивш ли не ги извършва Simple Smile

Не знам жените защо търсите бившите си. Аз знам мъжете защо ги търсим. Случи ли се да търсиш бивша, то е за секс. (Нека някой мъж ме обори Simple Smile )
Казах, че се е случвало, а не че за всяко нещо на него съм звъняла. Дай сега, понеже ми е бивш, да не искам никога, никаква услуга от него. Последните 2-3 години не се е случвало, защото не се е налагало, но не изключвам възможността утре да ми потрябва. Ужас, че и на кафе сме излизали, тъй като имаме и общи приятели.
Но пак казвам, с него месеци преди да се разделим, тотално бяхме изчерпали любовни и физически взаимоотношения, така че не е по-опасен от някой НЕбивш.

# 42
  • Мнения: 485
Бих приела поддържане на контакт с бивши само при едно условие - ако от връзката има дете/деца.
Всичко останало не го приемам за нормално. Разбира се, ако се срещнат някъде случайно - може и да се поздравят, да разменят няколко реплики... Но до там.

П.С. Ако работят на едно място - също, но само в работно време и по служебни въпроси.

# 43
  • Мнения: 3 231
Никой не звъни на бивш/бивша ей така просто Simple Smile Сийроуз, тоя бившия, дето му звъниш за дребни услуги, примерно, тези дребни услуги никой друг НЕбивш ли не ги извършва Simple Smile

Не знам жените защо търсите бившите си. Аз знам мъжете защо ги търсим. Случи ли се да търсиш бивша, то е за секс. (Нека някой мъж ме обори Simple Smile )
Казах, че се е случвало, а не че за всяко нещо на него съм звъняла. Дай сега, понеже ми е бивш, да не искам никога, никаква услуга от него.
А стига бе! Представяш ли си??? Да имаш бивш и да нямаш право на услуги от него?!?! Ма това е недопустимо бе!!!

Услугите от бивш - вечно право на всяка бивша Grinning

# 44
  • Мнения: 2 127
Ма, не е право. В абсолютното си право е да ми тегли една, ако иска. Ако се хване с някоя ревнива, също е в правото си да прекрати всякакви контакти с мен.
Аз, обаче, няма да прекратя контакти с някой, само защото нещо не му уйдисва на някого. Ако е тръгвало да има намек дори за отношения, по-близки от ниво добри познати (забележи, че дори приятели не казвам), първа съм щяла да му тегля една. Айде няма нужда някой да решава вместо мен какво и от кого мога да искам.

Общи условия

Активация на акаунт