Инфекциите на дихателните пътища са най-честите заболявания при децата

  • 7 588
  • 113
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 903
Дъщеря ми има проблеми с гърлото от бебе, има и алергия, свързана с много кихане и секрети. Дано този медикамен реши проблемите и.

# 91
  • Мнения: 5 682
Не боледува често, а когато се случи изкарва бързо и лесно болестта. Не давам имуностимулатори, а се грижа да поема достатъчно витамини през цялата година под формата на плодове. Освен това, не само зимата, а и през останалото време пие билкови чайове с мед и лимон.

# 92
  • Мнения: 982
Докато ходеха на градина боледуваха често, и аз с тях. Вече все по-рядко и не винаги едновременно. Давам повече пресни плодове, мед, и вит. С.

# 93
  • Мнения: 376
Каката и баткото (на 13г. и на 7г.) боледуват все по-рядко. Винаги давам нещо за подсилване на имунната система есенно-зимния период. Консултирам се с лични лекар на децата. Сега сме и с бебе на 10 месеца. На бебчо вече давам Биозин кидс (по препоръка на педиатър), за каката и батко все още не съм избрала какво.

# 94
  • Мнения: 142
Не бих казала, че боледуваме често. Пием чай, хапваме плодове и зеленчуци, особено лимон и джинджифил и ми се струва, че доста помага.

# 95
  • Мнения: 471
Въпреки че и двете ми деца са във всекдневен контакт с други деца в училище, те не боледуват много често. Старая се да хвана симптомите на неразположението в начален стадий и започвам с ударна доза витамин С, горещи бани с морска сол на краката, билков чай с мед и лимон.

# 96
  • София
  • Мнения: 199
Откакто тръгна на ясла, боледува по-често. От началото на септември давам вит. С и рибено масло. Simple Smile

# 97
  • Мнения: 2 957
Повишавам имунитета, като разчитам на природни средства - мед, билков чай, пресни плодове и зеленчуци и разходки на чист въздух.

# 98
  • Мнения: 1 775
За щастие се случва рядко. Давам му витамини.

Последна редакция: пт, 21 сеп 2018, 17:08 от Caroli

# 99
  • София
  • Мнения: 1 304
Често боледува. Давам му всяка сутрин мед и вечер имунотрофина сироп.

# 100
  • Мнения: 910
Рядко боледуваме, поем сироп от черен бъз.

# 101
  • София
  • Мнения: 223
Детето ми още е малко, на 8 месеца е. Разболя се веднъж като беше на 10 дни, тогава имаше вирусна епидемия

# 102
  • Мнения: 4 872
 Детето ми боледува често още от малък.До скоро не бях привърженик на имуностимулантите, но за този сезон съм решила да пробвам , как ще се отрази един курс с имуностималнти  на боледуването при синът ми.  Дано е здрав през цялата година.
 

# 103
  • Мнения: 1 027
За съжаление, доста често боледува сина ми. Миналата година беше първа група в градината и през няколко седмици беше болен. И при нас най-често ставаше въпрос за инфекции на дихателните пътища. Стигнахме до пулмолог и алерголог, надявам се тази зима нещата да са по-добре.

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 795
Синът ми който е на 4 години,  често носи вирусни инфекции от детската градина. Предимно с имуностимулиращи препарати се лекуваме и даваме превантивно, при задълбочаване на проблема прибягваме до лекарствени продукти.

Общи условия

Активация на акаунт