Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 септ. 2018, 23:51 ч.

Лазерна, Фото или Електроепилация – 6

• 32 972
  • 587
  •   1
Отговори

Анкета

Какъв процент от окосмяването ви в зоните, които третирате, изчезна завинаги, в резултат на перманентните методи за обезкосмяване?

Опции:

* Може да изберете максимум 5 опции.

# 585
Здравейте. Най-накрая се реших на лазерна епилация (горна устна и брадичка). Знам, че е хубаво да се прави зимните месеци. Може ли да ми препоръчате студио?

# 586
С кой лазер и къде се подложи? На веждите боли ли и колко дълги трябва да са космите там? Всъщност къде точно в тази зона работят - между веждите или под/над арките? С каква кожа си, какъв ти е пигмента?

И аз много се чудя, виждам че и Денкова работи с Triton и Duetto и се колебая дали да не се подложа.

Само дето съм с бяла кожа и рус косъм и се чудя дали ще има ефект или само загуба на пари.
На цели ръце/ цели крака след коя процедура (брой))  забелязахте окончателен положителен резултат?

С александритен лазер ме правиха в Скин Лайн.Иначе се усещат боцкания,но не е нетърпимо.А аз имам нисък,дори никакъв праг на болка😁Обаче си струва да се изтърпи,процедурата е бърза,а резултата си заслужава.Все пак зависи кой те прави.Аз съм супер доволна от момичето което работи по мен😘Иначе работят над веждите,между тях и под тях.Зоната е деликатна,трябва да сте сигурни в специалиста който ви прави процедурата.Кожата на лицето ми беше с лек тен,ходих на плаж към 4 седм.преди процедурата.
За русите косми зная,че трудно се махат с лазер.А белите-въобще не се повлияват.

Кристaлин,благодаря за споделеното💐🌺💐🌺💐🌺

# 587
Благодаря,. А колко процедури са необходими за да има ефект?
Страх ме е от подуване или изгаряне в тази област,а така да ми е писнало с тази пинсета всеки ден .

Общи условия

Активация на акаунт