Лазерна, Фото или Електроепилация – 6

  • 47 692
  • 742
  •   1
Отговори

Анкета

Какъв процент от окосмяването ви в зоните, които третирате, изчезна завинаги, в резултат на перманентните методи за обезкосмяване?

Опции:

* Може да изберете максимум 5 опции.

# 315
  • Мнения: 5 816
*Soulmate*, кой знае на какъв Диоден си била. Съмнително (направо невъзможно) ниска цена, липса на болка, опадали една на 20% косми. Wink Просто уредът не е бил качествен, Бог знае какъв китайски ментак са ползвали.

# 316
  • Пловдив
  • Мнения: 1 018
*Soulmate*, кой знае на какъв Диоден си била. Съмнително (направо невъзможно) ниска цена, липса на болка, опадали една на 20% косми. Wink Просто уредът не е бил качествен, Бог знае какъв китайски ментак са ползвали.

Как да разбера какъв е? В смисъл да видя марката ли? Имаше болка, но не е това, което съм свикнала да ми причиняват на тази зона. Коламаската беше в пъти по болезнена.
намерих снимка
https://medpro.bg/profesionalen-dioden-lazer-s-20-000-000-impulsa.html

Аз и друго си мислих, да не би от коламаската, като са ми по редки, да не съм видяла кой знае какъв ефект, защото съм свикнала да ги виждам редки. Но пък сравнявам двете зони с двата лазера, до колкото имам спомен на мишниците окапаха всички и после се появиха по тънки. А тук не стана така. Трябва ли всички да окапят?

Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 17:25 от *Soulmate*

# 317
  • Мнения: 5 816
Нямам представа какъв е този лазер, не съм чак такъв експерт. Simple Smile
Обаче, аз съм се третирала с 3 различни марки Диодни лазери и никога не съм имала проблеми. Всички косъмчета опадат след процедурата, до последния наличен. Болка си има, и то доста сериозна.
Сигурно следиш темата отскоро, но аз няма да се уморя да казвам, че сега, вече ходейки само на Александритни лазери, всичко ми се струва песен. Grinning Никаква болка не се усеща, само леко боцкане. Преди се измъчих с тези Диодни, голям кошмар ми беше.
Та, предвид всички тези неща, си мисля, че в твоя случай лазерната сесия просто не е била проведена правилно.

Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 21:27 от Гърне с похлупак

# 318
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
На бикини зоната пък направо си рева от болка аз, не знам за вас. Но пък и там много трудно се повлиява окосмяването по принцип.

# 319
  • Sofia
  • Мнения: 4 356
Аз имам висок праг на търпимост, но интимът ми е отврат направо - мисля го няколко дни преди да отида, там стискам зъби и мисля за друго докато трае процедурата. Последният път кожата ми беше изгоряла и няма да позволя повече на същата девойка да ме обработва. Добре, че вече правя интим през 7-8месеца, а и зорът е за няма и 5 минути.

# 320
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
АниК къде ходиш?

# 321
  • Пловдив
  • Мнения: 1 018
Гърненце, благодаря Wink От скоро чета в темата, да. Значи определено не е направена както трябва или процедурата, или апарата е смахнат, защото леко болеше, не е непоносимо, може би само на дупето беше по зле. Сега ще сравня след втората процедура дали ще опада всичко налично.
Благодаря на всички за изказаните мнения!
Имам и един въпрос. На ареолите ми останаха по 2-3 косъма. Чета че препоръчвате за такъв тип косми електроепилацията, може ли малко повече инфо? И дали не е опасно на гърдите такава манипулация?

# 322
  • Sofia
  • Мнения: 4 356

Във Версус ходя може би от три или четири години. Започнах заради няколко косъма на брадичката. Доволна съм от всичко - подмишници, интим, брадичка. Само на горна устна се отказах, защото там имам мъх и изобщо не се повлия. Бях взела пакет с брадичка, но даже и платените процедури не направих, защото не видях смисъл.

# 323
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
И аз имам една направена процедура във Версус на интим и подмишници,резултата е задоволителен,но силно се надявам да се премахнат почти всички с останалите ми пакетни процедури.

# 324
  • Sofia
  • Мнения: 4 356
Ще стане Hands Thumbsup Аз имам над 10 процедури на тези зони.

# 325
  • Мнения: 3 978
Аз имам 4 процедури на мишници и 3 на интим. Към момента резултата ми е незадоволителен. Най-странното е, че на мишници имам по-слаб резултат от интим. А на интим горе почти няма нищо, докато отдолу мисля, че си стои доста голяма част. Ходя във Версус

# 326
  • Мнения: 5 816
Да, най-трудно е да бъдат отстранени космите по срамните устни. Венериният хълм оплешивява пръв. Simple Smile

# 327
  • Sofia
  • Мнения: 4 356
Да, да, при мен също отдолу си има - светли и тънки като мъх, даже самобръсначка не ги лови, когато реша да ходя на процедура. Мисля, че повече от това няма да се повлияят. Там най-много боли. На мишници ходих преди 1 месец след 8-месечна пауза. Имах 14 косъма, нарочно ги броих. Преди да започна лазерната епилация бях гъсто окосмена и всеки ден ги бръснех в продължение на повече от 15 години.

# 328
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Имам и един въпрос. На ареолите ми останаха по 2-3 косъма. Чета че препоръчвате за такъв тип косми електроепилацията, може ли малко повече инфо? И дали не е опасно на гърдите такава манипулация?
За съжаление електроепилация не съм правила на ореоли, затова не мога да споделя опит. Като цяло процедурата няма някакви странични ефекти - ако притеснението е това. 
Мисля, че ореолите би трябвало да не са толкова чувствителни, така че да протече безпроблемно третирането. И все пак е много важно дали е професионалистка козметичката, защото тук ръката е от първостепенно значение.

# 329
  • Мнения: 2 561
Момичета,помагайте със съвет,моля🌺Според вас ще има ли проблем ако съм правила бикини зона с диоден и сега искам да отида на александритен?Трябва ли да се изчака определено време между процедурите?

Общи условия

Активация на акаунт