Лазерна, Фото или Електроепилация – 6

  • 47 907
  • 742
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 5 858
Не, даже е по-добре да пробваш с различни апарати, за да сравниш, по мое мнение. Simple Smile

# 331
  • Мнения: 2 562
Не, даже е по-добре да пробваш с различни апарати, за да сравниш, по мое мнение. Simple Smile
Благодаря ти за съвета🤗

# 332
  • Мнения: 13
Във варна има нов лазер ALMA LASER SOPRANO ICE PLATINUM
Някой ползва ли го веце?

# 333
  • Мнения: 2 562
Във варна има нов лазер ALMA LASER SOPRANO ICE PLATINUM
Някой ползва ли го веце?
А къде го ползват и от кой вид е?

# 334
  • Мнения: 247
А къде го ползват и от кой вид е?
Аз правих 5 процедури интим и мишници на такъв лазар и не виждам голям ефект .Всичко си расте ,малко по бавно под мишниците никаккъв ефект .

Последна редакция: пт, 29 мар 2019, 18:20 от Не се сърди, човече

# 335
  • Мнения: 5 858
А къде го ползват и от кой вид е?
Диоден е.

Последна редакция: пт, 29 мар 2019, 18:19 от Не се сърди, човече

# 336
  • Пловдив
  • Мнения: 1 022
Аз правих 5 процедури интим и мишници на такъв лазар и не виждам голям ефект .Всичко си расте ,малко по бавно под мишниците никаккъв ефект .
Може ли да попитам на каква цена бяха процедурите?

Последна редакция: пт, 29 мар 2019, 18:17 от Не се сърди, човече

# 337
  • Мнения: 247
Може ли да попитам на каква цена бяха процедурите?
170лв в пакет интим +мишници.

Последна редакция: пт, 29 мар 2019, 18:08 от Не се сърди, човече

# 338
  • Мнения: 5 998
Ниска ми се вижда цената. Аз например само за подмишници плащам 105 и то за 3 процедури.

# 339
  • Мнения: 247
Ниска ми се вижда цената. Аз например само за подмишници плащам 105 и то за 3 процедури.
170 лв е една процедура  в пакет
интим +мишници .По отделно 120 лв интим /
60 лв подмишници.
за 5 процедури съм дала 170х5 =850лв

# 340
  • Мнения: 13
Във варна има нов лазер ALMA LASER SOPRANO ICE PLATINUM
Някой ползва ли го веце?
А къде го ползват и от кой вид е?

Александритен, Диоден и Nd-YAG едновременно в Skin Solution до макдрайв. Ходих да питам интим и подмишници са 180лв еднократно. иначе имат и пакети, но май скъпо ми се вижда и още се чудя.

# 341
  • Мнения: 247
Толкова ме е яд че си хрърлих парите на вятъра.Точно ми обесняваха ,че бил 3 в 1 този лазер и аз виждах че няма ефект ,ама очаквах да има ,но щом след 5 процедура няма какъв е смисъл
Пс- от кола маска по малко ми разтяха

# 342
  • Мнения: 13
Толкова ме е яд че си хрърлих парите на вятъра.Точно ми обесняваха ,че бил 3 в 1 този лазер и аз виждах че няма ефект ,ама очаквах да има ,но щом след 5 процедура няма какъв е смисъл
Пс- от кола маска по малко ми разтяха

Те са от една седмица. Кога успяхте да си направите пет процедури!?!?  Намирисвате ми поръчан профил.
Помолих за искренно мнение, а не измислици. Моля без такива нереални коментари.

# 343
  • Мнения: 6
Колко време след излагане на слънце може да се използва лазер? Страх ме е от пигментация, но много искам вече да направя процедурите. Искам официален развод със самобръснкачката Grinning

# 344
  • Мнения: 5 998
Има много лазери, които работят кожа с тен, но най-добре се консултирай с 1-2 салона поне. Там ще те погледнат и ще преценят, може и тест за чувствителност да направите. От есента, та чак до ранна пролет периода е благоприятен за процедури, защото ходим по-облечени и кожата няма директен контакт със слънце.
Иначе висок фактор след процедура, аз лично и седмица-две ходя с дълги панталони.

Общи условия

Активация на акаунт