Лазерна, Фото или Електроепилация – 6

  • 47 893
  • 742
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 934
Изброените по-горе ли се водят по-известни, респективно по-добри?

# 451
  • Мнения: 5 855
Да. Сигурно има и още 2-3 студиа в София, които си заслужават, но от личен опит не мога да кажа.
Първите 4 от изброените боравят само с Александритни лазери, а последното - "Borex" - единствено с Диодни (няколко различни апарата имат).

И "Versus" пропуснах (ще се върна, за да редактирам) - то също се води добро, ама след твоя случай, направо се потресох от тях.

# 452
  • София
  • Мнения: 934
Дам, аз от коментарите тук го избрах

# 453
  • Мнения: 854
Щом не са паднали, значи процедурата не е била успешна.
Може машината, с която са те работили, да не е била качествена, а е възможно и операторката да е била некомпетентна, но аз залагам на първото. Peace

Защо не пробва в някое от по-известните студиа?

Отидох по препоръка на позната, която каза, че е много доволна от тях. Рекламата им е добра, уж лазерът им е последен писък на "модата", цените са високи и реших, че ще са добри. Подозирам, че ме работиха с много ниски честоти, защото не усетих НИЩО по време на процедурата.

# 454
  • Мнения: 1 876
https://www.facebook.com/Skin-Solution-2252097731777506/

Мнение за това студио във Варна?

# 455
  • Мнения: 19
Здравейте, да се допитам и аз до вас. Лазерна епилация с elison pro, но в студиото казват процедура през шест седмици. Доколкото прочетох аз, минимума е поне през два месеца. Има ли смисъл толкова на често или просто е за пари.? Иначе момичето ми каза 6-8 процедури са необходими за триъгълник.

# 456
  • Мнения: 5 855
Няма фиксирана "схема" за тези неща. Отиваш тогава, когато космите ти са израснали наново - преди това просто няма смисъл.
Аз лично на 6-тата седмица от процедурата не забелязвам почти никакви новопоявили се косъмчета в третираната зона, така че за мен би било безпредметно да ходя на толкова често.

# 457
  • София
  • Мнения: 746
Здравейте, да се допитам и аз до вас. Лазерна епилация с elison pro, но в студиото казват процедура през шест седмици. Доколкото прочетох аз, минимума е поне през два месеца. Има ли смисъл толкова на често или просто е за пари.? Иначе момичето ми каза 6-8 процедури са необходими за триъгълник.

Аз ходя на епилация със същия вид лазер. За интим и подмишници първите три процедури бяха през 45 дни, след това станаха на 2, а в последствие - на 3 месеца. Сега съм след шеста процедура и  4 месеца след нея нямам нито един косъм.
За крака първите процедури бяха през около 80 дни, после се разредиха.

# 458
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
Здравейте. В петък си правих лазерна епилация на мишници за първи път. Жената,която ме обработва каза,че ще почнат да изникват и после ще опадат до две седмици. Все още нищо не виждам да почва да пада.При вас след колко време започна да се случва това?Направо ми се струва, че никога няма да опадат толкова здраво са захванати 😀

# 459
  • София
  • Мнения: 934
Здравейте, да се допитам и аз до вас. Лазерна епилация с elison pro, но в студиото казват процедура през шест седмици. Доколкото прочетох аз, минимума е поне през два месеца. Има ли смисъл толкова на често или просто е за пари.? Иначе момичето ми каза 6-8 процедури са необходими за триъгълник.

Аз ходя на епилация със същия вид лазер. За интим и подмишници първите три процедури бяха през 45 дни, след това станаха на 2, а в последствие - на 3 месеца. Сега съм след шеста процедура и  4 месеца след нея нямам нито един косъм.
За крака първите процедури бяха през около 80 дни, после се разредиха.

Къде ходите?

# 460
  • София
  • Мнения: 746
Цитат на: _мариана
Къде ходите?

 В едно козметично студио, което ми е удобно като локация - намира се на улица Нишава в Стрелбище, София. Избрах го по препоръка на познати и заради вида на лазера - ходя в различни сезони на море и съм целогодишно с тен, а с Elysion PRO може да се обработва и по-тъмна кожа. Освен това предпочитам да ме обработва един и същ човек, а не на всяка процедура да съм с различен оператор.
Ако прецениш, мога на лични съобщение да дам координати, защото не искам да се интерпретира като реклама.

# 461
  • Мнения: 5 855
В тази тема открито се обсъждат най-различни студиа, така че не виждам проблем да се спомене конкретното име на салона.

maksimka, жената много точно ти е обяснила какво да очакваш. Космите опадват между 2 и 4 седмици, след датата на процедурата. При някои - по-рано, при други - по-късно. Peace

# 462
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
А докато опадат самия растеж няма ли да се стопира ?То ако продължават да растат един месец няма да е много добре.Лазера е Primelase , нямаше болка , нямаше нищо.Направо не усетих какво правят.Преди десетина година правих уж епилация на мишници и си болеше и на всичкото отгоре нямаше и грам ефект.

# 463
  • Мнения: 5 855
А докато опадат самия растеж няма ли да се стопира ?

Не, няма. Поне след третиране с Диоден лазер - при мен косъмчетата винаги са продължавали да растат, показвали са се над кожата и чак после са опадали. Буквално може да ги хванеш и да ги дръпнеш леко с нокти, при което те падат, без никакво съпротивление.
При Александритния лазер нещата сякаш стоят малко по-различно - непосредствено след процедурата, на мястото на третираните косъмчета остават едни малки черни точици, които се задържат доста дълго време (няколко седмици) и после изчезват от само себе си; предполагам, че се изстъргват от кожата.
Поне това е моят опит с тези 2 типа лазери.

# 464
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
Буквално може да ги хванеш и да ги дръпнеш леко с нокти, при което те падат, без никакво съпротивление.
Изглеждат съвсем здраво захванати та затова се чудех.И всеки път ли така ще израстват и после ще опадват?Студиото където ходя се казва Лео Естетика.Уж има много доволни пък да видим дали и аз ще съм сред тях.

Последна редакция: ср, 03 юли 2019, 13:34 от maksimka

Общи условия

Активация на акаунт