Звездни компромати - 381

  • 73 414
  • 740
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 14 499
Аз пък нищо не разбрах, вдигнала е нивото Joy

# 196
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Може да не е правилното място за подобно изявление, но отзвукът ще бъде голям.
Щото Мелания не е излизала с подобни писания в Инста или пък Доналд в Туитър. Ама нашето Деси не може да пише във фейса. Ба-ти двойните стандарти!

# 197
  • Мнения: 2 182
Може да не е правилното място за подобно изявление, но отзвукът ще бъде голям.
Щото Мелания не е излизала с подобни писания в Инста или пък Доналд в Туитър. Ама нашето Деси не може да пише във фейса. Ба-ти двойните стандарти!
Доналд не е излизал с подобни писания в Туитър? Сериозно ли? Човека се излага поне веднъж седмично в Туитър...

# 198
  • Мнения: 6 304
Който гледа Брадъра, някой знае ли каква беше въртящата четка за коса на Нора?
Не ти трябва, не видя ли, че кичарата и се разпадна  Naughty

# 199
  • София
  • Мнения: 2 062
Е, точно, де. Тя, Zest, това казва!

# 200
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Може да не е правилното място за подобно изявление, но отзвукът ще бъде голям.
Щото Мелания не е излизала с подобни писания в Инста или пък Доналд в Туитър. Ама нашето Деси не може да пише във фейса. Ба-ти двойните стандарти!
Доналд не е излизал с подобни писания в Туитър? Сериозно ли? Човека се излага поне веднъж седмично в Туитър...
Е тъй де! Аз какво написах Joy

# 201
  • Мнения: 2 182
Е, точно, де. Тя, Zest, това казва!
Убягна ми сарказма, сори.

# 202
  • Мнения: 46 565
Какво против имате хората да създадат 3 деца за 4 години?
Единствено това, че организмът се поставя под голям стрес и това рано или късно излиза наяве. Но всеки си преценява, аз съм бъзла, едва на 1 се навих, затова написах, че на мен ми звучи страшно.

Все не ми се вярва, че биха излъгали за здравето на детето си.
Със сигурност. Затова се учудвам на безразличието на Петко.

# 203
  • Мнения: 2 352
Според мен Петко е мъжкар и просто не допуска да му личи притеснението. Освен това, той най - вероятно вече знае за съществуването на този проблем, не го научава при напускането на Яна, че да е обезпокоен.

# 204
  • Мнения: 6 009
Аз не гледам ББ и не разбрах какъв е проблема, нещо сериозно ли е станало с детето?

# 205
  • Мнения: 46 565
Според мен Петко е мъжкар и просто не допуска да му личи притеснението. Освен това, той най - вероятно вече знае за съществуването на този проблем, не го научава при напускането на Яна, че да е обезпокоен.
Не говоря да му личи или не, говоря за приоритетите му. Едва ли чак толкова го е закъсал, че да е принуден да стои в тази игра, вместо да е до семейството си в труден момент.

Аз не гледам ББ и не разбрах какъв е проблема, нещо сериозно ли е станало с детето?
Яна каза, че няма да коментира, но било нещо сериозно.

# 206
# 207
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
Сега гледам Яна на Петко във ББ, много погрозняла ми се струва...
Аз никога не съм я намирала за хубава.Нищо особено не ми е.Гло знае как да се забавлява.

# 208
  • София
  • Мнения: 493
Който гледа Брадъра, някой знае ли каква беше въртящата четка за коса на Нора?
Не ти трябва, не видя ли, че кичарата и се разпадна  Naughty

Joy

Аз няма да се дърпам с четката всеки ден, струва ми се по-добре от маша.

# 209
  • Мнения: 6 833
Сега гледам Яна на Петко във ББ, много погрозняла ми се струва...
Аз никога не съм я намирала за хубава.Нищо особено не ми е.Гло знае как да се забавлява.

И за мен не е супер красивица, но в сравнения с предишни изяви ми се стори по-зле.

Общи условия

Активация на акаунт