Звездни компромати - 381

  • 73 521
  • 740
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 9 709
Ех, тази Радева, бе! Таман мъжът ѝ да блесне в спор-скандал и той... и ... тя пак го засенчва. Joy 
Не ги разбирам тези тинейджърски Радеви вълнения, оправдания и нападки в страната на чудесата Фейсбукландия. Жена без внимание, жадна и копнееща болезнено за такова.

# 181
  • Мнения: 6 833
Абсолютно излишно и досадно многословие от Радева, както обикновено. Опитва се да оригиналнични, обаче изглежда смешно. Щом толкова иска да пише във ФБ да беше драснала два реда, че няма нищо общо и да приключва съвсем интелигентно, вместо да остроумничи.



И за да не е спам - една Гери Дончева, приготвила се да пръдне:
Скрит текст:

# 182
  • Мнения: 5 940
Ванилия 🤣🤣🤣

# 183
  • Мнения: 19 726
Ох, ГеритУ наистина е с много нелепа снимка.

# 184
  • Sofia
  • Мнения: 7 039
Какво против имате хората да създадат 3 деца за 4 години?

# 185
  • Мнения: 31 384
Кое точно е отврат, това, че разни журналя се опитват да лъжат от името на Радева, или самата Радева?
И двете. Peace

Какво против имате хората да създадат 3 деца за 4 години?
Да бе много смешно. Трябва деца да се раждат често и по много. Heart Eyes

# 186
  • Мнения: 9 609
Какво против имате хората да създадат 3 деца за 4 години?


и аз не разбирам? много си е добре, само да не са от малцинствата.

# 187
  • София
  • Мнения: 8 943
Защо, Мария Петрова зла ли е? На мен ми е симпатична, изглежда ми нормална, има приятно излъчване и най-важното не си е напомпала физиономията до неузнаваемост. Стилът й не обсъждам (все пак е по-добре от натруфените финтифлюшки на Раева, де).
Но.... не я познавам. Само така ми изглежда.
Аз не коментирам характера ѝ, а лелинското излъчване и облекло от горните снимки.

Е, как да се облече на 40 години на официален повод? С тигрови окраски, с кецове, с ц*ц*те навън или с къса пола?Облечена е елегантно и в съответствие с повода. Това, че в България повечето жени си умират да се обличат крещящо въобще не означава, че са елегантни или модерни, но..... всеки си има вкус. Намирам този на Мария за приличен.
 А от поста изобщо не ставаше ясно, че се коментира облеклото.на Мария
Аз коментирах само облеклото, друг спомена за характера ѝ. Пък и възтесничко сако, пристегнато през гърдите хич не ми е представата за елегантно облекло. Но както казвате - всеки си има вкус.
Скрит текст:

# 188
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
На Гери Дончева съм и гледала едно,две предавания.Има едни спорадични хилежи,които са не на място и много неадекватно поведение.Не знам защо

# 189
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Жената очевидно не е на център, освен че страда от остра тъпотия. Випове, к'во да прайш.😆

# 190
  • София
  • Мнения: 493
Който гледа Брадъра, някой знае ли каква беше въртящата четка за коса на Нора?

# 191
  • Мнения: 2 185
Който гледа Брадъра, някой знае ли каква беше въртящата четка за коса на Нора?
На Ровента ми прилича, нещо като :
Скрит текст:
Тази жена защо пак прилича на какаду ?

# 192
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Който гледа Брадъра, някой знае ли каква беше въртящата четка за коса на Нора?
Ровента е четката.
Гледам сега Гала с тениска на Пинко и обици във формата на ябълкови огризки.Този път съм разочарована!Все едно щампованите птици от логото на бранда са и изкълвали обиците Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: чт, 20 сеп 2018, 11:30 от Nina_Z

# 193
  • Мнения: 9 865
Аз пък намирам това изявление на Деси Р. за едно от по-смислените ѝ, направо е блестящо в сравнение с котИтУ със СПИН-а.

# 194
  • София
  • Мнения: 23 128
Аз също намирам за доста адекватно изявлението на Радева. Обаче някои съфорумки по дифолт не харесват нищо, излязло от нейната клавиатура. За тоалетите й дума не отварям.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт