Звездни компромати - 381

  • 73 389
  • 740
  •   1
Отговори
# 240
  • Berlin
  • Мнения: 11 268
То не се ли казва Love story? 🤨

# 241
  • Мнения: 163
Иван Ласкин бере душа във Втора градска болница заради чернодробна недостатъчност. Sad

# 242
  • Мнения: 899
Не сме изненадани, за съжаление. Тия дни четох статия, проследяваща колко много наши актьори са си отишли без време заради пословичната любов на съсловието към чашката и други човешки благинки.

# 243
  • Мнения: 2 262
Жал ми е за Алекс! Не й е лесно. За Иван не чак толкова, сам си го прави. А беше талантлив актьор!

# 244
  • Мнения: 18 510
Дано да не е сериозно и да му висне като обица на ухото. И на мен ми е жал за Алекс.

# 245
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 931

Много измачкано на Федерер сакото... Astonished

# 246
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Иван Ласкин бере душа във Втора градска болница заради чернодробна недостатъчност. Sad
Във някои сайтове инфото е за белодробна недостатъчност...

Но каквото и да е, искрено се надявам да се стабилизира и да се оправи.

# 247
  • София
  • Мнения: 23 098
Алекс не заслужава такава съдба... Силно се надявам това пиянде Ласкин да се оправи и да се вземе в ръце.

Много харесвам презиме без тъпите окончания. За съжаление имах много тежко раждане и просто забравих да впиша детето по модата. Sunglasses

# 248
  • София
  • Мнения: 9 980
На мен пък изобщо не ми харесва тази мода с бащиното име, особено за момиче-доста нелепо ми звучи. А и то затова е бащино, да показва чие дете си Simple Smile, не да бъде като второ име.
Разбира се всеки да си кръщава както иска децата 😎

# 249
  • Мнения: 35 124
Дано да не е сериозно и да му висне като обица на ухото. И на мен ми е жал за Алекс.
Има мъже, които искат да покажат колко са вечни и дори това не ги стряска

# 250
  • Мнения: 9 195
Ако..
М.Попова и В.Плячков бяха кръстили детето Катрин Веселин Плачкова...имаше някаква мелодичност   Но Екатерина Веселин някак си няма дзен  Wink в имената
нищо важното е да са здрави и да се обичат

# 251
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
В случая с окончание е къде по-благозвучно. Здрави и щастливи да са.

# 252
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Все не ми се вярва, че биха излъгали за здравето на детето си.
И на мен,но педерастичните номера на Биг Брадър,край нямат. Като им познавам похвата нищо чудно  да са го измислили,за да измъкнат Яна с повод достатъчно сериозен и не за коментиране,та никой да не може да каже "копче".  

Александра Петканова ми е много кобилеста - с едър кокал,широк ханш и отпуснат задник жена (справка - бикини тура  във випа от мин. год. ) Има някаква приветливост във излъчването и осанка,но във физиономията ми е толкова без чар. Двойничка на Гал Гадост. Такива жени няма как да нарека красиви.

# 253
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Явно такъв тип красота на Александра Петканова се котира, защото я виждам много често в списания, снимките към статии.
Във Франция няма бащино име, но всеки има по 2-3 лични + фамилия.

# 254
  • Viena
  • Мнения: 3 588
Петканова е красива и има супер тяло! Справка-очите ми!

Последна редакция: чт, 20 сеп 2018, 19:46 от janaa777

Общи условия

Активация на акаунт