Звездни компромати - 381

  • 73 412
  • 740
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 638
Слуховете говорят, че през 1996 г. Момчил и Дони поставят началото на сдружението “Не на страха”, насочено срещу мутрите и трибуквените групировки. И това води до куп проблеми в живота им. Говори се, че Момчил е станал жертва на наказателна акция от страна на мутрите, която е трябвало да послужи за предупреждение на Дони. След зверството, за което се носят потресаващи слухове, култовият музикант изпада в тежка депресия и се подлага на дълго специализирано лечение заради психо травмата. В музикалните среди върви и по-страшна мълва - че той е опитал да сложи край. На всичко... След тези драми, постепенно приятелството между Дони и Момчил се разпада, а с това и дуетът им.

# 466
  • Мнения: 5 008
Тези години бяха ужасни, не че сега е много по-различно, все същата безнаказаност.
Божинката се подхлъзна и не можа да се спре. Мен ме е яд, пък него незнам.... Бербатов и той по едно време се беше пуснал по течението, но успя да се спре навреме.

# 467
  • София
  • Мнения: 2 062
Къде се спря, Бербатов? В къщи, без отбор. Дори кариерата си не можа да приключи подобаващо. Жалко за таланта и на двамата. Все пак Бербатов е една идея по-адекватен, въпреки че не можа да осъзнае, че позата на голяма звезда в големия футбол не му приляга и няма да му донесе нищо добро. Така и стана. Просто и във футбола, както и във всяка друга област се изисква 90 % труд и 10 % талант, за да си на световно ниво. Нашите момчета си мислеха, че е обратното. И заложиха на грешна стратегия.

Последна редакция: нд, 23 сеп 2018, 14:44 от DonaFlor

# 468
  • Мнения: 2 351
Подкрепям безусловно предния пост!

# 469
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Теодора Бургазлиева с бебетата.
https://m.facebook.com/TeodoraBurgazlieva/photos/a.2051639661736 … 131252860/?type=3

# 470
  • Sofia
  • Мнения: 9 742
Гледам Деница Гергова води по БНТ 1.Да не би да свърши семейната и идилия с Гергов,а с нея и кураторската и кариера? Thinking
И аз се чудих дали е тя. Интересно, че в нета няма инфо за раздяла, само стари статии, как Гергов си е хванал още по-нова любовница.

# 471
  • Мнения: X
Гледам инстата на Благой. Не бях виждала скоро такава карикатура. Даже Тръмп пасти да яде ... То са перчеми, фасети, татуси. Лика прилика със Златка - цици, устни, пози. Толкова са безлични.

# 472
  • Мнения: 8 543
На мен ми е жал за Божинов. Определено не е злобар, грижи се и за двете си деца, но хич не му върви...
От европейски грандове и прогнози за шеметна кариера, стигна до автоголове във врачанско...
Грешката на Божинов е, че преди години от алчност пренебрегна съветите на Стоичков.
Не мога да проумея как един нападател ще си вкара автогол, да е защитник .....някак си да си го обясня

# 473
  • Мнения: 11 555
На мен ми е жал за Божинов. Определено не е злобар, грижи се и за двете си деца, но хич не му върви...
От европейски грандове и прогнози за шеметна кариера, стигна до автоголове във врачанско...
Грешката на Божинов е, че преди години от алчност пренебрегна съветите на Стоичков.
Не мога да проумея как един нападател ще си вкара автогол, да е защитник .....някак си да си го обясня

Талант се иска.  tooth

# 474
  • Мнения: 31 314
Вие нещо почнахте много да обсъждате моя мъж?!
 Той е талисман на темата, давайте с добро! Heart Eyes

# 475
  • Мнения: 814
Гледам Деница Гергова води по БНТ 1.Да не би да свърши семейната и идилия с Гергов,а с нея и кураторската и кариера? Thinking
И аз се чудих дали е тя. Интересно, че в нета няма инфо за раздяла, само стари статии, как Гергов си е хванал още по-нова любовница.
Не бих се учудила за новата любовница.Каква класика...както се казва всичко се връща.Деничка да му е мислила навремето.

# 476
  • Мнения: 5 008
Бербатов е почти на 38 години, без отбор остана сега. Когато беше в силните си години имаше отбор.

# 477
  • София
  • Мнения: 2 672
Бербатов е една от легендите на Юнайтед,   феновете им по света още си го тачат. Смешно е сравнението с Божинов, съжалявам. Щеше да е още по-голяма тяхна легенда, ако сър Алекс не му вдигна мерника чисто субективно.

А защо нападател си е вкарал автогол, ами върнал се е да помага в защита, което си е похвално.

# 478
  • Мнения: 4 871
Бербатов е една от легендите на Юнайтед,   феновете им по света още си го тачат. Смешно е сравнението с Божинов, съжалявам. Щеше да е още по-голяма тяхна легенда, ако сър Алекс не му вдигна мерника чисто субективно.

Каква легенда на Юнайтед е Бербатов? Забравихте ли вече, че постоянно го подиграваха как топли скамейката? Trollface

# 479
  • Мнения: 3 510
Току що се разминах с Алекс и Даниел на бул. Хр. Ботев. Вече и аз се чудя какво прави това момиче с него. Последното, което мога да кажа е, че е с едър кокал - високо, хубаво момиче с много сладко коремче е вече, а той е толкова невзрачен милият, че ако не беше тя да привлече вниманието ми, никога не би ми направил впечатление.
Е, вярно, че не е красавец, но пък е висок и строен. Освен това за един мъж е важно да изкарва и пари, а той в момента ги изкарва

Общи условия

Активация на акаунт