Звездни компромати - 381

  • 73 373
  • 740
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 2 659
Почна да я топли след като Съра го разлюби, наясно съм с историята му там, пусни си няколко клипчета да видиш за какъв контрол на топката става дума. Имам англичани приятели, повярвай ми, дават му много респект. Тук го плюем, разбира се, то е ясно. Simple Smile

# 481
  • София
  • Мнения: 2 239
Току що се разминах с Алекс и Даниел на бул. Хр. Ботев. Вече и аз се чудя какво прави това момиче с него. Последното, което мога да кажа е, че е с едър кокал - високо, хубаво момиче с много сладко коремче е вече, а той е толкова невзрачен милият, че ако не беше тя да привлече вниманието ми, никога не би ми направил впечатление.
Е, вярно, че не е красавец, но пък е висок и строен. Освен това за един мъж е важно да изкарва и пари, а той в момента ги изкарва
Изобщо не ми се видя толкова висок. Аз съм 170 см и определено не ми допадат ниски мъже, изобщо не бих се загледала по Дани, ако го срещна на улицата и не се сетя, че са го давали по тв. Алекс беше спортно облечена, с равни спортни обувки, той е малко по-висок от нея. Казвам само, че очаквах да е по-харизматичен на живо, от екрана съм останала с такова убеждение, а ми се видя невзрачен.

# 482
  • Мнения: 5 001
Колкото и да им е неприятно на някои, Стоичков и Бербатов са най-добрите български футболисти.

# 483
  • Мнения: 3 510

Изобщо не ми се видя толкова висок. Аз съм 170 см и определено не ми допадат ниски мъже, изобщо не бих се загледала по Дани, ако го срещна на улицата и не се сетя, че са го давали по тв. Алекс беше спортно облечена, с равни спортни обувки, той е малко по-висок от нея. Казвам само, че очаквах да е по-харизматичен на живо, от екрана съм останала с такова убеждение, а ми се видя невзрачен.
Ами няма как да разбереш какво е видяла в него от едно разминаване по улицата. Някои хора могат да ти направят страшно впечатление като ги засечеш на улицата и после като ги опознаеш тотално да ти сринат мнението за тях и обратно, безличен на улицата, но като го опознаеш....

# 484
  • Мнения: 3 418
Честити рожби на Теди Бургазлиева! Да растат здрави и щастливи деца! ❤️
Благодаря за разяснения та за Божинов и Момчил!

# 485
  • София
  • Мнения: 14 700
От какво изкарва пари Петканов в момента?

# 486
  • Мнения: 9 865
От какво изкарва пари Петканов в момента?
Не снимат ли някаква тийн тъпотия във вибокс 7?

# 487
  • София
  • Мнения: 14 700
От какво изкарва пари Петканов в момента?
Не снимат ли някаква тийн тъпотия във вибокс 7?
Само за Милен знаех, но нали го спряха.

# 488
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
И Благой и Валери и Димитър имаха талант,но първите двама се отдадоха на жени и купони и пропаднаха. Сега играят незнайно къде. Бербатов остави най-ярка следа, + това има стабилно семейство.

Златка като заговори за Любов и все ми изниква в ума фразата й от Острова " ще ме еб*ш ли " . Добре са се намерили с Благо, имат общи интереси,въпреки че моногамността не му е в природата на него.

# 489
  • Мнения: 5 903
Колкото и да им е неприятно на някои, Стоичков и Бербатов са най-добрите български футболисти.
Особено Стоичков. Не е било чужденец да не ми каже: ооо, Стойков❤
Каталунците краката ще му целунат. Но за равновесие в природата, ние пък си го оплюваме редовно. Няма такъв народ.

# 490
  • Мнения: 814
Блажко се отказа от футбола вече май,но пък за 10г в Русия направи добри пари.
Бербо го харесвам,както и жена му.Готина двойка са! Peace

# 491
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
А на Благо какъв му е бизнеса в Русия?

# 492
  • Мнения: 814
Има ресторант в Москва.

# 493
  • София
  • Мнения: 2 061
И аз симпатизирам на Бербатов, но определено преигра в един момент, а на сър Алекс тези не му минават. Съвсем обективно. Запозната съм доста добре с историята и не съм от оплюващите, определено. Винаги съм го защитавала като безспорен талант. Някъде по пътя между различните отбори и той се беше объркал, но му се наложи да изтрезнее от звездоманията. Жалкото е, че такъв талант приключи така безславно кариерата си. Дано намери адекватна реализация в спорта по-нататък.

# 494
  • Мнения: 3 510
От какво изкарва пари Петканов в момента?
От много неща. Лице е на всичките простотии на Нова във ВиБокс, отделно е хост на много светски събития, като разни ревюта, конкурси и т.н., а със сигурност и на частни партита го викат много. Отделно има много последователи в социалните мрежи и като рекламира разни неща, пак прибира пари. Общо взето от глупости си докарва добри доходи.

Общи условия

Активация на акаунт