Звездни компромати - 381

  • 73 372
  • 740
  •   1
Отговори
# 495
  • софия
  • Мнения: 2 463
Бербатов е една от легендите на Юнайтед,   феновете им по света още си го тачат. Смешно е сравнението с Божинов, съжалявам. Щеше да е още по-голяма тяхна легенда, ако сър Алекс не му вдигна мерника чисто субективно.

А защо нападател си е вкарал автогол, ами върнал се е да помага в защита, което си е похвално.

задавих се.....

# 496
  • София
  • Мнения: 2 659
Да те потупам? 😂

# 497
  • До морето
  • Мнения: 7 073
Бербатов е много, много добър футболист  и е вярно, че има много фенове по света. Хората му отдават заслуженото. За мен при него всичко е грешни менидгърски решения. Нещо не си избираше правилните отбори ли и аз не знам, но след МЮ, в стремежа си да играе все в класни отбори, нещо се обърка и така и не си намери място съдето да си разгърне потенциала.

Брех, много го разбирам тоя футбол бе, чак сама себе си изненадах 😂

# 498
  • Мнения: X
Ейййй, нямате угодия значи. Като не вкарва Валери, що не вкарва, като вкарва - що вкарва? Joy
Нали вкарва, значи е добре Joy
Вече не е Божигол, а Божиавтогол Sunglasses

# 499
  • Мнения: 1 458
Колкото и да им е неприятно на някои, Стоичков и Бербатов са най-добрите български футболисти.
Особено Стоичков. Не е било чужденец да не ми каже: ооо, Стойков❤
Каталунците краката ще му целунат. Но за равновесие в природата, ние пък си го оплюваме редовно. Няма такъв народ.

Никога не съм отричала, че е Великан Стоичков във футбола, но е същото такова джудже в живота.

Бербатов да е жив и здрав, от цялото им поколение е най-успешен!

# 500
  • Мнения: 5 001
Спортните мениджъри в България са една друга тема. Опропастили са много кариери.

# 501
  • София
  • Мнения: 4 253
Валери вкара автогол и после не вкара дузпа. Баланс му се казва на това, нищо не разбирате. Simple Smile

# 502
  • Мнения: 3 510
На Валери според мен проблемите му са два. Първият е, че малко или много е връзкарче. Не съм много запозната с биографията му, но доколкото съм чела, майка му и доведеният му баща са свързани със спорта, а в днешно време във футбола колкото и да си талатнлив, нещата без връзки се случват трудно. Братовчед ми също искаше да стане футболист, биваше го, но бързо му орязаха мечтите.
Вторият му проблем са жените. Просто те досасипаха това, което ставаше от него.

# 503
  • софия
  • Мнения: 2 463
Да можеш да риташ топка не е достатъчно. Да станеш успешен футболист трябва и акъл - Божката........милото , е толкова тъпо, че се чудя дали дори последните цифри на егн-то си знае

# 504
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Аа това с последите не е до акъл,а до памет Joy По-скоро първите.

Стоичков е  паметен за малката ни нация ринитопковец. Но е такъв простак и има такова самочувствие,че човек ще рече,че не рита топка,а спасява животи.  Ако ще и в Занзибар да го знаят, не го уважавам.

# 505
  • софия
  • Мнения: 2 463
Стоичков е най-лошото нещо , което се е случвало н българския футбол.... Той е известен не с уменията си, а с простащината си /то пък и едни умения..../

# 506
  • София
  • Мнения: 2 239

Изобщо не ми се видя толкова висок. Аз съм 170 см и определено не ми допадат ниски мъже, изобщо не бих се загледала по Дани, ако го срещна на улицата и не се сетя, че са го давали по тв. Алекс беше спортно облечена, с равни спортни обувки, той е малко по-висок от нея. Казвам само, че очаквах да е по-харизматичен на живо, от екрана съм останала с такова убеждение, а ми се видя невзрачен.
Ами няма как да разбереш какво е видяла в него от едно разминаване по улицата. Някои хора могат да ти направят страшно впечатление като ги засечеш на улицата и после като ги опознаеш тотално да ти сринат мнението за тях и обратно, безличен на улицата, но като го опознаеш....
Естествено, че си е тяхна работа кой какво е видял в другия. Споделям моето впечатление от едно разминаване, то чудо голямо стана. Не те карам да си съгласна с него. Голямо адвокатстване му удари на Даниел. Да си се обичат и да са щастливи, нещо да съм написала по този въпрос? Спирам с обясненията, че достатъчно оспамих темата, за което моля, да ме извинят останалите съфорумки/-ци.

# 507
  • София
  • Мнения: 23 097
Ако Стоичков псуваше по-малко, чудо би било. За съжаление простащината му опорочава успехите му като футболист и не го уважавам тоя човек.

# 508
  • София
  • Мнения: 9 979
Моника Белучи на модния подиум https://www.facebook.com/156145164544276/posts/1132336616925121/

# 509
  • Мнения: 594
Случайно попаднах на тая снимка на Блажко и нещо там в крачола??
https://www.instagram.com/p/BnGcIofCcYS/?utm_source=ig_share_she … hid=13etyi92j4o6j
Принципно не се заглеждам в тия неща, ама сега ми се наби 😀

Общи условия

Активация на акаунт