Звездни компромати - 381

  • 73 374
  • 740
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 2 659
Ауу 😁 PELLI да се изкаже!

# 511
  • Мнения: 1 484
Случайно попаднах на тая снимка на Блажко и нещо там в крачола??
https://www.instagram.com/p/BnGcIofCcYS/?utm_source=ig_share_she … hid=13etyi92j4o6j
Принципно не се заглеждам в тия неща, ама сега ми се наби 😀
Май си е баш такова... 😄🙈 На втората снимка се вижда по-ясно.

# 512
  • Мнения: 3 631
"това" са топките за тениса!

# 513
  • Мнения: 594
На втората снимка са нещата, да Simple Smile

# 514
  • Мнения: 814
A Христина на Благо  роди ли от Лазгин Маджид или се разделиха,защото четох и двете версии?

# 515
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
"това" са топките за тениса!
Peace, да

# 516
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 210
Стоичков е страхотен футболист, но е голямо леке в живота. В това отношение съм съгласна абсолютно с lk и Кактусчето. Малко го избива на Алеко Константиновият герой. Една идея да беше по-скромен, земен, и щеше да е любимец на нацията.

# 517
  • Мнения: 5 995
Достойно остарява Моника Белучи, харесва ми тази естественост. Така и не разбрах защо се разделиха с Венсан Касел. И въпреки че харесвам новата му съпруга Тина Кунаки, мисля, че Венсан Касел просто е от мъжете, които трудно понасят доминирането на красиви и интелигентни жени като Белучи. И много ми е чудно какви разговори си водят двама души всеки ден с 30 години разлика помежду си. Определено доста ми падна в очите Венсан Касел след раздялата си с Моника Белучи.

# 518
  • Мнения: 35 113
Тъй , тъй .... Ама всички завидяха на Златка Wink

# 519
  • София
  • Мнения: 2 239
Някой гледа ли Папараци? Антония спомена ли нещо за бременност?

# 520
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
Акаунт в инстаграм обвиняват Плейн в копиране на Гучи.Отдолу има коментари на бившата му,че я е изпращал да копира модели?Енглиша ми не е добър..поправете ме ако греша 😊
https://www.instagram.com/p/BoEif2sllaE/?utm_source=ig_share_she … shid=sevh386khkge

Последна редакция: пн, 24 сеп 2018, 00:06 от nameika-31

# 521
  • Мнения: 1 485
Някой гледа ли Папараци? Антония спомена ли нещо за бременност?
Не директно, но стана ясно, че е бременна.

# 522
  • Мнения: 1 485
A Христина на Благо  роди ли от Лазгин Маджид или се разделиха,защото четох и двете версии?
Не е бременна от него. Иначе той зарибява моя приятелка и иска туй онуй, както и от още момичета, ама си е официално с нея. 😁😁

# 523
  • София
  • Мнения: 3 071
Не знам какви очаквания имате от Бербатов, след като е на почти 38. Повечето футболисти на тази възраст отдавна са прекратили спортната си кариера. Наистина не знам с какво се занимава в момента, но е логично да не е професионален футболист. От неговото поколение си е най-успешния български футболист.

# 524

Общи условия

Активация на акаунт