Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 27

  • 15 984
  • 724
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 9 621
Ди, жените са ненаситници в този сериал, мъжете не могат да им смогнат на темпото Joy
В баскетбола са забранени толкова груби действия, ако имаше съдия Банков щеше да е изгонен.

# 451
  • Мнения: 4 059
Доне, това го видях още при излъчването на епизода, че после отиде и да оперира. Ама може да е било ябълков сок Animal Joy Cat
А явно наистина ше трябва да имаме обучение  Animal Joy Cat

Майче, те затова ли са все уморени? Ама да са мерят..... Възможностите на баскетбол, не са. Thinking
Много ми идва странно, той да ѝ говори, че нищо не знаела, тя да грещи от гняв и безсилие по покрива, не си говорят, а си споделят на Тони и в следващия момент тя да избира какво да вечерят. А той да е супер нацупен като ученичка, вместо да не позволява тя да му се изплъзне, той ...

# 452
  • Мнения: 9 621
Мъжкият цикъл на Марио и Банков да не се е засекъл, че са такa раздразнителни Joy

# 453
  • София
  • Мнения: 9 558
Мисля, че Зорница преживя каквото преживя на покрива. Започна да се успокоява и да си връща спокойствието.
Марио обаче още се бори с демона на Банков. Има нужда да си повярва, че не е толкова смотан, та да не заслужава любовта на тази прекрасница Зорница и че тя би предпочела другия.
Банков и той ще има да се справя с призраци и да преодолее факта, че вече е никой в живота на Огнянова.
Точно за това ми хареса сцената с баскетбола. Показаха ни, че и Марио и Виктор имат проблем със ситуацията, и двамата ревнуват и ще си мерят егото на всички фронтове. Обаче някъде дълбоко у тях човешкото не е заспало и в един момент, когато се справят със себе си ще си партнират и помагат.
Велислав и Вергов в момента са една неочаквано добра комбинация. Направо нямам търпение да имат повече общи сцени.

# 454
  • Мнения: 4 059
Мъжкият цикъл на Марио и Банков да не се е засекъл, че са такива раздразнителни Joy
Нали знаеш на жените, които са си много близки и все заедно как им се изравнява, та и на мъжете сигурно така Animal Joy Cat

Роси, Виктор защо ревнува? Нали за него съществува само жена му, тя  му е най-важна, друго не го интересува?
И на мен ще ми е забавно обаче още да се дърлят Банков и Марио Animal Joy Cat да се посмеем, не за друго Animal Joy Cat

# 455
  • Мнения: X
И аз съм за общи сцени Joy Много са добри двамата.

Доц, той Банков може да се грижи за жена си, но още да си иска Огнянова. Или само, за да покаже на Марио "хаха, още има чувства към мен"

# 456
  • Мнения: 6 159
Доне, това го видях още при излъчването на епизода, че после отиде и да оперира. Ама може да е било ябълков сок Animal Joy Cat
А явно наистина ше трябва да имаме обучение  Animal Joy Cat

Майче, те затова ли са все уморени? Ама да са мерят..... Възможностите на баскетбол, не са. Thinking
Много ми идва странно, той да ѝ говори, че нищо не знаела, тя да крещи от гняв и безсилие по покрива, не си говорят, а си споделят на Тони и в следващия момент тя да избира какво да вечерят. А той да е супер нацупен като ученичка, вместо да не позволява тя да му се изплъзне, той ...
Както казваха децата - не дръж на тия неща Joy
Може сцената  с нацупения Марио да е снимана преди  крещенето  и просто да са изгубили последователността /както винаги/.
Оставиха ни без напрежение  тези почивни дни
Каква ли простотия ще ни треснат във вторник , умниците  дано да са сътворили нещо смислено и поносимо
. Не ми харесва ,че  след епизодите в този сезон ми остава едно  напрежение , но не от вълнение  от хубавата история , а  неприятно чувство .

# 457
  • Мнения: 7 197
Не мисля, че Банков вече има интерес към Зорница. С нищо не го загатват. Той изглежда изцяло отдаден на жена си. Сега, по каква причина, това е друг въпрос.

# 458
  • Мнения: 9 621
Стела, след първия епизод хич не могат да ме убедят в искрените чувства и грижа на Банков.

Ди, ама Зорница как си ги избира, ааааа? Все уморени и раздразнителни Joy

Прочем на мен комбинацията Банков-Ковачев ми е по-готина от тази Банков-Карагьозов.

# 459
  • София
  • Мнения: 9 558
Ди, ами его. Обичал си една жена, била е твоя, връщаш се, не си я преживял и още нещо тлее в теб,, а тя вече е с друг. Не стига това, но и е сгодена и ще се омъжва. В подобна ситуация всеки нормален мъж ще ревнува.
Банков е загрижен за жена си и страда за нея, такъв беше и в Берлин, но не му пречеше да звъни на Зорница. Според мен ще разберем има ли чувства към Огнянова или не чак когато Ева умре. До тогава той ще е до жена си.

Майче, и на мен. Страхотен сблъсък се получава и им се получават много добре сцените.

# 460
  • Мнения: 5 846
Искам да кажа на Марио, че ако на Банков му се схване някога ректума, той винаги може да го масажне леекинко с Малкия Супер Марио😁

# 461
  • Мнения: 7 197
Аз затова написах, че причината за грижите му не е ясна. Но че се грижи, грижи се и не се занимава със Зорница.

# 462
  • Мнения: 780
Марио, бяла птица мамина, как може да избереш да играеш с мъжовете, а не да се гушкаш с бъдещата си съпруга?!? Joy


И той не можа да устои на Банков 😂

Само дето се изрепчи на Зори, че трябва да избира с кого иска да е. И той "избра" Банков 😂

Последна редакция: сб, 22 сеп 2018, 11:52 от Millan

# 463
  • Мнения: 4 059
Не мога да преценя какъв е случаят на Банков с тези жени. Те и сценаристите сигурно не са наясно още. Animal Smiley Cat Много загрижен за жена си - звъни на Огнянова. Ревнува от Марио - ходи и насилва Зорница в горичката. Animal Smiley Cat Еее аз се обърках.

Майче, абсолютно. Вече да не те е страх да попаднеш на мъж-кръшкач, а на мъж, който вечно е уморен за приказки, но не и да играе разни видове спорт с други тестостерони Animal Joy Cat

# 464
  • София
  • Мнения: 9 558
гг
Аз затова написах, че причината за грижите му не е ясна. Но че се грижи, грижи се и не се занимава със Зорница.

Стела дълг, минало, смъртта на детето им. Не се зачерква лесно живота с човек, когото си обичал, с когото те свързват толкова неща. Според мен Банков реши да се бори за съвместния им живот с Ева, да забрави за Зорница. Обаче не я е преживял, в това съм сигурна. Личи си по начина, по който се държа в операционната с Марио, по начина, по който го блъсна и го гледаше след това. Някъде там дълбоко още тлее чувство, което все още не е успял да потуши. За това си мисля, че ще ни стане ясно какво изпитва към Огнянова, когато Ева умре и няма какво да го държи настрани.

Общи условия

Активация на акаунт