Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 27

  • 15 990
  • 724
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 9 622
Ди, аз също съм объркана от представянето на Банков.
Да бе, ама можеше да е по-голям циркът ако Зорница беше останала да гледа играта.

# 466
  • София
  • Мнения: 9 558
Ди, аз също съм объркана от представянето на Банков.
Да бе, ама можеше да е по-голям циркът ако Зорница беше останала да гледа играта.

А не, това си беше между мъжете и така трябваше да си остане. Зорница нямаше място там и се радвам, че не я оставиха да гледа. Иначе да циркът щеше да е много голям 😂😂😂

# 467
  • Мнения: 9 622
Е тя ако беше останала играта можеше да е до първа кръв. Joy

Едно лирично отклонение - на някои хора трябва да им спрат достъпа до интернет.

Последна редакция: сб, 22 сеп 2018, 12:25 от maichetoo0o

# 468
  • Мнения: 4 059
Хахаха тя щеше да им действа разсейващо много. "Давай, Марио, знаем, че твоят е по-голям.... За размаха говоря", "Давай, Мариооо, знаем, че ти издържаш повече.... На натоварване" Animal Joy Cat



Майче, кой не трябва да има достъп до интернет. Аз не искам да съм Animal Joy Cat

# 469
  • Мнения: 9 622
И Марио е загубил преди да е започнал играта Joy

Ди, за никой тук, за други.

# 470
  • София
  • Мнения: 9 558
😲😖😱
Скрит текст:
стринките са решили да започват да пишат в официалната страница на ОЖ и да искат да разкарат Зорница/Диана от сериала. Чудя се до колко това е нормално и не граничи с обсебия и някакво зловещо психическо разстройство.
Аз съм в шок и не зная какво да мисля.

# 471
  • Мнения: 3 269
Не съм убедена, че з Банков има нещо към Зорница. По-скоро е просто его. Нали видяхте как загледа мацето с късата пола, докато беше в колата с Ева. Другото, което ми е странно е цялата загриженост - върни се при мен, лежи до нея, ала бала. Много бързо забравихме как я отписа в Германия и каза на всички, че е починала. 🤔

# 472
  • Мнения: X
Роси
Скрит текст:
Не стига това, ами са направили 3-4 фалшиви профила, от които също пишат

# 473
  • Мнения: 2 282
Луд умора няма, са казали хората.

# 474
  • Мнения: 9 374
Ще изкарат те, трънки. Наистина ли мислят, че някой ще им се върже? Кои са те, че да определят кой да играе и кой да остава? Това е върхът на наглостта вече. Върнаха им Вергов какво повече искат? Да си го гледат и да му се радват. Аман!

# 475
  • София
  • Мнения: 9 558
Не съм убедена, че з Банков има нещо към Зорница. По-скоро е просто его. Нали видяхте как загледа мацето с късата пола, докато беше в колата с Ева. Другото, което ми е странно е цялата загриженост - върни се при мен, лежи до нея, ала бала. Много бързо забравихме как я отписа в Германия и каза на всички, че е починала. 🤔

Дрийми, както казва Зорница, мъжете са просто устроени. Ние като жени трудно можем да си представим как се чувства един мъж след месеци без секс. Просто са такива, за тях това е нужно и важно, да не кажа едно от най-важните неща. Нали знаеш, мъжете мислят за секс на всеки 28 минути. Та представи си какво му е на Банков.
Аз това заглеждане не го броя. Мъжете изневеряват много по-лесно, защото за тях е само секс, няма чувства и емоции, както е при жените.

Последна редакция: сб, 22 сеп 2018, 13:19 от rosita_ta

# 476
  • Мнения: 9 622
Вчера вдигнах ветото за четене на групите и се начетох с глупости за месеци наред. Това за как да пишели навсякъде да махнат Зорница и респективно Диана ме отврати. Нямат връзка с реалността изобщо.

# 477
  • Мнения: 12 406
На мен поведението на Банков ми показва, че и той, както неговите неуморни фенки, си мисли, че е необходимо едно щракване с пръсти и Зорница ще падне в краката му.
Може да се прави на верен съпруг, но ние помним, че в деня, в който се прибра в България, звъня на Зорница, както по-късно разбрахме - защото е имал нужда от нея. Освен това поведението му в горичката, обвинението, че тя никога не му се е обадила и не му е вдигнала, не говорят всичко да е минало. После надменното и подигравателно отношение към Марио в операционната.
Така че аз не мисля, че там от негова страна всичко е приключило. Сега си е наумил да е верен съпруг (съжалявам, опитвам се да му повярвам, но не мога, въпреки че ми стана жал за него като се разплака), но подозирам, че като Ева умре, ще има едно последно примъкване към Зорница.
Зорница от своя страна се поразклати, но се стабилизира. В момента в нея виждам единствено жена, която страда защото любимият й е по-фокусиран върху бившето й гадже, отколкото върху нея Grinning

Майче, мен ме ужасяват фалшивите профили. Даже се вижда на кои потребителки са, защото пишат по идентичен начин. Пише си от единия профил и си лайква с другия. Отказвам да приема това за нормално.

# 478
  • Мнения: 4 059
Еее то това вече не е нормално. Да си направя и аз няколко профила тук, че да си лайлвам и да пиша до втръсване. Ку-ку

# 479
  • Мнения: 2 282
Ди, не те ли кефи идеята?Жалко,че не разбирам от психология, защото съм сигурна, че си има конкретна диагноза за тези девойки, лелички или каквито са там. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт