Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 септ. 2018, 00:33 ч.

СЪРБИЯ, Белград, Ниш, Златибор и всичко останало…/Тема 2/

• 7 371
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
Много благодаря за отговорите. Долу-горе добих представа.

# 61
  • Боса по асфалта вървя си ...
Скокнах и аз днес до Сръбско. На отиване (към 11:30) висяхме 40 мин на 2те граници. На връщане(към 17:30) 1ч.. и на БГ територия тарашиха поред колите и багажниците Crazy Направо разхвърляха дрехите ни отзад, сакън да не крием някое бебе емигрантче  hahaha
Скрит текст:
Ние отричахме да пренасяме нещо, лъгахме като ученици. Но митничарите докопаха хладилната чанта и там скромно се мъдриха сирене и малък кашкавал. Теглиха ни кратко конско от типа "нали знаете...?!" и ни пуснаха с "големия" удар Laughing

Не знам дали е коментирано, но в Димитровград вече има зони за платено паркиране (било от скоро). Зона 1 и Зона 2. На този малък и невзрачен град...ама ден година храни Crazy

# 62
  • Там където
Момичета, някой ходил ли е скоро по новата магистрала до Ниш? Колко километра е от границата и за колко време се стига? Благодаря Ви предварително.

# 63
  • София
Мъжът ми се върна миналата седмица с кола и каза, че не е отворена тази част, минавало се през тунелите, както преди.

# 64
  • На черешатааа
Извинявам се за нахлуването, но в каква валута е добре да се пазарува в сръбско?

# 65
  • България
Извинявам се за нахлуването, но в каква валута е добре да се пазарува в сръбско?
динари

# 66
Знаете ли в Димитровград, Пирот или Ниш магазин, в който се продават печки на дърва, харесах една от Бриколаж, която е произведена в Сърбия и ми се иска като ходим да ги разгледаме там

# 67
  • София
Привет, момичета! Не знам дали съм в правилната тема, но все пка...

Търся хотел за група от около 50 човека в Сърбия, но на не повече от около 4 часа от София, т.е. по-близката Сърбия, ако ме разбирате Laughing Става дума за хотел от народен стил, т.е нищо луксозно, да има хубава кръчма/кръчми наоколо, по възможност и басейн вътрешен и/или външен.

Много ще съм благодарна за помощ!

# 68
вижте тук-- Vrnjačka Banja
това е курорт като Хисаря --мин вода и спа и е на близо на около 100км от Ниш

# 69
Някой знае ли за някакви изисквания за валидност на червен паспорт на дете при преминаване през Сърбия?

Общи условия

Активация на акаунт