Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 септ. 2018, 00:33 ч.

СЪРБИЯ, Белград, Ниш, Златибор и всичко останало…/Тема 2/

• 9 565
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Там където
Аз препоръчвам да отидете до улица Скадарска. Атмосферата е битова ( по-скоро стара градска Simple Smile ) и местата за хапване са безброй. На мен много ми хареса там и през лятото и през есента.

# 76
Аз също препоръчвам Скадарска. Последния път бяхме в кръчма Шишаро мой или нещо подобно  /на български - Моята шапка/.  Има бохемска атмосфера там, не е само храната.

# 77
  • СОФИЯ
Утре ще ходим на пазар в Пирот. Освен Ладна вода, дайте моля идея за друго заведение за обяд.

# 78
ресторант Капица--намира се след Димитровград посока Пирот по стария път

# 79
  • Бургас
Здравейте! Благодаря за темата! Ще направим семейна екскурзия до Белград следващия месец. Знаете ли дали работят в неделя музеите там? Връщам се да чета! Simple Smile

# 80
  • 1st floor
От границата до Ниш по магистралата за колко време се стига? Ходили сме, но тя не беше още отворена и ми се видя много път.

# 81
Утре ще ходим на пазар в Пирот. Освен Ладна вода, дайте моля идея за друго заведение за обяд.

3 /тройка/ и Дукат.

# 82
  • България
От границата до Ниш по магистралата за колко време се стига? Ходили сме, но тя не беше още отворена и ми се видя много път.
За по-малко от час по магистралата. Само частта с 13 тунела не е магистрала.

# 83
  • 1st floor
За по-малко от час по магистралата. Само частта с 13 тунела не е магистрала.

Благодаря! Peace

# 84
Здравейте! Дали можете да препоръчате хубава кръчма за обяд в събота до 100 км от София. Благодаря предварително Simple Smile
Много бяхме доволни от Дукат и 3 /тройка/ в Пирот. Тройката ни я препоръча момичето от рецепцията в нашия хотел, като каза, че според нея там е най-вкусната храна в Пирот.
И в двете кръчми си поръчахме сръбска скара разбира се, като оставихме на сервитьопите да ни направят менюто. Е няма такава вкусотия.
[/quote

И на мен ми препоръчаха Тройка. Има ли жива музика там и как са цените?

# 85
В Тройка сме били в неделя вечер и тогава нямаше жива музика, за други дни не знам. Понеделник почиват.
Иначе, цените бяха нормални, до колкото помня беше по-евтино от Дукат.
И много, много вкусно.

# 86
  • СОФИЯ
Здравейте,
ще ходим (семейство с две деца на 5 и 7г.) скоро до Пирот и Ниш (малка екскурзия без преспиване с тръгване сутрин и прибиране привечер) и исках да Ви попитам с какви средства (сръбски динари) като минимум е добре да разполагаме понеже не сме ходили в Сърбия и нямаме представа от цени и т.н. Предполагам там ще обядваме (те децата двете ядат като за едно Simple Smile )   нещо за ядене ще напазаруваме малко като количество, ако изобщо може да се пренася през границата хранителни продукти (месни и млечни) и това е общо взето.

# 87
  • Там където
Hrisikoteto, пренасят се млечни месни независимо какво пише в официалните забрани. То половината България отива за товя- да хапне и да си напълни багажника Simple Smile Относно сумата, с която да разполагате - обменете си около 100 -150 български лева. Най-изгодно е в бюрата на Tavex. Ще ви стигнат, а в Пирот приемат и български левове.

# 88
  • гр. София
И ние ходим до Пирот, за да пазаруваме и да хапнем във Варошка ноч. Последният път обаче преди 4-5месеца, на нашата граница ни спряха и такова конско ни теглиха защо пренасяме храни в БГ, как било наказуемо,  забранено и тн. Преди това проверяваха обстойно, заради болестите по животните, които се появиха в различни части на България.
Така че внимавайте! То зависи и на какъв митничар попаднете, но имайте едно наум! Принципно и алкохол е незаконно да се пренася, тъй като е без бандерол.

Общи условия

Активация на акаунт