Откраднат живот 58: Анатомия на гнева... Какви сме ние?

  • 31 597
  • 711
  •   1
Отговори
# 690
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
По мои спомени Мазов клонеше към осиновяване, а Лора се запъна. Нали това спореха с майките на един обяд

# 691
  • Мнения: 6 833
Мазов не е цвете за мирисане. Но мисълта ми беше, че той си е темерут принципно и тя беше съвсем наясно с това, когато се омъжи за него.

Лора пък го излъга за някаква бременност, вече не помня какво беше. След това му натресе Ванчето в един ресторант без разговор и обяснения, кой ще бъде доволен на негово място?

В крайна сметка и двамата имат трески за дялане и направиха доста грешки, но в случая се престараха с образа на Лора.

# 692
  • Мнения: 2 368
Ирина Митева споделя в интервюто, че най-неприятната сцена била , когато трябвало да направи аборт?!

# 693
  • Мнения: 235
Ирина Митева споделя в интервюто, че най-неприятната сцена била , когато трябвало да направи аборт?!

предишния сезон, в последния епизод, ако правилно помня

# 694
  • София
  • Мнения: 239
Ирина Митева споделя в интервюто, че най-неприятната сцена била , когато трябвало да направи аборт?!

предишния сезон, в последния епизод, ако правилно помня

Това беше, когато Фотев я застави да направи аборт, но в крайна сметка това не се случи. Дано успеят да запазят бебчето и сега, много ми се иска да ги гледам заедно с Боби и бебе. Heart

# 695
  • София
  • Мнения: 27 181
Мазов се промени покрай Лора, в началото бе много по-язвителен и я дразнеше много повече, а тя точно тогава се влюби в него. Значи характера на Стефан не и пречи... Какво повече искате? Един мъж не може да се промени драстично на 40 г. и да бъде модериран като някое кученце. Лора сама си се вкара в депресия, не виждам с какво Стефан и е виновен. Общо взето от сезон 1 насам винаги е ставало това което е искала Лора и всъщност Мазов и ходеше по свирката, а не обратното. А сега я дават една такава тръскаща се все едно е омъжена за някой насилник и пройдоха. Отвратително. Нека се залюби с онзи Владов, хич не ме и вълнува, просто да я дават по-малко ако може. Иначе и според мен както бе писал някой накрая Лора и Стефан пак ще се съберат заедно и то щастливи.
Излишно вкарване на драма в тяхната връзка, абсолютно изсмукано между пръстите.

# 696
  • Берлин
  • Мнения: 4 484
Аз за стотен път пиша,че я разбирам. Цялото й поведение е вик за помощ. Депресиите са тежко заболяване,което в Бг се брои за настинка едва ли не. А хората в депресия имат нужда от професионална помощ и от любовта и подкрепата на близките си.
И предпочитам мрънкащата Лора пред разни появяващи се в сериала мекотели (като Тасев например).
Дано ни спестят погребението на Ева,поне това заслужаваме след безсмисленото й и даже безумно вкарване в сезона.

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Да, по принцип депресията се замаскирва като "не знае какво иска", все недоволна, капризна, истеричка. Самият факт, че обективно всичко ѝ е наред, а тя не се чувства добре, значи има психологически проблем.

# 698
  • София
  • Мнения: 6 262
Много ме учудва възмщението ви от пушенето на трева в сериала.
Това не е образователно предаване и не нито първия, нито последния филм или сериал, в който се употребяват забранени вещества.
В лекарските среди особено пък е много често срещано явление.
 На мен ми е много по-реалистична тази сцена ( като изключим халюцинциите, които бяха пълна измишльотина), отколкото сестрата и директора в бара. Само дано не вкарат някаква заигравка между тях, че ще е пълен ужас.

# 699
  • Мнения: X
Хахаххахахха, репликата на Жекова беше един път!
"Седнал си като Евлоги Георгиев пред Софийски университет"

# 700
  • София
  • Мнения: 27 181
леле, леле егати сцената, уфф  Confused

# 701
  • Мнения: 6 833
Много бързо ще си паснат Банков и Марио.

Огнянова веднъж да не се покаже като многострадална, в този епизод ми хареса ✌

# 702
  • София
  • Мнения: 239
Страхотни сцени на Банков и Марио бе - много готин тандем са! Дано ги виждаме по-често така. А за поведението на Цонев нямам думи - вярно, загуби дъщеря си, боли го, ама това беше върхът на сладоледа! Никакво чувство за такт !  Ядосах се много!

# 703
  • Мнения: 4 936
как си изкара парите сестрата, че не видях - само накрая хванах като я даваха разплакана?

# 704
  • Мнения: 12 406
как си изкара парите сестрата, че не видях - само накрая хванах като я даваха разплакана?
Танцува в нощен бар.

Общи условия

Активация на акаунт