НПМГ - 3

  • 65 407
  • 735
  •   1
Отговори
# 390
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Слънчевата,lorenca благодаря ви.

# 391
  • Мнения: 13
Тази вечер в 18 и вероятно в 20 часа в новините на БНТ ще излъчат репортаж за децата от НПМГ, завърнали се тази нощ от състезание в Якутск със сребърен, два бронзови медала и три почетни грамоти.

# 392
  • Мнения: 292
Ето я и новината за състезанието в Якутск от сайта на НПМГ:
https://npmg.org/2019/07/15/%d1%83%d1%87%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d1%86 … 1%80%d0%b5%d0%bd/

# 393
  • Мнения: 9
Здравейте,
не знам дали това ще е точната група за новите деца в НПМГ, но бих искала да попитам има ли тук друг някой с профил Физика? Младежът е в голямо очакване и според мен и лек трепет от това, че ще са само нови деца и как ще си паснат Simple Smile Искам да питам и при другите ли е така? Simple Smile

Последна редакция: ср, 17 юли 2019, 16:39 от Sealover

# 394
  • София
  • Мнения: 8 280
Sealover, няма друга Joy всички прифили са тук (т.е.майките)
Миналата година децата се бяха открили чрез ФБ и се бяха опознсли. Предполагам и тази година сигурно има подобни.

# 395
  • Мнения: 9
Sealover, няма друга Joy всички прифили са тук (т.е.майките)
Миналата година децата се бяха открили чрез ФБ и се бяха опознсли. Предполагам и тази година сигурно има подобни.


Desem, благодаря! Предположих, но тъй като съм нова не бях съвсем сигурна Simple Smile
Да, надявам се. Това би било чудесно Simple Smile

Видях също и работна група във фейсбук, която организира среща на 14.09.2019 за учители, родители и ученици, което също е страхотна инициатива.

# 396
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Цитат на: Sealover

Видях също и работна група във фейсбук, която организира среща на 14.09.2019 за учители, родители и ученици, което също е страхотна инициатива.


[/quote

Може ли линк към фейса?Уж съм последвала официалния фейс на нпмг,но такова нещо не виждам? Rolling Eyes Rolling Eyes

# 397
  • София
  • Мнения: 922
И ние "цоп" при вас - математика и немски. И аз ще помоля за линк към "фейса". Wink

# 398
# 399
  • София
  • Мнения: 922
Благодаря, Слънчевата!

# 400
# 401
  • София
  • Мнения: 7 060
Ако имате възможност, отидете на срещите, които се организират, но с децата. Важно е и те да чуят какво се казва по темите. Ние посетихме първата, втората пропуснахме,  защото младежът беше извън София, а много ми се искаше да присъстваме. Темата беше за мотивацията. Много приятни мероприятия са.

# 402
  • Мнения: 9
Ако имате възможност, отидете на срещите, които се организират, но с децата. Важно е и те да чуят какво се казва по темите. Ние посетихме първата, втората пропуснахме,  защото младежът беше извън София, а много ми се искаше да присъстваме. Темата беше за мотивацията. Много приятни мероприятия са.

Благодаря, Сънчевата.
Аз също мисля, че ще бъдат много полезни и за децата и щом обратната връзка потвърждава, ще направим всичко възможно.
Нашата лятна почивка ще бъда товага и трябва да се връщаме на 14.09, но започвахме сериозно обсъждане да се върнем един ден по-рано, за да можем да присъстваме.

# 403
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Слънчевата,благодаря.Ще отидем.

# 404
  • София
  • Мнения: 301
Здравейте,много се радвам да бъда с вас тази темичка 😘.
За статистиката момче - Х Б АЕ - желание първо - успешно реализирано Heart Eyes
Записахме се с втори език испански и шах - още сега трябваше да се направи избор. Младежа вече усилено почива 😂😂😂
Любопитни сме вече кой ще ни бъде класен и за новите съученици. Усилено си търси такива във фейса. Запознахме се вече с едно - страхотно беше.
Честито на всички новоприети🌹
Ще разчитаме на всички вас тук,които сте по-голям опит.
Питам се с коя смяна ще започнем?

Общи условия

Активация на акаунт