НПМГ - 3

  • 65 390
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Благодаря! Ще пращам заявлението по куриер явно.Детето няма да се прибира вкъщи чак до края на октомври.

# 661
  • София
  • Мнения: 7 053
Може и той да си го попълни, стига да не трябва да прилагате допълнителни документи...

# 662
  • Мнения: 817
Търся учебници за 8, 9 и 10 клас, по старата програма, по биология. Ако, някой, нещо, т  пиш

# 663
  • Мнения: 21 455
Търся учебници за 8, 9 и 10 клас, по старата програма, по биология. Ако, някой, нещо, т  пиш
Държиш ли да са на книжен носител?

# 664
  • София
  • Мнения: 7 053
Родителската  среща на 08.10, дали е само за класовете, които са първа смяна или е за всички?
Има ли желаещи за родителска среща, след РС? Joy
Ако някой има желание и време, да пише! Wink

# 665
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Родителската  среща на 08.10, дали е само за класовете, които са първа смяна или е за всички?
Има ли желаещи за родителска среща, след РС? Joy
Ако някой има желание и време, да пише! Wink

Нашата е на 9.

# 666
  • София
  • Мнения: 1 326
Родителската  среща на 08.10, дали е само за класовете, които са първа смяна или е за всички?
Има ли желаещи за родителска среща, след РС? Joy
Ако някой има желание и време, да пише! Wink
Слънчева, къде видя обява за РС? Порових в сайта, но не намерих инфо. Пусни 1 линк (можеш на лични) .
Ако има РС, с удоволствие ще остана и за среща след нея.

# 667
  • София
  • Мнения: 7 053
Няма обява. Но прочетох на друго място (в осмокласната) за РС на 8 клас, а днес моят заплес се сети да ме информира. Ако е за класовете, които са първа смяна, това означава от 8 клас важи  за А,Б,В и И клас.
Вероятно ще качат инфо на сайта.

# 668
  • София
  • Мнения: 922
Аз имам съобщение за РС в ЕД. Реших да изпратя ММ, защото си имат някаква договорка със сина. Иначе с удоволствие бих се отбила за среща. 🤗

# 669
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
Ние сме на 9-ти. Ще трябва да се клонирам или ММ да помага. Направо не знам къде да отида по-напред.

# 670
  • Мнения: 1 561
Моята днес ни пусна съобщение, че РС е на 8.10, 19ч. Вече тори път съвпада с РС на малката, та таткото ще отиде пак.
Ако на 9.10 си правите срещичка, мога да намина, ако е в района:)

# 671
  • София
  • Мнения: 1 326
Щерката още не е вписана в Школо-то,та карам на разкази на очевидци Wink
Уведоми ме, че има РС на 8.10 от 19 ч., Та който може и иска, да се повидим след това. Може за ориентир да носим шалчета или да махаме с байрачета Joy

# 672
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Здравейте,
Търся история за 10 кл. по старата програма, изд. Даниела Убенова и
Физика ЗП за 10 кл. по старата програма, изд. Булвест.
Моля да се сързвате с мен на  лично съобщение. Благодаря предварително!

# 673
  • Мнения: 292
Ето една хубава новина:
Първо място за ученици от НПМГ на Open Schools for Open Societies (OSOS) -
https://npmg.org/2019/10/06/%d0%bf%d1%8a%d1%80%d0%b2%d0%be-%d0%b … r-open-societies/

# 674
  • Мнения: 888
Извинете, че нахлувам в темата като външен, но бихте ли ми казали коя дестинация избират за летен езиков лагер. Знам, че НПМГ ходят с Велбург в Австрия, независимо дали с немски или английски език. Видях, че Велбург вече са пуснали дати и оферти, та се питах дали са ви споменали нещо на РС. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт