Кой какви сериали гледа?- новини, премиери, обсъждане- Тема 21

  • 46 167
  • 724
  •   1
Отговори
# 420
  • UK
  • Мнения: 3 959
Коледния епизод на Доктора просто ще е новогодишен тази година, не че няма да има изобщо.

# 421
  • София
  • Мнения: 5 828
Мда, и аз четох, че Докторът ще има новогодишен епизод.
На мен пък Джоди много ми харесва като Доктора, напомня ми на най-добрия сезон /за мен/ с Тенант.

Някой питаше за Ориджин - изгледах два епизода, на мен ми допада.
Има хорър елементи, харесва ми, ще си го догледам.

# 422
  • Мнения: 1 533
Здравейте!
Знаете ли кога ще излезе филма,който обещаваха като продължение на "Таймлес"? Надявам се да е скоро...толкова ме е яд за този сериал наистина.Имаше потенциал.
Аз сега почти нищо не гледам като сериали, направо не ми се вярва,защото аз винаги съм гледала поне по пет сериала,но сега...почти нищичко...не може да ме пленят някак си.
С бг аудио гледам отново Take two /Втори дубъл и за пръв път "Хароу",който не е лош.Изгледах и "Ривъри",също не беше лош,но от вас разбрах,че са го спрели.Свалих да гледам и първи епизод на сериалчето на Касъл/Нейтън да видим как ще е. Иначе редовно си пускам по някой епизод на любим сериал,снощи на "Касъл",преди това на "Таймлес"..и за най-голяма суша,ако нищо не ми допадне съм запазила последната серия на  A Discovery of Witches ,който наистина много ми хареса-начинът по който е сниман-как са отрязани малко по-захарните елементи,които особено във втора книга направо дори и на мен ,която обичам мили неща ми дойдоха в повече,но тук е много добре направено всичко,много ми харесва и атмосферата-природата,книгите,града/вете,сградите,много пленяващо,все едно се разхождаш и ти там.И най-вече ми хареса изборът на актьори.

# 423
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз спрях да гледам Доктора още по времето на Капалди. Не харесвам Джоди Уитакър, за мен е актриса за второстепенни роли, а цялата идея за сезон на политическата коректност ми е неприятна.

# 424
  • Мнения: 36 666
И на мен ми идва в повече политическата коректност в този сезон и съм изостанала със сериите. А по принцип ми харесваше идеята Докторът да е жена - щом Господарят може, защо не и той.
Впрочем, Мишел Гомез е в много подобна роля в Сабрина и това ми допада Simple Smile Надявам се да не я сменят скоро (че нали е в тяло "на заем").

# 425
  • Вестерос
  • Мнения: 38 346
Много добра беше в Сабрина Simple Smile

На Доктора изгледах 1 епизод. Нямам настроение за другите.

За филма за Таймлесс не помня, но предполагам ще е догодина.

# 426
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Някой с отзиви за "The Expanse"?

# 427
  • Мнения: 36 666
Хубав космически сериал, обаче така и не му изгледах последния сезон, защото имах други неща за гледане, а после забравих... Явно не ми е бил чак толкова важен. Някой ден може да го изгледам нацяло.
Има много политика, заплаха от война, както и мистериозен извънземен организъм. Сравняват го с БЗГ, но аз не виждам голяма прилика (освен, че се стреми към реализъм, а не е от напудрените космически сериали и част от действието се развива в Космоса).

# 428
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Хубав космически сериал, обаче така и не му изгледах последния сезон, защото имах други неща за гледане, а после забравих... Явно не ми е бил чак толкова важен. Някой ден може да го изгледам нацяло.
Има много политика, заплаха от война, както и мистериозен извънземен организъм. Сравняват го с БЗГ, но аз не виждам голяма прилика (освен, че се стреми към реализъм, а не е от напудрените космически сериали и част от действието се развива в Космоса).

Не знам, какво да гледам след БЗГ. Много ми е трудно просто.

Загледах Туин Пийкс, защото е хипер-мега weird, с цел да ми помогне да забравя БЗГ-то.



Не успях да намеря, къде да гледам Каприка и почнах да търся друго sci fi, което да ме впечатли. Но очевидно мисията е доста невъзможна. Явно The Expanse си е чисто sci fi, без елементи на мистерия.

Отворена съм за препоръки.
 

# 429
  • София
  • Мнения: 736
Фенове на Наркос има ли?

Излезна Наркос Мексико преди няколко дни.

# 430
  • Мнения: 36 666
Каприка няма ли го в Замунда? Едно време от там го гледах. Приятен е, но само един сезон и е доста по-сух от БЗГ(но и по-скъп). Имали са намерение да обяснят от къде идва вярата в единствения Бог, обаче докато загреят и сезонът свърши (а рейтингът не е бил достатъчно добър, за да го подновят).
Има и едно минисериалче Кръв и хром (давали са го няколко пъти по телевизиите) - предистория за Адама - младият Бил Адама се изпълнява от Люк Паскалино, който играе ДАртанян в Мускетарите. Сериалчето не е е кой знае какво.
Елеонора, забравих да ти кажа да изгледаш уебизодите - действието се развива по време на окупацията на Нова Каприка. Не са особено интересни, обаче дават отговор на един въпрос, който някои зрители си задават - когато лейтенант Гейта се опита да убие Балтар в килията, преди това той каза нещо, за да го провокира. Та, тези епизоди отговарят на въпроса какво му е казал: https://www.youtube.com/watch?v=fROCdL3oX0I&list=PL6x36RZpIH … V6iwiuQROC2qmuv6O
Направо ще го напиша, в случай, че не ти се гледа:
Скрит текст:
Гейта е имал мимолетна връзка с една осмица (модела на Атина и Бумър) - по-точно тя го е прелъстила и му е казала, че иска да помогне на съпротивата. Казала му е да даде списък на хора, които са значими за съпротивата, за да ги закриля (или нещо подобно, не помня вече) и той го е направил. Естествено, всичко това е било номер и тези хора по-късно са задържани, а имената им са изброени в списъка за екзекуции (който принуждаваха Балтар да подпише). Точно затова той беше възмутен от Гейта на процеса, понеже знаеше, че той им е дал имената, както и че лейтенантът знае, че той не е съдействал доброволно на сайлоните, но въпреки всичко го клевети от яд.

Не знам кой сериал да ти препоръчам, мисля, че си гледала повечето известни стари сериали. Гледала ли си анимацията "Последният повелител на въздуха" - вярно, че е анимация, но е класика и е 4 сезона, струва си))

# 431
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Каприка няма ли го в Замунда?

Нямам достъп до Замунда. Ще се опитам да го намеря на английски някъде онлайн.

Мерси за минисериите. Ще ги изгледам с удоволствие.


Ще се опитам да си харесам и нещо друго, макар че е много трудно.

Така и не развих вкус към Стивън Кинг (нямам идея защо), въпреки че харесвам weird неща в сериалите.

Разбрах, че повечето сте харесали Касъл Рок. Може да му дам още един шанс на сериалчето.

# 432
  • Мнения: 36 666
Сериалът по Кинг с Джеймс Франко беше приятен като цяло - май излезе миналата година - 11.22.63. Обаче е кратък - само един сезон.

# 433
  • Мнения: 11 327


Нямам достъп до Замунда. Ще се опитам да го намеря на английски някъде онлайн.


В Амазон не може ли да го гледаш?

# 434
  • Вестерос
  • Мнения: 38 346
The Expanse е страхотен! Препоръчвам го.

Общи условия

Активация на акаунт