Кой какви сериали гледа?- новини, премиери, обсъждане- Тема 21

  • 46 289
  • 724
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 775
Аз гледам Наркос, Joykiller. Хубаво начало имаше. Харесва ми този екшън и гоненица, кара те да следиш сериала с интерес и музиката си я бива.

# 436
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 015
The Expanse е страхотен! Препоръчвам го.

И аз го харесвам. Радвам се, че ще има поне още един сезон.

# 437
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
Никъде не мога да намеря 5 епизод на Legacies....

# 438
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Да не е да няма заради празника им, както при другите сериали?

# 439
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
Вярно, заради това ще да е, съвсем бях забравила....

# 440
  • Мнения: 1 775
Когато няма нов епизод от сериал, който гледам проверявам в IMDB. Там в повечето случаи изписва, дали е имало или не и кога ще има нова серия. Wink

# 441
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Taka e да, но понякога ни домързява, поне мен Grinning

спрени:
Take Two
Salvation
The Good Cop
Good Behavior
Reverie

подновени:
Mr. Mercedes
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. за 7-ми сезон, пише, е 6 сезон ще е лятото.
Bosch  за 6 сезон
The Purge



Silicon Valley - 6 сезон ще е 2020

All American, Charmed, and Legacies ще имат пълни сезони- Charmed с 22 епизода, другите два с по 16.

# 442
  • Мнения: 36 908
Сега през декември би трябвало да излязат два минисериала (с по 2-3 епизода):
Азбучни убийства по Агата Кристи. Джон Малкович ще играе Поаро. Не мисля, че ще е шедьовър, но все пак ще го гледам. Рупърт Гринт (Рон Уизли) също ще е със значима роля.

И Война на световете по Хърбърт Уелс . Елинор Томлинсън (Демелза от Полдарк) ще е в главна женска роля.

Все още нямат трейлъри, но би трябвало скоро да се появят.

# 443
  • Sofia
  • Мнения: 272
Жалко, че са спрели Take Two. Беше много свежараски, пък и свърши доста интересно. Защо така все спират интересни сериали, а други, които отдавна6са се изчерпали си вървят?...

# 444
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
То това е запазена марка на някои телевизии да спират готини сериали.

Чакам с нетърпение двата мини сериала!

# 445
  • Berlin
  • Мнения: 11 338
The Purge го изгледахме, поради липса на друго. Не е нещо уау, само Пит Ченгето ми хареса. Smirk Сега мисля да погледнем Romanoffs на Амазон, но не съм навътре изобщо с историята като цяло и може да ми убягнат неща или да не разбера нещо, това малко ме разколебава. Simple Smile

Нещо подобно на Модерно семейство да препоръчате?

# 446
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Сега мисля да погледнем Romanoffs на Амазон, но не съм навътре изобщо с историята като цяло и може да ми убягнат неща или да не разбера нещо, това малко ме разколебава. Simple Smile



Изобщо не трябва да те разколебава.

Според мен, няма нужда да знаеш историята, защото сериалът е по-скоро базиран на конспиративната теория, че има оцелели Романов-ци.

Принципно, официалната версия е, че няма такива. Дори правеха ДНК изследвания на гробовете и уж доказаха, че всичките са вече на оня свят.

# 447
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Нещо подобно на Модерно семейство да препоръчате?
Trophy Wife според мен беше подобен, макар и по-слаб, но го спряха след само 1 сезон. Иначе, актуално и на ниво- Speechless, който пък много ми прилича на Малкълм- семейна ситуационна комедия с много свеж английски хумор, на моменти брутален, а Мини Драйвър е черешката на тортата в цялата работа Simple Smile

# 448
  • Мнения: 633
Очаква ме дълъг маратон, започнах The West Wing от епизод 1, сезон 1. Отдавна исках да го гледам, ама чак сега го има с буквички. Харесвам политически сериали.

# 449
  • София
  • Мнения: 11 790
Нещо подобно на Модерно семейство да препоръчате?
Trophy Wife според мен беше подобен, макар и по-слаб, но го спряха след само 1 сезон. Иначе, актуално и на ниво- Speechless, който пък много ми прилича на Малкълм- семейна ситуационна комедия с много свеж английски хумор, на моменти брутален, а Мини Драйвър е черешката на тортата в цялата работа Simple Smile

Fresh of the boat, Superstore, The Goldbergs.

Общи условия

Активация на акаунт