za ili protiv biohimichen skrining?

  • 3 657
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Тенкю.
При евентуална втора бременност и това ще направя задължително.

# 16
  • Мнения: 997
 Мисля си, когато се поема риска да се направи амиоцентеза, дали се уведомяват майките, че в никакъв случай това изследване не покрива всички генетични заболявания. За биохимичен скриниг - абсолютно съм за.....но когато става въпрос за една все пак рискова интервенция. Дали ползата от нея покрива риска......не съм убедена newsm78

# 17
  • Мнения: 8 917
Не съм правила Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 723
2004 г. си правих в Майчин дом и беше безплатно.

И аз така. 'За' съм. Лично аз предпочитам да направя нещо излишно, отколкото да пропусна нещо. Както ти е казала ЧЕРВЕНАТА SHARK-ЧИЦА, това е лично решение.

# 19
  • Мнения: 4 414
да решението е изключително лично. защото дори и много нисък риск, означава много малка вероятност, но гаранции няма. от друга страна има случаи на висок риск, без последствия...
после има и други въпроси...ако се окаже, че рискът е висок, ще направиш ли амниоцинтеза? ако направиш амнио и резултатът не е добър, ще направиш ли аборт?
аз лично направих БХС и съм ЗА. резултатите ми бяха добри и не ми се наложи да мисля върху другите въпроси...по тях разсъждавах по-късно, когато дъщеря ми имаше някои проблеми/те не бяха генетични и нямаха връзка с БХС, амнио и т.н./

Общи условия

Активация на акаунт