Какъв крем за лице използвате? – Тема 12

  • 78 834
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 28 572
Добра слънцезащита без алкохол е Vichy Ideal Soleil anti-age. От малкото, които не стоят върху кожата нито мазни, нито като тебешир. Но не съм пробвала азиатските слънцезащитни, тази година мисля да си поръчам, всички ги хвалят.
mimi.7299, никак не е задължително слънцезащитните филтри да се разтварят точно в алкохол денат, нито пък въпросният алкохол е по някакъв начин допустим или по-малко вреден за мазна кожа.

Благодаря, непременно ще го пробвам! Просто като не ми пресушава и не обръщах внимание има ли ден. алкохол или не!  Crazy Но пък щом филтрите са гадни ще си карам на юсерин 50!

Последна редакция: ср, 02 яну 2019, 19:39 от mimi.7299

# 706
  • Мнения: 18 542
Eто списък с филтрите и кой какво-що.
http://www.skinacea.com/sunscreen/uv-filters-chart.html#.XCz2Flz7SHt

# 707
  • Мнения: 28 572
Ето този харесах, запазих тестера, за да купя лятото от него! Насочи ме фармацевтката, и наистнина нито пъпки ми излизат, нито лъщи, нито е като маска тебеширена!

 Миоки, ти кой слънцезащитен за лице използваш?

Последна редакция: ср, 02 яну 2019, 21:42 от mimi.7299

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Слънцезащитният крем с антиоксидантен ефект на Виши е разкошен за моята кожа и мисля да не се разделяме.Попива мигновено,без да оставя бял филм,ухае страхотно,просто перфектния за мен.Kissing Heart

Последна редакция: ср, 02 яну 2019, 20:50 от Bright Crystal

# 709
  • Мнения: X
Този на Eucerin е наистина много добър, ползвам го години наред, но съставът му не е от най-прекрасните и, както казах вече, кожата ми става една сивкава след него.

# 710
  • Мнения: 1 328
Момичета, започвам да ползвам киселини в борбата с акнето и белезите от него  , та препоръчайте ми висока защита, която да е с подходящи физически филъри и без комедогенни съставки, и омазняване 🙈 и без алкохол , че много лошо ми действа и на мен

# 711
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
В духа на последните постове, какво мислите за този слънцезащитен?

# 712
  • Мнения: 46 529
В духа на последните постове, какво мислите за този слънцезащитен?
От тази серия съм ползвала лосиона за тяло, за първи път изгоряхме здраво цялото семейство, честно казано не бих разчитала повече не нищо от нея.
Този е много хубав.

# 713
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Човече, а коя серия имаш предвид? Конкретно минералната, към която съм дала линк, или, като цяло, Anthelios? Защото, ако е второто, то аз не съм на същото мнение – много доволна съм от слънцезащитните лосиони за тяло на La-Roche – но от тези с химични филтри, другите (с физични филтри) не съм ги ползвала до момента. Peace

# 714
  • София
  • Мнения: 12 374
Аз съм доволна от Anthelios, писах и назад. Понеже тук се спомена алкохол денат, тръгнах да му чета съставките, но иначе не ме е разочаровал. На супер силно слънце се държи повече от добре, не съм изгаряла.

# 715
  • Мнения: 46 529
Този.
Мъжът ми и детето са мургави и никога не изгарят, те също се опекоха, а дори не беше кой знае колко топло.
Може ние да сме дефектни, но с никоя друга марка не ни се е случвало, включително обикновени като Бочко.

# 716
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Интересно... Simple Smile Имала съм го, плюс два други от серията, и от всички останах доволна. Е, не че са били нещо wow, но определено се представиха доста добре, не са ми създавали проблеми. Но аз също съм мургава и трудно изгарям, та не знам доколко бих могла да бъде верен индикатор. Peace

# 717
  • София
  • Мнения: 12 374
Щерката пък от Бочко изгоря. Ужас Simple Smile

Слънцезащитата на Ла Рош Позе я ползваме редовно по морето, също и Piz Buin. Не сме имали засечки, при това не на нашето мижаво слънце, а по островите в Гърция през юли и август. Там пече здраво.

# 718
  • Мнения: 731
На Ла Рош Позе ползвам фондьотен и термалната вода и просто съм очарована от ефекта. По принцип съм с много суха кожа. Искам да пробвам и някой техен крем. Все още се колеая, обаче кой да бъде.

# 719
  • Мнения: 338
Миоки, не е мелазма. Не става въпрос за това.
Както и от някои продукти тенът се избистря, но е моментно само и много краткотрайно за няколко часа и се чудя с какво този ефект може да се задържи и кожата да е постоянно така.

Общи условия

Активация на акаунт