Какъв крем за лице използвате? – Тема 12

  • 85 558
  • 723
  •   4
Отговори
# 570
  • на земята
  • Мнения: 4 196
KORESS и Алпивита са много прилични кремове,даже много по добри от някои скъпи.
В момента съм с фондьотена на Корес и да споделя,че за моята сиха кожа е страхотен,купих си го случайно от Гърция на намаление,и не мисля да го заменям скоро.Освен с Ести Лаудер.

# 571
  • Бургас
  • Мнения: 9 593
Не зная за кремовете,но маските за лице на Апивита са ми сред любимите,особено тази с морска лавандула и пчелно млечице.

# 572
  • Мнения: 1 453
На Биотен всичко, което съм ползвала ми е допадало. Различни кожи, различни кремове им действат.

# 573
  • Мнения: 47 212
И аз съм възхитена от Биотен, в момента, писах напред, че съм с Eucerin Hyaluron-Filler, ами с Биотен ми беше по-добре, няма да повторя Eucerin-а...

# 574
  • Мнения: 1 453
А някой, който е ползвал Биотен 3 д, може ли да сравни дневния и нощтния? Благодаря!

# 575
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 793
Дълго време с малко прекъсване ползвах Филорга. Напоследък взе да ми идва тежка козметиката, лъсвам и разширява порите. Купихи си Юсерин хиалурон филър, нищо че е по нискък клас, действа ми много по-добре. Попива добре, хидратира, заглажда.

# 576
  • Мнения: 34 652
Дълго време с малко прекъсване ползвах Филорга. Напоследък взе да ми идва тежка козметиката, лъсвам и разширява порите. Купихи си Юсерин хиалурон филър, нищо че е по нискък клас, действа ми много по-добре. Попива добре, хидратира, заглажда.
Юсерина е доста добър, хиалурон филтъра е сред любимите ми! Не винаги цената е решаваща, съгласна съм, Филоргата и на мен хич не ми пасна, особено прехвалената им маска. Не повторих...

# 577
  • Мнения: 34 810
Не зная за кремовете,но маските за лице на Апивита са ми сред любимите,особено тази с морска лавандула и пчелно млечице.
Абсолютно. Измивният гел с лавандула също е страхотен.

# 578
  • Мнения: 34 652
Апивита не съм ползвала?
И серума на Есте Лаудер също е ужасно развален, язък му за цената...

# 579
  • Мнения: X
Аз не мога да намеря състав на въпросния крем на Биотен, но съм убедена, че с нищо не отстъпва на кремовете, които се продават в аптеките например. Използвала съм няколко продукта на Биотен, екстра са си, ама нищичко нискобюджетно не забелязах. Поне не по-различно от останалата козметика. Но ужасно ми се иска да разбера, какво означава високобюджетна козметика. Какво ли съдържа?

# 580
  • Мнения: 47 212
Откъде го купи?Или само онлайн може да се закупи?Благядаря.
Онлайн го взех, но може би го има някъде и по козметичните.

Аз не мога да намеря състав на въпросния крем на Биотен, но съм убедена, че с нищо не отстъпва на кремовете, които се продават в аптеките например. Използвала съм няколко продукта на Биотен, екстра са си, ама нищичко нискобюджетно не забелязах. Поне не по-различно от останалата козметика. Но ужасно ми се иска да разбера, какво означава високобюджетна козметика. Какво ли съдържа?
Не знам точно за кой крем става дума, но ако го има тук, можеш да видиш състава.

# 581
  • Мнения: 34 652
Не виждам какво толкова се запалихте, нискобюджетна означава с евтини съставки, стари технологии,..затова и цената е такава....нивея примерно е също шир потреба, но с високи обороти и могат да си позволят да влагат и по добри съставки на прилични цени, същото и за Лореал! Не винаги цената определя качеството, но в повечето случаи цената се определя от състав, опаковане /в стерилна среда, неокисляващи крема флакони/, специално по дълбоко проникване с нанотехнологии и пр. Не виждам защо трябва да се обясняват всеизвестни неща...Няма лошо, който ги харесва да ги ползва....!  Flutter Не мисля да навлизам в режим на спор! Весело посрещане на НГ дами!  Hug

Последна редакция: пн, 31 дек 2018, 18:27 от mimi.7299

# 582
  • Мнения: X
Благодаря за разяснението, виждам, че си запозната с технологии и състави. Можеш ли да ми обясниш, кои точно са евтините и кои скъпите съставки. Как да се ориентирам като купувам? Благодаря!

# 583
  • Мнения: 34 652
Благодаря за разяснението, виждам, че си запозната с технологии и състави. Можеш ли да ми обясниш, кои точно са евтините и кои скъпите съставки. Как да се ориентирам като купувам? Благодаря!
Няма нужда аз да те ориентирам! Не съм професионален консултант! Simple Smile Има такива в дрогериите и аптеките.... ВЕСЕЛА НОВА ГОДИНА!

# 584
  • Мнения: X
Благодаря за разяснението, виждам, че си запозната с технологии и състави. Можеш ли да ми обясниш, кои точно са евтините и кои скъпите съставки. Как да се ориентирам като купувам? Благодаря!
Няма нужда аз да те ориентирам! Не съм професионален консултант! Simple Smile Има такива в дрогериите и аптеките.... ВЕСЕЛА НОВА ГОДИНА!
Според мен се подценяваш. Мисля, че ти си един специалист. Но високобюджетен, не някаква си шир потреба 😀
Пожелавам на всички приятно посрещане на празника. Темата е страхотна!

Общи условия

Активация на акаунт