Спам тема (перка ни сачмата) от 23.09 до когато

  • 23 289
  • 1 108
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Варна
  • Мнения: 36 840
Тя повече на колата се точи. Според нея мама си кара мотора, а тя взима колата. Ама не трябвало да е черна. Да я продавам и да купувам розова. Щях да се гътна.

# 1 021
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
Джу, тоз пловдивски жаргон ... да не стане по някое време калабалък защото не сме се разбрали Stuck Out Tongue
Мъжете все сте неразбрали Laughing

# 1 022
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 917
Хай, много е красива дъщеря ти! А за промените - зависи. Щерката от бебе е спокойна, така е и сега. Виж синът е друга работа - шило в торба не седи, още не му е узряла тиквата. Дано поне към 30-та си година най-после се кротне.
За довечера сме извадили филе пангасиус, ама няма аз да го приготвям.
От мен само салатите и десерта. Имам два вида сладолед, шоколадов крем  и замразени дози шоколадово суфле.  Избор има Wink

# 1 023
  • Мнения: 15 619
Хай, красавица е!   Kissing Heart
Не знам дали хорските деца се променят. Моите, каквито са се родили, такива си порастват. Единият кротък, тих, потаен, другият - любвеобвилен бяс, не можеш му запуши устата, но за щуротии тайно и без да разберем.  Grinning
Рецептата е лесна и форумска при това - шоколадов сладкиш с майонеза. Joy

# 1 024
  • Мнения: 10 886
Янче, не знам какъв пангасиус ядете, но в нас това не се яде. Това е някаква азиатска риба, която не се знае точно коя е ( има и една блатна ). Баща ми преди време имаше проблеми след яденето на такава. За това не купуваме такава. По-добре бяла риба за печене/паниане.
Хайче, гояма картинка ще сте ти с червен мотор, щерката с розова колесница, ама да видим. Simple Smile
Джу, мъжете мноу добре разбираме сичко, само дето жените си пада по завързаните изрази и като не стане на тяхната почват с не си разбрал и от сорта Wink

# 1 025
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
Джу, мъжете мноу добре разбираме сичко, само дето жените си пада по завързаните изрази и като не стане на тяхната почват с не си разбрал и от сорта Wink
Т.е. всичко извън "ДА" и "НЕ" е завързано, нали?! Laughing

# 1 026
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 917
Лане, тук единствените опашки са пред рибните щандове. Ама то е разбираемо,  тази храна е на почит и трайно е залегнала в кухнята им.  Има какво ли не, всичко е прясно, на момента ти го изчистват, разфасоват. Обаче аз съм проклета, риба почти не ям, това е една от малкото, които съм одобрила. Ни риба, ни морски дарове, нищо не ям. Като влезем в магазина, заобикалям тези щандове, направо ми става лошо от миризмата. Е, придумаха ме, опитвала съм различни риби, ама... Куриозното е, че единственото, което ям безотказно, е скумрията, дето е толкова миризлива. Simple Smile  А тук не мога да намеря.

# 1 027
  • Варна
  • Мнения: 36 840
Само сьомга ям, от време на време. Същата съм. Като помириша морска храна и ми прилошава.

# 1 028
  • Мнения: 10 886
Янче, това да няма скумрия при вас ... е, не мога да повярвам !!!
Джу, не се прави на дръж ми шапката, много добре ме разбра Wink
Хайче пробвай сьомгова пъстърва. Има на рибните магазини на Чаталджа. 

# 1 029
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 917
Лане, няма начин да няма, просто явно ние не можем да я открием. Гледаме испанските наименования в магазина, търсим българския аналог. Simple Smile
Хай, на мен също не ми харесва сьомгата. Сьомговата пъстърва ми допадна повече, ама не чак толкова, че да взимаме често.
А мъжът ми отключи алергия към морските дарове, та сега и тях избягваме. Той не е бил чак такъв ценител, но все пак, като излизат с колеги или вкъщи все е хапвал. Но явно нещо е провокирало, първият път помислихме, че е някакъв вирус. Обаче вторият път вече разбрахме, че е алергия от морски дарове, много зле беше положението. На косъм беше от анафилактичен шок.

# 1 030
  • Мнения: 1 297
Лане, ето ти пазарна ниша. Внасяй миризлива скумрия в Испания.

# 1 031
  • Мнения: 10 886
Янче пробвала ли си Mackerel ? С доматен сос е чудесна !
Обаче паламуда повече ми харесва от скумрията
Сьомговата пъстърва трябва да се готви внимателно но си заслужава. Абе къде изчезнаха Кика и Джу ?

# 1 032
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 917
Такова не съм виждала. Под какви други имена се среща?

# 1 033
  • Мнения: 11 505
Тук! People Raising Hand Изядох една пълнена тиквичка и съм се изпружила...

# 1 034
  • Мнения: 10 886
Ами Mackerel  си е скумрия Simple Smile Така го водят и консервите са с това име. Ако имаш време потърси.
Ох Кико, кацна ли ми на мушката. Я кажи ти днес какво сладичко прави ?

Общи условия

Активация на акаунт